Malu Danku (2 godine) po pljusku traži 300 ljudi u naselju kod Bora

Da li verujete u zvaničnu verziju dogadjaja?


  • Ukupno glasova
    19

Soradze

Elita
Moderator
Poruka
17.094

Nestala je još jedna devojčica...​

Prvi put je aktiviran AMBER ALERT sistem traženja nestalih...

U slučaju aktiviranja sistema o nestanku maloletnog lica građani se sistemom "amber alert"
obaveštavaju SMS porukom, prekidom televizijskih i radio emisija, kajronima na auto-putu,
aerodromskim, autobuskim i železničkim stanicama.

BOR NA NOGAMA! Malu Danku (2) po pljusku traži 300 ljudi,​

psi tragači, policija i vatrogasci, podignut i dron:​

Od devojčice satima nema ni traga ni glasa​

Screenshot_100.png


Danka Dragomirović (2) nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod grada Bora.
Potraga traje već tri i po sata, a za devojčicom trenutno traga oko 300 ljudi


Policija kreće u pretragu terena termovizijskim kamerama. Oni su poručili da će potraga za malom Dankom
trajati celu noć.

Screenshot_101.png


Teren od 6, 7 kilometara pretražen je po nekoliko puta, ali dete još uvek nije pronađeno.
Vremenski uslovi, tačnije kiša koja trenutno pada, dodatno otežava potragu.

Loše vesti non stop... Jedna drugu stiže...

:(:(:(
 
Ni meni... Nisam citala tekstove ali nije mi jasno kako je tako mala devojcica nestala...

Daj Boze da je nadju zivu i zdravu.
Znači dete 2 godine ... i tebi onako nestane bez da ti primetiš da je dete nestalo ...

Znači moj klinac 6 godina ako ga ne čujem duže od 30 sekundi, tu je već panika i gledam šta se dešava a on je u drugoj sobi ... a kamoli da ne znam gde je i da ga pustim da tako negde luta.
 
Znači dete 2 godine ... i tebi onako nestane bez da ti primetiš da je dete nestalo ...

Znači moj klinac 6 godina ako ga ne čujem duže od 30 sekundi, tu je već panika i gledam šta se dešava a on je u drugoj sobi ... a kamoli da ne znam gde je i da ga pustim da tako negde luta.
Ko kaze da nisu primetili?
Dok su dosli do murije i objavili znaci odmah su ptimetili
 

"DOK SAM SE OKRENULA, NJE NIJE BILO" Majka nestale Danke (2) van sebe tokom drame u Boru, moli za pomoć: "Dozivala sam je, molim Boga da je nađemo"​

U Brestovačkoj banji više stotina ljudi neprestano doziva dvogodišnju Danku koja je nestala danas dok se sa majkom i godinu dana starijim bratom igrala u Banjskom polju. Devojčica Danka Ilić (2) zbog čijeg nestanka je po prvi put u Srbiji aktiviran sistem Amber alert, naziva "Pronađi me", nestala je oko 13:45 časova, a njena majka je van sebe.

- Živimo u Boru. Dovela sam ih da se malo istrče i prošetaju. Moji su poreklom odavde i kao dete sam tu često boravila - priča Dankina majka Ivana Dragomirović.


Devojčica na sebi ima maslinasto zelenu jaknicu i ljubičaste pantalone. Kosa joj je vezana u repić. Ceo Bor je dignut na noge, a jake policijske snage pretražuju svaki pedalj na potezu od oko 10 kilometara od mesta na kom je devojčica bila sa majkom.

.
FOTO: RINGIER
.
.
FOTO: RINGIER
.

"Dok sam se okrenula, ne nije bilo"​

- Dok sam se okrenula, nije je bilo. Ona još nema dve godine, u maju će ih napuniti. Ne govori još. Zvala sam je, dozivala, nije mi se odazvala. Tu u blizini ima jedna šumica. Molim Boga da je što pre nađemo - očajno je rekla Ivana za Novosti.

https://www.blic.rs/vesti/hronika/m...ajna-dozivala-sam-je-molim-boga-da-je-nademo/
 

Back
Top