Mali terijer

Burence, da li dolazi u obzir i malo stariiji pas (godinu dana) ili iskljucivo stene?
Naime, u mom kraju (Konjarnik) se nalazi prelep i dobar pas koji je jako tuzan, jer su ga rodjaci posle smrti vlasnice izbacili na ulicu. Strasno! Zuckast je i lici na mesanca terijera (mozda je cak i neka vrsta terijera). Mislim da bi bio predivan ljubimac. Divna je dusa. Ja bih organizovala prevoz. Naravno, ako si zainteresovana, poslacu ti slike?
 
ja ocigledno imam dileju za kuma, sad sam mu rekla da organizujemo neki prevoz i da odemo do nbg po malog terijera, pa znas ja bih samo ako je onaj mali sa brcicima, pa ne znam ko ce to da hrani....
pazi, "TO" da hrani.....
e ne da sam se iznervirala!
a sam je rekao da mu potrazim da bi voleo stene terijera i sad kad smo mu nasli, izvlaci se, pa ne mogu da verujem!!!
ja se svima ovde izvinjavam, i iskreno sam se naljutila na njega
 
Desava se Burence. Imam i ja takve koji mi traze usluge po pitanju zivotinja, a onda naprave problem. Ja se trudim, oni ili izvoljevaju ili ne daju dovoljno podataka, a kao stalo im je da udome zivotinju ili poklone. Nekad nasednem i vise puta zato sto mi bude zao zivotinje, a mozda treba malo drugacije da razmisljam :aha:.

U svakom slucaju nije lako jer volimo zivotinje i hocemo da pomognemo, a neki te emocije iskoriste. Bar se meni desavalo.
 

Back
Top