Quantcast

Martinke

godzilla

Obećava
Poruka
90
Sta mislite, jel isplativo dati 10000-15000 za ovo cudo? Kupio bih one sa srafovima odozdo, ojacane odozgo i srednje, ne plitne i ne najdublje. Ako ne nadjem srednje onda cu pre duboke nego plitke.
Gledao sam na guglu slike neke, ali ja sam iz Cacka i nemam Army Shop i slabo je grad snabdeven vojno-milicajskim predmetima :D
Sta kazete? Znam da je bilo tema, ali sta je - tu je.

Poslednja izmena:

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
meni su martinke najisplativija investicija sto se cipela tice do sada. ja imam drmartens,one srednje dubine, vec jedno 7-8 godina, i jedine su koje mi nisu nikada propustale nikakve....padavine,a koje dobro zastite nogu od udaraca,gazenja i ako se tapaciras carapama, zadrze toplotu,iako same po sebi ne greju.

baš_čelik

Primećen član
Poruka
658
Imam ja rangerice, najvise 10 puta nosene, samo stoje u plakaru.. 14 kopci, kupio za 10 000 a prodajem sad za 6000. Ako si zainteresovan mogu pogledati broj koji su, 43 ili 44, tako nesto.

mon amour

Domaćin
Poruka
4.893
Isplativo je naravno. Ja svoje nosim vec 3 godine, izgledaju kao da sam ih juce kupila.
Najbolja moguca cipela-cizma po meni.
Neces pogresiti sigurno ako se odlucis za njih.

godzilla

Obećava
Poruka
90
Ne bih ja ove. Ove sam ja planirao za maturu.

P.S
Sad sam pitao druga on nosi njih samo kad ide sa se pegla sa nekim, a skupe su i teske, uzeo bih ja njih ali teske su mnogo i imaju mnogo kopci treba mnogo za obuvanje...
Mislim da propada ovo...

Poslednja izmena:

Honduras

Veoma poznat
Poruka
12.092
Nikada nisam nosila Martinke sa šrafovima, ali jesam - davno, davno - imala one sa metalnom džombom napred...
Svake Martinke su najbolja moguća investicija, doslovno su neuništive, neki modeli se opasno klizaju na ledu, tu povedi računa.
Svakako ih kupi : ) Ima modela na šniranje koji imaju rajsfešlus sa strane.
Pozdrav

crveni oblak

Elita
Poruka
19.101
Sta mislite, jel isplativo dati 10000-15000 za ovo cudo? Kupio bih one sa srafovima odozdo, ojacane odozgo i srednje, ne plitne i ne najdublje. Ako ne nadjem srednje onda cu pre duboke nego plitke.
Gledao sam na guglu slike neke, ali ja sam iz Cacka i nemam Army Shop i slabo je grad snabdeven vojno-milicajskim predmetima :D
Sta kazete? Znam da je bilo tema, ali sta je - tu je.
Cokule su neprevazidjeno isplativa investicija. Traju dugo nepromenjenog izgleda i mogu se nositi uz svasta. Ali, ima kvalitetnijih cokula od Martinki. Ja sam kupila Sheli pre desetak godina, vucarala ih skoro neprestano u svim vremenskim uslovima, osim leti i jos uvek su ko nove. :D Eno ima slika na temi Sta nosim danas (slika od danas) kako izgledaju posle deset godina. Ma obozavam ih. :heart:

Abell

Iskusan
Poruka
5.758
Volim martinke, al ih ne bih nosila. Prvo zato sto mi deluje da je mnogo hladno u njima, drugo mislim da je tesko vuci ih na nogama i trece i najvaznije prave veliku nogu, a i ovako je prevelika...

nalence

Aktivan član
Poruka
1.798
Ma one su ti isplative koliko god da daš za njih , ja sam mojim dušu uzela i nosila sam ih stalno .Najbolje su ti one srdnje dužine.
Vidi na limundu možda nešto nađeš nikad se ne zna.;)

J0c@

Početnik
Poruka
2
Mozda je ovo van teme, a mozda i ne. :D Zanima me da li imaju negde u Beogradu da se kupe bilo koje martinke (srednje ili velike duzine) a da su broj 49-50? Trazio sam po netu ali nigde nisam nasao da je broj naveden... Postajem ocajan, ako neko moze da mi pomogne bio bih veoma zahvalan :D

S06

Zainteresovan član
Poruka
306
Ma isplativo je 100%. Ja sam davno imala bordo plitke i nosila sam ih godinama, nisu bile hladne, bas naprotiva i uopste nisu propustale. Htela sam i ove godine da ih kupim, ali nisam uspela da ih nadjem. Htela sam crne poluduboke ili plitke, ali ne sa zutim koncem. Nema ih u Urban shop-u, ima samo shellys ili tako nekako, ali te su mi previse nabudžene.

angel eyes

Zainteresovan član
Poruka
231
Isplativo je definitivno...Ja imam crne, 14 kopci, bez rajsferslusa, tako da moram da ustanem pola sata ranije dok ih svezem xD Moje nisu narocito teske, valjda zato sto nemaju ni srafove ni kuglu, ali su stvarno neunistive...Picila am u njima i po kisi i po snegu...U pocetku jesu teske dok se noga ne navikne, kasnije nije frka...Kupi ih!
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/377547_2863884645750_271241359_n.jpg

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.