MARAJA KERI

Oliji:
Ona ima veliki talenat i sjajan glas,ali ovo poslednjih godina je skroz bezveze-komercijala,imala je divne albume do negde '95.
Poredjenje turbo folka i tih takvih sa Marajom zaista totalno,ali tootalno lupetanje gluposti!

Pozdrav

Oliji


meni se sa ovog poslednjeg albuma svidja samo we belong together,mislim na singlove..ostala tri singla su totalna glupost,tako da se delimicno slazem sa tobom....ma ona ima najbolje balade,nek se njih drzi ;)
 
Kakva tema..... znate sta, ja priznajem da prokleti idiot Michael Kiske, bivsi pevac Helloween, ima sjajan glas od 5 oktava, ali ga mrzim upravo iz istog razloga zbog cega mrzim Mariah.
Jer tu, osim glasa, nema apsolutno nicega vise, u pozadini tih ljudi se ne krije licnost posvecena muzici nego samo tehnicko odradjivanje posla i zgrtanje para upravo na taj racun. Iskoriscavanje svog glasa, a ne muzickog talenta u komercijalne svrhe, stvarno bedno.

Poslusajte malo bakicu Doro Pesch kako i dan danas daje sve od sebe kada peva, gde se jasno oseti energija i kako bespostedno daje sve od sebe muzici.
 
Lucky girl:
da li ja to imam osecaj da ti malo ismevas hima :)

ma jok. super su oni. iz dubine dushe pishu tekstove, nema tu zelje za novcem

sarcasm-1.jpg
 
Realno, da His Infernal Majsety ne juri za novcem dovoljno govori cinjenica da su oni ipak ostali u Finskoj da zive, bez ikakave namere da idu u L.A. kao sto su to dragi zemljaci Hanoi Rocks uradili.
Uostalom, nacin zivota kakvi vode clanovi banda HIM nimalo ne ukazuju na raskos niti na bogatstvo.
Cesto se mogu videti u starim Volvo ili Saab automobilima kako se voze po Helsinkiu pa i sire.
Oni su prosto imali viziju malo drugacijeg pristupa metalu, i ne mora svaka pesma da ima dosadni uvod od 3 minuta sa 2 note kao "Shine On You Crazy Diamond" da bi bili kvalitetni ili originalni.
 
pa mislim da je ovde ipak tema drugacija....
a dobro,neko ih voli,neko ne,nek svako slusa sta hoce....uostalom,retki su ljudi koji se bave tim poslom,a da ne zele pare,pa nek prica ko sta hoce
 
Dont_Break_The_Oath:
Realno, da His Infernal Majsety ne juri za novcem dovoljno govori cinjenica da su oni ipak ostali u Finskoj da zive, bez ikakave namere da idu u L.A. kao sto su to dragi zemljaci Hanoi Rocks uradili.
Uostalom, nacin zivota kakvi vode clanovi banda HIM nimalo ne ukazuju na raskos niti na bogatstvo.
Cesto se mogu videti u starim Volvo ili Saab automobilima kako se voze po Helsinkiu pa i sire.
Oni su prosto imali viziju malo drugacijeg pristupa metalu, i ne mora svaka pesma da ima dosadni uvod od 3 minuta sa 2 note kao "Shine On You Crazy Diamond" da bi bili kvalitetni ili originalni.
Kiitos!! Mä rakastan sua, Oath!!! :D
 
Znaci samo operski pevaci treba da imaju dobar glas,a pevaci koji objavljuju CD-ve treba da imaju "dobru licnost" i da "ne prave muziku zbog novca"?Koje gluposti.Maraja pise super tekstove(petals,close my eyes,underneath the stars,itd)
 
+SpookyGirl+:
HAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAAHHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHAHHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHHAAAHHAHAHAHHA!!!!!!!!!!!!!!!!



Devojcice.....smaras.....
Tvoji komentari su nezanimljivi i ne bas inteligentni.....zato iskuliraj i idi slusaj Him....:rolleyes:
 
wild_child:
Devojcice.....smaras.....
Tvoji komentari su nezanimljivi i ne bas inteligentni.....zato iskuliraj i idi slusaj Him....:rolleyes:

slazem se...kao prvo ja nisa pljuvala hima,jer ne slusam to i ne mogu bez argumenata bilo sta da kazem...a time sto stavljas hahhahhaha,samo govori o tebi...smejes se necemu,za sta ni nemas argumenat..u redu je ne svidja ti se,shvatili smo....
 
evo jos jednog lepog texta

And You Don't Remember


Shattered dreams
Cut through my mind
Tragically our love has died
Memories confine my head
Bitterly I face the end

Trustingly
I gave my self to you
I let you inside
Believing your lies

Chorus:
And you don't remember
Every time you told me
You were mine for ever
For eternity
And you don't remember
How you used to hold me
How we'd melt together
How you needed me
How we used to be
In love

Stranded here
In notingness
With only tears
And lonliness

Foolishly
I gave my soul to you
I let you inside
Believing your lies

Chorus

Helplessly
I fell so deep
I was so naive
To let you in
Why did I let you in
To my heart

And you don't remember
Anything you told me
You were mine forever
For eternity
I know you don't remember
How you used to hold me
How we'd melt together
Together
How you needed me
How we used to be
In love
 
@Wild child...
brrrr.. shto ti je dobar avatar...hmmm (autoportret ili.....hmmm, ma nista... )
neego... ja tu vrstu muzike ne uzivam...
medjutim, sto bih naglasiJo, znam jedino za pesme My all, Hero, ....hm ona "...can`t live... without you" i ima jos par, a ne mog`se setim... :-?
 

Back
Top