Mala torba velika tajna

bolje koristi bibergel.
za razliku od spreja ne vraca se na tebe ako imas kontravetar

najbolji su od sabre red-a
oni imaju ugovor sa americkom policijom.
i prave se u americi, nisu kinesko sranjee.

ovaj je zgodan jer moze da se nosi kao privezak na kljucevima i ima zastitu da se sam ne aktivira

https://www.militaryshop.rs/shop/ta...zavac-sa-vrhom-na-preklop-sabre-red-flip-top/
Ima kod nas?

Moram da kupim, ćerka mi reče neki dan da joj treba novi, starom je sigurno istekao rok.

Inače današnji sadržaj torbe - mislim da bi i carina odustala sa pretragom iste!
 
Sta sve trpate u te torbe?
Ni manjih torbi ni vise stvari u njima. :D
Znam nekad kad me zamole da im pridrzim torbicu meni otpadne ruka :D

Kakve sve tipove torbi nosite i volite?
Da li nosite neke prakticne stvari kao na primer multi tool ili kondome ili ogledalce. :D

Da li imate svajcarski vojni nozic u torbici ili neko sredstvo za samoodbranu, elektrosoker ili bibergel?

I sta sve ima tamo? Uvek su prepune i da li lako nalazite kljuceve?
Bilo ti bre ovo sto puta
Ja sam poznata po tome da nosim gace rezevne u torbi :lol: vec sam pisala
Ne nije iz razloga kog ti mislis, ne sejem gacerone kod svalera :lol: nego zbog terena i prljanja. Pre par god sa redzi kad sam bila na terenu, sela sam u ovcije govance :lol: od tad bez gaca nigde!
Sve ostalo mi je standard, novcanik, neneser sa lekovima, mob, kljucevi.... Nista spec, nikakve nozekanje i sl...
 
Bilo ti bre ovo sto puta
Ja sam poznata po tome da nosim gace rezevne u torbi :lol: vec sam pisala
Ne nije iz razloga kog ti mislis, ne sejem gacerone kod svalera :lol: nego zbog terena i prljanja. Pre par god sa redzi kad sam bila na terenu, sela sam u ovcije govance :lol: od tad bez gaca nigde!
Sve ostalo mi je standard, novcanik, neneser sa lekovima, mob, kljucevi.... Nista spec, nikakve nozekanje i sl...
a rezervne pantalone?
mislim to ovcije govance je umazalo pantalone a ne gace?

ili nosis minjak takozvani dopicnjak :D
 
a rezervne pantalone?
mislim to ovcije govance je umazalo pantalone a ne gace?

ili nosis minjak takozvani dopicnjak :D
Ma sve bre, pa mi davali tamo na selu vlasnici imanja neke trenerke...al gace nisam imala da zamenim. I od tad reko a majku ti. Snadjes se ti za pantalone, al za gace ne mozes da se snadjes ako nemas svoje!
Samo stres i sekiracija

A inace rezervnu odecu ponesem na neke terene, i drzim u studiju svasta od odece za presvlacenja
 
deo iz starog bloga o savremenim julijama :lol:

ima tu svachega... od prozaichnih stvari, mobilnog telefona, pilula za kontracepciju, papirnih maramica, ostataka od doruchka- da se ne baci, flashice vode, raznih grickalica- da se nadje, ulozhaka-opet nek se nadje zlu ne trebalo, prezervativa kojima je istekao rok upotrebe-mozhda zatreba, nikad se ne zna kakav romeo slepac mosh da naleti... pa do onih sofisticiranih kao shto su karte od egzita-da se seti, fotki muzichara ili sportista (zavisno od preferencijala)-da mashta, mp3 plejera-da se smiri, fotke bivsheg dechka-da ga zaboravi tj. seti poshto je to modernoj juliji jedno te isto, fotke sadashnjeg dechka-da ga voli naravno, telefonskih imenika iako ima mob-nek se nadje ako mob crkne, novchanika-obichnog polupraznog i tako josh trista chuda.... tashna je i pored njenog sadrzhaja dostojnog one iste pandorine kutije sa pochetka ovog teksta skromna, nije naduvena od sadrzhaja koji preti da narushi stilizaciju njene garderobe koja je chini tako neodoljivom. kako se oblache julije XXI veka... da bi to razumeli moramo pod jedan da skontamo da su tragichni likovi danashnjeg vremena, ne one, te julije koje su uvek spremne na sve izazove ovih chaplinovih modernih vremena gde se ne zna ko koga 'ebe, vec njihovih ruzhnijih polovina koji obichno nemaju ni tu famoznu pandorinu torbu a josh manje senzibilnost za recitovanjem pesama pod njenim prozorom sem ako nisu u rnb, rave, ili hip hop tripu posle 3 piva ispred zgrade dotichne.
 
Ranac sa sto pregrada,...msm da mogu čak i ja da stanem.😁
IMG_20241001_163305.jpg
 
da znas da je to dobra ideja za temu :D

zasto toliko trpate stvari u torbe?
Pa sve mi treba.

Danas sam strpala i jabuke... jele su mi se za doručak, onako, čim uletim u kancelariju i kako da odolim? Kako?

Kišobran, knjiga, jabuke, novčanik, neseser 1, neseser 2, ključevi 1, ključevi 2, punjač, lepeza, slušalice, žvake... Juče sam imala i rezervne čarape u torbi :D
 

Back
Top