Quantcast

MANIPULATORI

C

CaLiMeRo

Gost
Manipulacija u ljubavnim vezama?
Ima.
Što ti je čovek bliskiji, bolje te poznaje. Funkcionišemo po mehanizmima koje najčešće nije teško provaliti, i manipulator koristi te mehanizme da postigne efekat koji želi za sebe. Pritom čak ne mora da ima punu svest o tome kako je ostvario manipulaciju.

Neko je pominjao genijalnost manipulatora.
Pih.
Gotovo svako može da bude manipulator. Dovoljno je da poznaješ čoveka kojim želiš da manipulišeš, i da te lični moral/osećanje ljubavi ne sprečava u tome.

Ima ljudi koji nisu manipulatori sopstvenim izborom.

Da li mi se događalo da budem izmanipulisana u vezama?
Naravno. Eksploatacija osećaja preterane odgovornosti i krivice kod mene daje fantastične rezultate. :lol: Neko vreme.

neogeo

Aktivan član
Poruka
1.427
CaLiMeRo:
Da li mi se događalo da budem izmanipulisana u vezama?
Naravno. Eksploatacija osećaja preterane odgovornosti i krivice kod mene daje fantastične rezultate. :lol: Neko vreme.
E da, dobro me podseti, ma hebala sam mu kevu zbog toga posle....A da je bio inteligentan, i nije bash...

livija

Veoma poznat
Poruka
12.261
@psiho,
a mozes i ti nama nepoznavaocima teme da kazes sada.... mislim.... da nas uputis, da ne budemo mi ti kojima se manipulise..... na kraju..... :roll:

jednom me je razredni u srednjoj optuzio za masovnu manipulaciju...... kao ja manipulisem radredom.... bzvz.... a ja sam u tu skolu svracala akademski svake druge nedelje..... bilo nas je dvadeset u razredu, a ja nisam stigla sa svima da se upoznam.... sta reci??? je l' da, da sam maher! :roll: :-D 8-)

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.264
VizitauLudnici:
Лексо, немој сада свима описивати своју ДИЈАГНОЗУ, ако си и помало параноична, то није сигуран знак да те нико НЕ ПРАТИ, већ буди практична : СТАВИ СВЕ ЉУДЕ НА ИГНОР, ПА ЋЕШ БИТИ ПОТПУНО БЕЗБЕДНА ! :lol:
Ahahaha, a ko tebe vuče za jezik?

Kazanova

Ističe se
Poruka
2.131
frozen1982.:
Manipuatori u vashim/nashim zivotima.......u ljubavi i sexu,nepostene,neiskrene osobe...itd.
Sve sto imate da kazete o manipulacijama u vezama.....odnosima medju ljudima.
Ja sam skoro raskrinkan kao jedan a evo i kako:
Lexo,raspali!
E, ako te ova fina devojcica, Lexa, ispalila, ti stvarno nisi na ovom svijetu.

Samo da znas: Lexa ti je s jedne strane, s druge su ti sve ostale. Ti odluci!

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Bivala sam izmanipulisana onda kada sam to dozvoljavala... I, nije to nikakav problem, dok god ti rezultat prija... Ali, zaeb je u tome sto manipulacije obicno odu dalje od toga, a vratiti manipulatora u podnosljive okvire, mnogo je teze...
Licno, nisam neki manipulator, bar ne na nekom svjesnom nivou... I posebno ne tamo gdje bi mi to bilo od velike koristi...

Inace, posebno mi je zanimljivo gledati kada manipulator shvati da je zapravo on taj kojim je cijelo vrijeme manipulisano... :)

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
MANIPULATORI nisu ljudi koji bi se ovde muvali, to su ljudi bez skrupuloza, koji samo grabe napred i ne okrecu se za zrtvama, nije ih briga, samo gledaju da postignu cilj..............................:(

Ovde na ovom forumu ili tacnija na ovom topiku ima samo malo vise nesrecnih ljudi, koji ne znaju tacno sta hoce, oni su jako daleko od manipulatora, pojedinci ovde bi trebali prvo da se preispitaju, pa da tek onda klikaju na ovaj forum

®

Buduća legenda
Poruka
31.755
bobba:
MANIPULATORI nisu ljudi koji bi se ovde muvali, to su ljudi bez skrupuloza, koji samo grabe napred i ne okrecu se za zrtvama, nije ih briga, samo gledaju da postignu cilj..............................:(

Ovde na ovom forumu ili tacnija na ovom topiku ima samo malo vise nesrecnih ljudi, koji ne znaju tacno sta hoce, oni su jako daleko od manipulatora, pojedinci ovde bi trebali prvo da se preispitaju, pa da tek onda klikaju na ovaj forum
Bitno je da ti poznaješ ove boldovane, a svima bi nam značilo da se obogatimo takvim iskustvom, samo ne znam kako... :|

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.