malo vise negujte sebe

Milojko Vasic:
antihrista:
samo uredno dajem adekvatne odgovore.
Svi vidimo šta radiš, pa ti zato i kažem: nemoj više.
chatujem , pisem, smejem se, a tebe ne razumem! ako mislis da cu da pustim da mi se neko kaci sa psovkama, prevario si se.drago mi je sto svi vidite sta pisem, zato smo valjda ovde? samo sto ja ponovo nisam videla izvinjenje, tesko je prevaliti jedno skromno izvini preko tastature....i znas kako jedino sredstvo protiv takvih sto se zakace je zakaciti se njima, pa te ostave. nadam se da ce znak da prestane....
 
zlatokosa76:
Bila sam juce na Adi i primetila sam da nasi momci slabo posecuju pedikira,zubara i ne sisaju dlake ispod pazuha.

bravo!i treba neko da im kaze.I vi muskarci treba da idete kod pedikira-da vam izsmirglaju te ruzne,tvrde i naslagane pete,oblikuju i isturpijaju nokte.takodje treba da sisate ili brijete dlake ispod pazuha.i iz usiju.i iz nosa.ovo je 21.vek,pobogu.i nemojte izlaziti na ulicu u onom u cemu przite przenice i pomfrit u kuci,molim vas!i pre nego sto iadjete nemojte zaboraviti da operete zube i stavite dezodorans, pa makar izlazili i do C marketa po hleb i novine (jer cemo se sresti na kasi i bice vam krivo)
 
Pa ako ste izabrali da tema bude , prepucavanje, kad je ukrcavanje....

Ionako je krenulo sa pretvaranjem siromašnijeg dela beograda (koji letuje na adi ) u cigane i seljake.

Pošto je dosta snobova (kao macana), malo mi je čudno što se isčudjavaju što devojka opaža zube....

Mnoge devojke opažaju zube. Mnoge, znači 3 od 4.
Znam , zato što mi to kažu. Naravno da vam neće ništa reći kad nemaju šta da pohvale....

Manikir , tu već moram da priznam da mi baš nije jasno šta se time dobija na Adi. Kvalitet noktiju zavisi od ishrane , i od higijene i zdravlja, i trećinu od genetike.

A šiške ispod miške ili dlakave grudi. Meni su se u vojsci smejali kad sam brijao šiške ispod miške, ali su moji motivi čisto higijenski....

A za tepih , to je imidž. Ko voli nek izvoli, a ko voli glatko, kod dece je slatko...
 
peticija:
zlatokosa76:
Bila sam juce na Adi i primetila sam da nasi momci slabo posecuju pedikira,zubara i ne sisaju dlake ispod pazuha.

bravo!i treba neko da im kaze.I vi muskarci treba da idete kod pedikira-da vam izsmirglaju te ruzne,tvrde i naslagane pete,oblikuju i isturpijaju nokte.takodje treba da sisate ili brijete dlake ispod pazuha.i iz usiju.i iz nosa.ovo je 21.vek,pobogu.i nemojte izlaziti na ulicu u onom u cemu przite przenice i pomfrit u kuci,molim vas!i pre nego sto iadjete nemojte zaboraviti da operete zube i stavite dezodorans, pa makar izlazili i do C marketa po hleb i novine (jer cemo se sresti na kasi i bice vam krivo)

Ne lupetaj i ne generalishi.

Pod 1, ne vidim nishta loshe u tome da mushkarac ima shishke ispod mishke ili ljubavni tepih.

Pod 2, obzirom na to koliko su serbishen zene zapushtene (50% njih ima pekinezera izmedju nogu, ali se toboze na to gleda kao na stvar izbora), ne kontam odakle ti pravo da pripisujesh tako neshto samo mushkarcima.

Proshli put kad sam bio kod zubarke, ulazi koza, sva utegnuta, izbacila sis*, nafrakana skroz, a zubarka joj kaze:"Zakazacu vam za sutra. Molim vas, idite kuci i prvo operite zube, vash dah ZAUDARA!!". Smem zivot da stavim da se nisam sladje ismejao dugo. A takvih ima kol'ko hocesh.
 
cLick - OR - Die:
100ko jedna :) Ogadi mi mu$karce :twisted:
Nmoj da ti zovem Peru da te upi$e u 'Hall of fame' palih za slobodu lez-lobya :)

Nego.. ima li razlike izmedju $trokavog/e i prljavog/e?

ima!

Štrokav je onaj koji se nikad ni ne trudi da bud ečist
znači, večito neobrijan, zamazan i zarozan, razvučena majica ispod koje vire dlake, kisi po gsp-u i koncertima Jamira.

Prljav je neko ko se prosto isprljao
npr. kad dođeš kući posle radnog dana svakako si prljav
pa makar ceo dan sedeo u klimatizovanom, pio espreso i prtljao po netu


evo, npr. cigani što ulaze u buseve da arlauču uz harminku, oni su svi redom štroka od orka, zarozani i sve po redu.
Kapiraš sad?
 
meni je prljav vise kratkotrajno stanje,a strokav je onaj ko je vecito prljav i nema nikakvu nameru da to promeni...ikada. :roll:
u autobusima je najveca koncentracija strokavih ljudi. to su oni koji kada udju u autobus toliko zasmrdi da ti odmah bude muka. :roll:
i onda svi manje strokavi,prljavi i cisti izadju...
 
JA stvarno ne mogu nikako da sazvacem cinjenicu da se stalo spominju "zene" i "muskarci".
Zar ne bismo SVI trebali da se pazimo i da njegujemo i da se peremo.
O depilaciji smo naglabali nebrojeno puta - i o "muskoj" i o "zenskoj" depilaciji.
O tusiranju o mjenjanju carapa, o ne-znam-cemu-sve-nismo pricali, razgovarali, tipkali..napokon, uvjek je bilo i bice ljudi koji su, po misljenju jedne osobe prljavi/zapusteni a po misljenju druge osobe ******/picajzle.
Mislim, kuda sad ovo treba da odvede?
Da se ubjede pojedini da se briju, depiliraju....meni je praksa pokazala da su nasi ljudi prvenstveno TVRDOGLAVI, pa sto ih vise ubjedjujes da se depiliraju to ce oni ponosnije pokazivati dlake i glasnije prozivati "pedere/picajzle" koji to rade.
Obratite paznju...ima dlakavih I zena I muskaraca....ima I zena I muskaraca sa pokvarenim zubima
Nemojte MOLIM VAS da tako generalizujete.
Na kraju krajeva na vama je izbor.
Ako volis izdepilirane muskarce/zene, pa na tebi je izbor...izaberi sebi takvog partnera....a ne da se cijela nacija mora depilirati zato sto se to bas TEBI tako svidja!
 
Milojko Vasic:
Banshee:
meni je prljav vise kratkotrajno stanje,a strokav je onaj ko je vecito prljav i nema nikakvu nameru da to promeni
Cool definicija. Štaviše, toliko mi se dopala da sam u nedoumici da li da postavim pitanje kao temu. 8)

$a!? Ne zaboravi da mi uplati$ za autorska prava jerbo sam ja vec postavio to pitanjce u postu gore. Znaci Pera pisar iz administrativnog prvi javio.. bla bla :)
 
cLick - OR - Die:
Betty:
evo, npr. cigani što ulaze u buseve da arlauču uz harminku, oni su svi redom štroka od orka, zarozani i sve po redu.
Kapiraš sad?

Betty.. sunce chikino :twisted: i teoriju relativiteta bi skapirao kada mi ti to tako lepo i slikovito objasni$ + Tolkina u sve to umetne$.

A 'o$trokondze' su onda zhenski Orci koji nemaju nameru da se ikada zaperu? :D

oštrokonđe ili sabljarke - devojke (žene) koje imaju tolike nokte da s njima ništa ne mogu da rade, obićno francuski manikir ili štrokavi cirkoni

Nadžak babe - ženetine kojima glava kipi kao krem supa u loncu s poklopcem

sokačare - one što sve moraju da znaju, i sve ih interesuje, ali ne kao mene, nego one to sve zloupotrebe

kalašture - bezobraznice, ali onako seksualno, prema svima

ne znam više :lol:
ko se seti neka dopiše
(može i da prepiše ili prepriča suštinu, ukratko)
 

Back
Top