Mame koje od svojih devojčica prave rijaliti zvezde

Lagerta

Elita
Supermoderator
Poruka
18.009
Sve češće pročitam da je neka kozmetičarka odbila da devojčici od 13 godina uradi trajnu šminku ali da postoje i one koje to urade. Proslave rođendana dece od 4,5 godina u SPA centrima, veštački nokti devojčici od 9 godina, a kao kruna ,za 18 rođendan prva plastična operacija. Upravo ovo je pokazatelj šta je pogrešno u porodicama. Mame neke svoje ambicije projektuju preko ćeri, praveći od njih buduće rijaliti zvezde. Kriterijum uspešnosti je pao na najmanje moguću granicu ako je uspeh od svog deteta napraviti neobrazovano dete
Pored svega navedenog, deci se šalje poruka da nisu lepa već da treba da se ulepšaju.To sve povlači za sobom ozbiljne psihološke probleme kod te dece ,bulimije, anoreksije, depresije.
 
E to, na to sam i ja htela da ukažem, do nas je dakle, nije nam to niko nametnuo, već smo sami usvojili jer očito negde debelo grešimo u svemu..
Мико фо, мико фо...
Ноблес, ноблес !!!
Вама, колегинице, ово горе написамо не морам да објашњавам.
Појаснићу због других...покондирене смо тикве.
Ето,
 
Мико фо, мико фо...
Ноблес, ноблес !!!
Вама, колегинице, ово горе написамо не морам да објашњавам.
Појаснићу због других...покондирене смо тикве.
Ето,
A i mnogo je ministarki al nigde Nušića ;)
 
E to, na to sam i ja htela da ukažem, do nas je dakle, nije nam to niko nametnuo, već smo sami usvojili jer očito negde debelo grešimo u svemu..
Nije do nas,jer da bi preziveli moramo da uzmemo zlo koje svet servira,lekar pred penzijom mora da nauci rad na kompu,penzioner mora da savlada android i sve ostalo sta nose nova bolesna vremena ,ne moze da se izbegne jer vecina nije sposobna da opstane na selu i van sistema kao u proslom veku,slede nam kartice i krediti koji ce praviti robove i beskucnike,nema tu naseg izbora i mi nemamo nista u rukama svinjska kuga koja je izmisljena ima za cilj da nemamo svoju hranu nego da zavisimo od parizera
 
A i mnogo je ministarki al nigde Nušića ;)
Јесте...
мада, чини ми се да су Нушићи плански "скрајнути"...
има их, али је простор свуда добило оно што клинци зову "кринџ"...
Непримерене и ненормалне ствари се НАМЕЋУ, али на много вишем нивоу него што смо свесни.
Борба је неопходна...само, како се борити против систематског заглупљивања?
Одговор је само један - у породици...
а она је урушена, и то такође систематски...и ето нас у зачараном кругу.
 
Sve češće pročitam da je neka kozmetičarka odbila da devojčici od 13 godina uradi trajnu šminku ali da postoje i one koje to urade. Proslave rođendana dece od 4,5 godina u SPA centrima, veštački nokti devojčici od 9 godina, a kao kruna ,za 18 rođendan prva plastična operacija. Upravo ovo je pokazatelj šta je pogrešno u porodicama. Mame neke svoje ambicije projektuju preko ćeri, praveći od njih buduće rijaliti zvezde. Kriterijum uspešnosti je pao na najmanje moguću granicu ako je uspeh od svog deteta napraviti neobrazovano dete
Pored svega navedenog, deci se šalje poruka da nisu lepa već da treba da se ulepšaju.To sve povlači za sobom ozbiljne psihološke probleme kod te dece ,bulimije, anoreksije, depresije.
A što mame? :zddm6: Jel imaju te devojčice tate?
Samopouzdanje ženskog deteta pretežno od oca zavisi.
 
Dok je bila mala i dok su bili živi,ujak i ujna su mislili da će naša necakinja Sofija Rouz,iz Amerike da bude slavna.Sto zbog njene licnosti,devojcica stvarno je veoma jaka kao ličnost,I slično,ona je balerina,ima nastupe,moj brat njen otac je prati i slatka je ali,daleko od toga da će biti poznata.to što je rodjena u Bruklinu bi joj možda pomoglo,iako ima srpsko prezime,sad sam zaboravila šta je ono što je umela,da peva i ili i da glumi i to ako je,ali eto,za nju su mislili.I ja sam navijala za to.
 
Dok je bila mala i dok su bili živi,ujak i ujna su mislili da će naša necakinja Sofija Rouz,iz Amerike da bude slavna.Sto zbog njene licnosti,devojcica stvarno je veoma jaka kao ličnost,I slično,ona je balerina,ima nastupe,moj brat njen otac je prati i slatka je ali,daleko od toga da će biti poznata.to što je rodjena u Bruklinu bi joj možda pomoglo,iako ima srpsko prezime,sad sam zaboravila šta je ono što je umela,da peva i ili i da glumi i to ako je,ali eto,za nju su mislili.I ja sam navijala za to.
 
Dok je bila mala i dok su bili živi,ujak i ujna su mislili da će naša necakinja Sofija Rouz,iz Amerike da bude slavna.Sto zbog njene licnosti,devojcica stvarno je veoma jaka kao ličnost,I slično,ona je balerina,ima nastupe,moj brat njen otac je prati i slatka je ali,daleko od toga da će biti poznata.to što je rodjena u Bruklinu bi joj možda pomoglo,iako ima srpsko prezime,sad sam zaboravila šta je ono što je umela,da peva i ili i da glumi i to ako je,ali eto,za nju su mislili.I ja sam navijala za to.
Talenat je jedno, ali kozmetički tretmani na devojčicama od 10 godina su nešto problematično .
 
Ja sam htela da budem poznata,od kad je tata umro. Nažalost,neke stvari su se isprecile,moja majka koja me je kontrolisala na svakom koraku i nije to dopustala.Mislim da bih nije da ih koristim ali da sam mogla biti hit kao starleta sa ove dve americke devojcice,mogla sam se udati bogato,pritom sam svirala klavir u pozoristu,glumila I pevala u istom u svom selu ali eto,šta sve loše može jedna majka da ti učini
To stoji da ne znam sta podrazumeva biti starleta jel bih ja bila u rijaliti emisijama,I slično deluje mi kao da često menjaju momke i da su po momcima u fokusu interesovanja.
 

Back
Top