Manchester United

Kao prvo, United nije pukao - daleko od toga......... Jednostavno nisu imali srece............ Portsmaut definitivno nije zasluzio da pobedi i prodje dalje............ Pa, penal je verovatno postojao, ali nije morao da mu da crveni karton............. Kerik je pre toga imao neverovatnu sansu, obisao je golmana, ostao sam pred golom, ali je odbrambeni igrac Portsmauta uspeo da stigne i izbije loptu........ Posle toga je i Evra pogodio stativu.............
 
Kao prvo, United nije pukao - daleko od toga......... Jednostavno nisu imali srece............ Portsmaut definitivno nije zasluzio da pobedi i prodje dalje............ Pa, penal je verovatno postojao, ali nije morao da mu da crveni karton............. Kerik je pre toga imao neverovatnu sansu, obisao je golmana, ostao sam pred golom, ali je odbrambeni igrac Portsmauta uspeo da stigne i izbije loptu........ Posle toga je i Evra pogodio stativu.............

Tako je !!! ipak mislim da penal nije postojao,nego sad nije ni vazno... e zaboravio si da kazes da je Ronaldo zamalo dao gol iz slobodnog udarca.....:D
 
Mancester je najodvratniji klub svih vremena na tih 100 000 strana se moze pisati samo o bestu koji je umro od alkohola,fergusona koji seksualno zlostavlja male decake,kinu koji tuce komsijsku decu i koji je proglasen za najprljavijeg igraca engleske svih vremena,o ronaldu koji siluje devojke po hotelskim sobama,runiju koji opsuje 150 puta po utakmici,sudijskim i transfer namestaljkama .... itd...
bravo
 
E sad ga preteraste...Fergy siluje decake?! Pa jeste li vi normalni? Ja ne znam kakvo je to olajavanje, ali znam da 100% nije istina. Runi psuje? Pa sta??? Jel to nesto strasno? Sta treba da rade da nose cvece iza usiju? Cula sam neke price o Ronaldu ali ko vam garantuje da je to istina? Jel tuzen? Nije. Jel' osudjen? Nije. Znaci pas laje-vetar nosi. Malo manje citajte zutu stampu i ako nista drugo pokazite malo postovanja prema legendi kakav je dekica. Siluje decake? Sram vas bilo! :evil:
 
Fergiju cim ne ide on napadne sudije, te nisu sudili ovo te ono, te Ronalda je neko mrko pogledao a on se stropostao, a ovaj nije dao coveku crveni
bez daljnjeg da je veliki trener, ali njemu su kad god nema rezultata krive sudije
ovo za silovanje prvi put cujem
 
Sve sto je receno manje vise je istina...
Covjek zvace zvaku od kad gledam fudbal...zvace zvaku zato sto je neurotican...trebali ste da ga vidite kako skace na sudije i kako tek on psuje(morao je Runi od nekoga da nauci to lijepo ponasanje...od njegovog divnog ucitelja)...
Ove stvari oko silovanja ne mogu nikad da se dokazu jer pare vrte gdje burgija nece...hajde, recite mi zasto nije Ronaldo optuzen nekad za silovanje ili Ronaldinjo...ili drugi umjetnici ove igre...nego bas odaberu Kristijana u fudbalu ili Brajanta u kosarci(sto nijesu LeBrona ili Dzordana ili Ajversona)...
Nije bas sve zuta stampa...
Best je bio legenda ali i legendarna pijandura...A npr. Kantona je bio sjajan fudbaler ali je bio i manijak...(sada su skoro pricali da bi trebalo uvesti u Premijer ligu da igrac moze da odgovori i udari navijaca koji ga proziva nalik Kantoni...uzas...sta se sve zbog para nece smisliti!)
 
Jos jednom bih zamolio sve one koji ne vole Manchester United da izadju sa ove teme i otvore novu pod nazivom "Ne volim Mancester" pa neka tamo pisu sve sto im se ne svidja............. Ja nikada nisam usao na temu nekog drugog kluba da bih pisao nesto lose..........

Kao drugo, Ferguson je imao svako pravo da bude ljut na sudiju, jer taj isti sudija u prvom poluvremenu nije sudio cist penal za United nad Ronaldom............

I malo vise pricajte o fudbalu, a manje o tracevima, jer su svi tracevi prazne price............ Ako mislite da je klub za koji vi navijate bolji od Manchestera, to cemo dokazati na terenu...............

A to sto pricate za Runija, on je bio takav sve dok nije dosao u United, i onda se smirio................ Secate li se kakav je Ronaldo bio prvih 2-3 meseca u Unitedu............Hteo je da nosi loptu kuci, samo je pokusavao da sam prodje driblingom, i nikada nije asistirao.......... A sada je jedan od najboljih fudbalera na svetu.................... I sta mislite ko je zasluzan za sve to???????? Ferguson, naravno.......
 
U pravu ste ,Fergi sigurno ne siluje djecake.
Ali je Grizzly u pravu.Covjek je neurotican,zvatje zvaku od kad znam za sebe,i to nekom neprirodnom brzinom...to mu ne zamjeram,ali mu zamjeram sto NIKADA on nije kriv niti njegov tim,vec sudija!!!Ferguson ne daje dobar primjer mladim fudbalerima i trenerima, u intervjuima psuje,svadja se sa sudijama i dobija kazne...
Kronaldo,mozda ne siluje zene ,ali njegovo ponasanje je grozno.
 
Jos jednom bih zamolio sve one koji ne vole Manchester United da izadju sa ove teme i otvore novu pod nazivom "Ne volim Mancester" pa neka tamo pisu sve sto im se ne svidja............. Ja nikada nisam usao na temu nekog drugog kluba da bih pisao nesto lose..........

Kao drugo, Ferguson je imao svako pravo da bude ljut na sudiju, jer taj isti sudija u prvom poluvremenu nije sudio cist penal za United nad Ronaldom............

I malo vise pricajte o fudbalu, a manje o tracevima, jer su svi tracevi prazne price............ Ako mislite da je klub za koji vi navijate bolji od Manchestera, to cemo dokazati na terenu...............

A to sto pricate za Runija, on je bio takav sve dok nije dosao u United, i onda se smirio................ Secate li se kakav je Ronaldo bio prvih 2-3 meseca u Unitedu............Hteo je da nosi loptu kuci, samo je pokusavao da sam prodje driblingom, i nikada nije asistirao.......... A sada je jedan od najboljih fudbalera na svetu.................... I sta mislite ko je zasluzan za sve to???????? Ferguson, naravno.......


Tako je kralju!Super receno,nemam nista da dodam ;) i stvarno oni koji ne vole Manchester United nek ne ulaze na ovu temu!!!

@Jeko bravo! ;)
 
Meni je dekica bas simpa sa onom zvakom. A i nije nesto posebno nervozan. Mozda jeste malo, ali covek je trener, da moj tim gubi od nekog tamo 10. na tabeli i ja bi histerisala. Da mi ne dosude penal kad je trebao da bude ( a koji trener ce reci:"Ne nije. Moj igrac se pretvara") i ja bi pljuvala, da moj tim u 90. min primi gol ja bi dobila infarkt, a ne napadno zvakala zvaku. Mislim stvarno..Nalazite dlaku u jajetu.
TheRedDevil je u pravu. Runi je bio mnogo nedisciplinovaniji kad je dosao. Dekica ga je sredio. Ovo sada je devojcica kad se uporedi kakav je bio onda.
 
@Jeka Ocigledno nijesi dobro pratila Murinja...on kada se dosudi nesto lose njegovom klubu...napravi pres konferenciju...ili jos nesto karakteristicno za njega - blazi nacin nerviranja(covjek je osijedio dok je bio na klupi Celzija) :lol::lol::lol:

@Tema Dozvoljeno je da se pise ono sto mislite o klubu cija je tema...ja sam rekao moje misljenje...
Kristijano je toliko dosadan sa svojim folirantskim padovima da covjek vise nije siguran kada glumi a kada ne...(nista ne zamjeram tom sudiji)8-):smile:
 
@Tema Dozvoljeno je da se pise ono sto mislite o klubu cija je tema...ja sam rekao moje misljenje...
Kristijano je toliko dosadan sa svojim folirantskim padovima da covjek vise nije siguran kada glumi a kada ne...(nista ne zamjeram tom sudiji)8-):smile:

Uredu je ako ti kazes svoje misljenje, ali je potpuno glupo da pises lose stvari o Manchesteru samo zato sto ga mrzis.............. Ne kazem da je zabranjeno - ali je veoma ruzno............... Dolazis na temu pod imenom Manchester United a nista pozitivno nisi rekao o tom timu.........
I penal nad Ronaldom je postojao........... Ronaldo je gurnuo loptu pored Distana, ali ga je on odgurnuo telom i oborio na zemlju sto u svakom slucaju nije remplovanje, jer je lopta vec otisla napred...................
 
Koje igrace bi ste voleli da vidite u Manchesteru sledece sezone............ Verovatno ce doci bar jos jedan napadac, s obzirom na to da Saha ne moze da pokrije Runija i Teveza - ja licno mislim da Saha nije dovoljno dobar, ali u svakom slucaju 4 napadaca u jednom timu nije mnogo........... Pitanje je da li ce Ves Braun ostati, a Geri Nevil se jos nije potpuno oporavio i pitanje hoce li uopste moci da se 100% vrati u tim, tako da ce nam trebati i zadnji vezni............ Vec dugo se pominje Menzema iz Liona, a prica se i da bi golman Espanjola - Kameni mogao da predje u United............... I Huntelaar se vec dugo pominje kao meta Aleksa Fergusona.............
 
@TheRedDevil ne mrzim ja Mancester(mozda sam blizu tome) ali jedno je sigurno...nervira me mnogo Kristijano!8-)
Mislim da sa napadacima nemate problema...ali sa desnim bekom imate...i mozda vam treba jedan bolji vezni sa vise ideja...posto Skols uglavnom odsustvuje...A ubrzo ce trebati i golman...
 
Slazem se za golmana posto je pitanje koliko ce jos Van der Saar moci da igra jer je prilicno star, a ne znam da li su Kuszczak i Foster trenutno dovoljno dobri za prvi tim iako se od njih dosta ocekuje........

Samo mala ispravka za ono od prosli put........... Treba nam igrac koji igra na poziciji desnog spoljnog ili desnog zadnjeg veznog............... Po meni su trenutno najbolji igraci na toj poziciji Sergio Ramos i Dani Alves, ali tesko da bi oni mogli u Manchester, a Ramos se cak povezuje i sa Milanom po nekim pricama............

Huntelaar bi savrseno odgovarao............. Njega su vec okarakterisali kao novog Nistelrooy-a............ ja bih iskreno u Manchesteru voleo da vidim bar jednog od napadaca CSKA iz Moskve - Vagner Love ili Jo posto su jos mladi, a igraju odlicno i imaju dobru tehniku...............
 

Back
Top