Masaža u dvoje

Postoje ponude u spa centrima ili centrima za masažu o masaži u dvoje. Krevet do kreveta, za par. Može da se bira vrsta, relaxaciona, sportska, terapeutska, kao i vreme.

Ako biste išli sa partnerom i dočeka vas dvoje koji masiraju, muškarac i žena, šta biste izabrali, da vas kao ženu masira muškarac, a vašeg partnera žena ili istopolno? 😊

Znam da to možda nekima ne bi bilo važno, ali za ćaskanje. 🙃

I da li biste virili da gledate partnerku/partnera ako ga osoba supr pola masira?
Nemam to iskustvo ali zaintrigiralo me pitanje i mislim da je taj vid masaže vrlo interesantan.
Znajući sebe,postavio bih samo jedan uslov,da posle masaže maseri izadju i ostave me sa partnerkom da mi nastavimo....onako kako mi volimo i završimo masažu dobrim sexom...
Interesantno,moraću to da ubacim u repertoar..😉
 
Da napomenem, obično je u tim prostorijama tiha muzika, pomračeno, pomalo erotska atmosfera.


idem redovno na piling-masaže celog tela (znači pilinguju se i sise i gluteusi) meni nije ni malo erotska atmosfera, već magično iskustvo, osećam se kao ponovo rođena posle, lebdim.
i to je vreme samo za mene, ne idem u paru nikako.

volela bih da ni maserka nije tu, nego da može da me masira neki robot, znači bez psihičkog, a kamoli erotskog kontakta
 
idem redovno na piling-masaže celog tela (znači pilinguju se i sise i gluteusi) meni nije ni malo erotska atmosfera, već magično iskustvo, osećam se kao ponovo rođena posle, lebdim.
i to je vreme samo za mene, ne idem u paru nikako.

volela bih da ni maserka nije tu, nego da može da me masira neki robot, znači bez psihičkog, a kamoli erotskog kontakta
pa dobro
možda jednom poželiš da te masira neki zgodan maser, da se prepustiš.

Ja bih volela nekad da sam aristokrata pa da kao engleskinje odem na tako jednu masažu kod "robova" koji bi me opustili i učinili prijatnim ostatak vremena. :D ko što sam to videla na nekim filmovima :).
 
Pa mene su uglavnom masirale žene, ali mi se jednom desilo muškarac. I nije da je baš neutralno 😏. Posebno kad me pri kraju vukao za kosu kad je masirao glavu i vrat 🤗
I mene muškarac jednom masirao, ostalo žene.
On je bio i jako privlačan i simpatičan u priči.
Ali me je masirao, pred kraj te masaže od sat malo i po gornjem dijelu dupeta, pa mi nešto bilo neprijatno :zcepanje:


Proslijedim broj ako ko želi sesi, lijepog masera:D
 
Postoje ponude u spa centrima ili centrima za masažu o masaži u dvoje. Krevet do kreveta, za par. Može da se bira vrsta, relaxaciona, sportska, terapeutska, kao i vreme.

Ako biste išli sa partnerom i dočeka vas dvoje koji masiraju, muškarac i žena, šta biste izabrali, da vas kao ženu masira muškarac, a vašeg partnera žena ili istopolno? 😊

Znam da to možda nekima ne bi bilo važno, ali za ćaskanje. 🙃

I da li biste virili da gledate partnerku/partnera ako ga osoba supr pola masira?
joj, ovo tako nevino i stidljivo...........sav se topim.
 

Back
Top