Quantcast

magichne moci...

S

snaja88

Gost
Da zaustavim vreme sigurno!Evo ja sutra krecem u 1. razred gimnazije i velika mi je frka.Ne,ja bih htela da produzim raspust,a da sve ide kao i uvek.
I putovanje kroz vreme nije lose...(sad bi se vratila u 7.razred)

fizio

Primećen član
Poruka
675
snaja88:
Da zaustavim vreme sigurno!Evo ja sutra krecem u 1. razred gimnazije i velika mi je frka.Ne,ja bih htela da produzim raspust,a da sve ide kao i uvek.
Nemoj da ti bude žao što krećeš u školu.Veruj mi upravo ti počinje najlepši period života, a to je srednja škola.Videćeš uostalom. :wink:

nenushka

Zainteresovan član
Poruka
102
fizio:
snaja88:
Nemoj da ti bude žao što krećeš u školu.Veruj mi upravo ti počinje najlepši period života, a to je srednja škola.Videćeš uostalom. :wink:
Evo,ja se pridruzujem njegovom misljenju!

Gost
fizio:
snaja88:
STA FALI SVI SE STALNO ZALE KAKO JE U SKOLI DOSADNO ITD........A U STVARI NAJBOLJE DRUSTVO NALAZI SE U SREDNJOJ. I KOLIKO GOD SKOLA BILA TESKA UVEK IMA VREMENA ZA DRUZENJE ITD.......

winnetou

Aktivan član
Poruka
1.040
prvo bih napravila da mogu da letim, a onda bih se odrekla moci, jer kad bi neko saznao, bilo bi gotovo, svi bi trazili da im nesto napravim, ili stagod, a ja ne bih nista uradila, i svi bi me mrzeli..
ali, kad niko ne bi saznao, onda bih i otisla u stari egipat, a i u staru kinu.. ili jos nekuda, ali da mene niko ne vidi, jer bih mozda promenila proslost, a to ne valja..

miss

Aktivan član
Poruka
1.812
DEFINITIVNO da mogu da budem nevidljiva!!!

....mada moze i citanje misli...prakticno je i to...narocito ako mozes tako nekako da utices na necije misli...hi,hi,sto sam zla....

Moon Child

Domaćin
Poruka
3.680
hmm...SVE
da letim
da citam misli(ali ne stalno,samo kad ja hocu)
da mogu da pretvorim nesto u nesto drugo
da mogu da budem nevidljiva ponekad
da mogu da putujem u proslost/buducnost
i naravno jedna od najlepsih-da razgovaram sa zivotinjama! :wink:
pa onda...
da mogu da stvorim sebi pare niotkuda
da mogu da stvorim sebi decka niotkuda
da mogu da stvorim sebi neke talente niotkuda
heh bas sam skromna? :wink: