Мајстори бесмислених тема

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

R.Reventlov

Aktivan član
Poruka
1.747
Занимација за зуби!

Предложите Мајсторе бесмислених тема на форуму!

Јединствена прилика да одамо заслужену почаст људима који уздвајају своје време, своје интернет везе, свој интелект на отварање фантастичних тема које немају никакву сврху!

На жалост, ја не знам ни једног, од скоро сам овде па анкете нема, може касније модерација да је дода, кад буду стигли предлози.
 
a da počnemo ovako, kao za početak
prvo mesto bi bilo
1.majstori besmislenih tema /autor @R.Reventlov
besmislenost ove teme je u tome što će biti puno vređanje i lična međusebna prepucavanja između članova
_______
i da stavimo katanac , ili bolje bi bilo da napravimo anketu sa trajanjem od 48h , pa neka članovi odluče , ide li tema dalje ili ne
 
Poslednja izmena:
Занимација за зуби!

Предложите Мајсторе бесмислених тема на форуму!

Јединствена прилика да одамо заслужену почаст људима који уздвајају своје време, своје интернет везе, свој интелект на отварање фантастичних тема које немају никакву сврху!

На жалост, ја не знам ни једног, од скоро сам овде па анкете нема, може касније модерација да је дода, кад буду стигли предлози.
si siguran
 
i da stavimo katanac , ili bolje bi bilo da napravimo anketu sa trajanjem od 48h , pa neka članovi odluče , ide li tema dalje ili ne
Моћно, ха? Да катанчимо али смо прво мало испрозивали.
Ко ти брани, ти уређујеш пдф, ако хоћеш да затвориш тему ти затвори. Можеш и да обришеш, и то је опција. Не брини, нећу је поново отварати.
Како сам се већ сложио са колегом, не могу ја да браним људима да уживају у паровима, задругама и фармама...
 
Моћно, ха? Да катанчимо али смо прво мало испрозивали.
Ко ти брани, ти уређујеш пдф, ако хоћеш да затвориш тему ти затвори. Можеш и да обришеш, и то је опција. Не брини, нећу је поново отварати.
Како сам се већ сложио са колегом, не могу ја да браним људима да уживају у паровима, задругама и фармама...
sam si tražio da se zaključa , nemoj posle da kukaš
tema ide pod katanac
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top