maskenbal

lav607:
Ah, da sve po protokolu.............mozes sat po nama da navijas...........he,he.............ma sve je ok............kad ces u moj kraj..................

Ma nemam pojma,stvarno,bila sam letos tri puta i to mi je previše..........:-D
Mada kažu moje kolegice da po radnjama ima svašta,pa možda i dođem..........kad se nakanim..............:-D
A ti u moj?:-D
 
whitenicky:
Dobro jutro zelim i vama kolegince , nisam ZANDARM to mi je otac , ja sam nesto slicno ali nije za forum ... vec sam se dosta izlajao na raznim temam ne bih zeleo da imam problema ... pitas odakle se stalno javljam ... pa 7,5 godina terena , red je bio da i ja malo sednem ... !!!! Aktivan sam jos uvek i radim slican posao , samo manje terena i mnogo kulturniji u istoj organizaciji !!!!!

Dobro,de šta se odmah ljutiš,nisam ja ništa loše mislila,ali skoro da sam pogodila..........:-D mislim zanimanje..........:-D
 
Selena:
Ma nemam pojma,stvarno,bila sam letos tri puta i to mi je previše..........:-D
Mada kažu moje kolegice da po radnjama ima svašta,pa možda i dođem..........kad se nakanim..............:-D
A ti u moj?:-D

Sto bi pirocanci rekli..............Ce se javim...............ovih dana...........pa da srcemo nesto.........
 
Selena:
Dobro,de šta se odmah ljutiš,nisam ja ništa loše mislila,ali skoro da sam pogodila..........:-D mislim zanimanje..........:-D

PA NE LJUTIM SE JA , VIDIM DA SE SUSRECEMO PO PRVI PUT .... EVO NESTO O MENI .... NE VOLIM DA PISEM MALIM SLOVIMA , VOLIM DA MI JE UKLJUCEN Caps Lock NON STOP I BOLDIRAM SLOVA .... NE DEREM SE NI NA KOGA IAKO OVAKVA SLOVA TO ZNACE , PROFESIONALNA DEFORMACIJA hahhahahhaha :lol: , POZDRAV !!!! A STO SE TICE ZANIMANJA ... MALO TI JE NEDOSTAJALO !!!!!
 
Dobar izbor bi bio Thor

thor.jpg


ili stari slovenski Svarog

klimenko_svarog_praroditel.jpg
 
a evo nadjoh upravo na njihovom sajtu

"Maskenbal & Nova Godina
I ove godine u kst-u organizuju se maskenbal i doček nove godine. 32. Tradicionalni Prednovogodisnji KST-ov Maskenbal odrazaće se 17. decembra u 23 časa. Tema maskenbal je "Mitologija". Više informacija o maskenbalu naći ćete za par dana na stranici maskenbal. Pored maskenbala drugi veliki dogaðaj za kraj godine u kst-u je doček nove godine. Ove godine biće to manje komercijalan program koji će zadovoljiti malo starije ljubitelje muzike. Ove godine imaćemo dupli program. U klubu ce biti dj ekipa večeri Let There Be Rock sa tvrðim gitarskim zvukom 80ih godina. Dok će u malom klubu biti zastupljen Electro-Pop, EBM, Gothic. Vise informacija o dočeku nove godine moći ćete da pročitate ovde i na sajtu www.metalmanija.info"
 
a evo i ko ce nastupiti

Na maskenbalu ce nastupiti:
glavna scena: Del Arno Band, Atheist Rap, Six Pack, Irish Stew
urban stage: Kanda Kodza i Nebojsa, MKDSL
hard'n'heavy stage: good Eye Closed, Tibia, Alogia, Fizzbox
etno scena: Romano 4, Trubaci
gothic & electro stage: dj Stevie & dj Bogy
kst discoteque: kst All Stars dj team
 

Back
Top