Majka iznenadila mnoge

Да,замишљам све опције обзиром на причу и шта све чујем у животу. По мом мишљењу није нормално. Дете у том периоду би требало да се осамостали, да се сам купа, да сам једе, да очврсне у животу..
А не да спава са родитељима до ко зна кад до пунолетства!?
a ako je garnisera?

kod prababe njoh 16 spavalo u 4 kreveta
najmladje do zida a ono za vojsku i udaju napred
pa svi bili normalni


seksom opterećena primitiva gine da muško i žensko dete imaju svoju sobu misleći da se tada neće igrati "ćika doktora" ili da neće slikavati medjunožje za školu i manijake... a mama se slikala pa dobila posao preko manijaka sa državne jasle..
i sad ti ubedi ćerku u svojoj sobi da obuče gaće...


e da a i taj manijak sa državne jasle iz pripizdina :D

seljana u Beograd :super:
 
Znaci,ipak si zamislio.🙂
Sad je sve sto je bilo normalno postalo nenormalno i obratno.
Sjecam se da sam prije nekoliko godina cula pricu kako u Svedskoj nije dozvoljeno ocu da udje u sobu kod kcerki bez njihove dozvole jer se polazi od pretpostavke da je svaki otac potencijalno perverzan.To je meni bilo uzasno cuti.Znaci,ne polazi se od normalnosti,nego od nenormalnosti.
A s druge strane,te iste maloljetne kcerke ne smije da pita gdje uvece izlaze,s kim i kad se vracaju.Da li je to normalno?
Nadam se da ova prica nije istina,ali me ne bi cudilo da jeste.
istina je. Zato Svedska ulazi u NATO. Ispunila je sve uslove.
 
a kad tata i mama povedu 14-godisnjeg sina i 15-godisnju cerku na nudisticku plazu, pa svi cetvoro , onako goli, leze jedan do drugog na plazi, pa kad jos pocnu da se igraju u moru i "otimaju" za loptu...........................
ima deformacija na sve strane i ocigledan je trend da se ljudska civilizacija vraca u kameno doba, doba kada su se u pecinama svi medjusobno kresali pred svima.........bez obzira sto su najblizi rod.
Hrvatska je vec izmenila zakon o incestu u "korist" incesta, kao uostalom i englezi kod kojih je ozakonjen brak sa "cousin", a francuzi pomakli granicu dozvoljenog seksa na 13 godina "uz dobrovoljni pristanak deteta". Do onomad ta granica bila decenijama na 14 godina.

To je , izgleda, bila agenda NOVOG SVETSKOG PORETKA
 
Glumica Ališja Silverstone poznata je po svojim nekonvencionalnim načinom vaspitanja dece. Međutim, poslednjom izjavom za amričke medije blago je iznenadila javnost.
Naime, glumica je u nedavnom podkastu "The Ellen Fisher Podcast" pričala o roditeljstvu, pa je tom prilikom istakla da još uvek spava sa 11-godišnjim sinom.
Elizabet je dodala da spavanje sa svojim detetom može da formira bližu konekciju sa njim, posebno ako prolazi kroz težak životni period. Primera radi, razvod roditelja.
Komantari su bili razliciti od osude do podrške
https://superzena.b92.net/roditeljstvo.php?yyyy=2022&mm=07&nav_id=2188421

Ovo je primer za pitanje:.Šta vi mislite o spavanju roditelja sa vec odraslom decom?
Koliko je u redu i normalno da majka spava sa svojim 11-godišnjim sinom u istom krevetu ?
Glumica Ališja Silverstone poznata je po svojim nekonvencionalnim načinom vaspitanja dece. Međutim, poslednjom izjavom za amričke medije blago je iznenadila javnost.
Naime, glumica je u nedavnom podkastu "The Ellen Fisher Podcast" pričala o roditeljstvu, pa je tom prilikom istakla da još uvek spava sa 11-godišnjim sinom.
Elizabet je dodala da spavanje sa svojim detetom može da formira bližu konekciju sa njim, posebno ako prolazi kroz težak životni period. Primera radi, razvod roditelja.
Komantari su bili razliciti od osude do podrške
https://superzena.b92.net/roditeljstvo.php?yyyy=2022&mm=07&nav_id=2188421

Ovo je primer za pitanje:.Šta vi mislite o spavanju roditelja sa vec odraslom decom?
Koliko je u redu i normalno da majka spava sa svojim 11-godišnjim sinom u istom krevetu ?

Iskreno ne vidim problem ako dete od 11 godina spava u krevetu sa majkom

Kod mene je to bio i neka vrsta rituala vikendom svi lezi u u jednom krevetu, sama dodju nekad zaspu nekad pričaju, bilo je dosta smjeha i uzivali smo svi!


Takodje je to prije bilo i normalno imaš kuću sa tri sobe , stari tu, mladi tu i petero djece pa ti vidi gde ćeš sa snima !

Danas čim se rodi mora učiti da samo spava u krevecu u zasebnoj sobi puna dzidza bidza a ono samo hoće mamu

Ja sam se i sa 14 godina uvlacila pored babe pričala mi priče i motala mi loknice i toga se rado sjećam
 
Шта на овом форуму људе тера да лупетају о свему и свачему што нема везе с темом? На теми о трансродним особама лупета се о педофилији, овде тема о деци која спавају с мајком, а лупета се о инцесту... Чиме се ви, људи, занимате па су вам само изопачености у мислима свакодневно?
 
perfi je rekla pametno: roditelj prati dete, i prilagodjava se. nema opstih mesta. nema tako treba ili onako. ako je dete umorno, usamljeno, tuzno, treba mu pomoc podrska zagrljaj-nema veze koliko ima godina. ako je ok, bole ga bas da spava sa roditeljima..oce svoj prostor, svoju samocu..i sad ono, gledas, slusas, prilagodjavas se.
makar pokusavas.
 
Poslednja izmena:
perfi je rekla pametno: roditelj prati dete, i prilagodjava se. nema opstih mesta. nema tako treba ili onako. ako je dete umorno, usamljeno, tuzno, treba mu pomoc podrska zagrljaj-nema veze koliko ima godina. ako je ok, bole ga bas da spava sa roditeljima..oce svoj prostor, svoju samocu..i sad ono, gledas, slusas, prilagodjavas se.
makar pokusavas.

Meni je spavanje bilo okidac da pogledam clanak.

Zena kaze da je hranila dete tako sto bi zvakala hranu koju bi potom vadila iz usta i stavljala njemu u usta.
Ili mu je hvatala signale za nosu tako sto bi on "flertovao" sa njom setajuci "nag". Njene reci su flertovati i nag.
Muz je ex i ne pominje se.
Ona to zove prirodno roditeljstvo.

Ma koliko pticama bilo prirodno da zvacu hranu pticima, mi ljudi ipak funkcionisemo drugacije. Dete ipak treba spremiti za zivot. Da bude stabilan covek, koliko je moguce.
Veze nemam kako to planira da postigne sa ovakvim izjavama koje ce to isto dete sacekati sutra ujutru u skoli.

Okej mi je spavanje sa roditeljima ponekad i iz nuzde.
Ali kad god je moguce mislim da dete treba da ima svoj krevet i da pretrci kod roditelja ako ima potrebu.

Moj sin pretrceva skoro svako vece ali do dana danasnjeg nikada ga nisam stavila od spava od pocetka veceri kod nas. Dobio je svoj krevet sa tri godine (pre toga je imao krevetac), nekada spava bolje nekada losije ali svake veceri ide najpre u svoj krevet.
I uvek ga primim kod nas, nikada ga nisam vratila ali ponovo sutra uvece u njegov...i sve tako dok ne savlada...naravno da obozavam taj nosic kraj mene nocu ali stalno sebi ponavljam, nije beba...ako zelim bebu, treba da rodim drugo dete a ne da kocim malenog decaka.
 

Back
Top