Macku dajem virsle

Screenshot_1.png
 
Macak ne moze biti srecniji od toga kad sam nesto ulovi i pojede, pa makar to bila i ptica.

a sad zamisli situaciju kad ulovi nesto iz vode a mrzi vodu i nece da pliva a mozda i umije.

da ne pominjemo koliko puta je jeo kosti a sad mu se ukazala prilika da jede i meso, ne samo ostatke za ljudima.
 
Macak ne moze biti srecniji od toga kad sam nesto ulovi i pojede, pa makar to bila i ptica.

a sad zamisli situaciju kad ulovi nesto iz vode a mrzi vodu i nece da pliva a mozda i umije.

da ne pominjemo koliko puta je jeo kosti a sad mu se ukazala prilika da jede i meso, ne samo ostatke za ljudima.
Mislim da malo mesas stvari
Njima je vise do toga da ulove plen i da se poigraju sa njime nego da ga pojedu...
Jedino ako bas prezivljavju, pojesce to sto su ulovile
I uopste ne trebas da mesas vodu u te stvari
Msm ne idu macke koje su tu uz obalu mora ili reke, s namerom tamo da love ribu kako bi se osetile ponosnim posle toga ili nesto slicno
 
Mislim da malo mesas stvari
Njima je vise do toga da ulove plen i da se poigraju sa njime nego da ga pojedu...
Jedino ako bas prezivljavju, pojesce to sto su ulovile
I uopste ne trebas da mesas vodu u te stvari
Msm ne idu macke koje su tu uz obalu mora ili reke, s namerom tamo da love ribu kako bi se osetile ponosnim posle toga ili nesto slicno
Hahah ima cudnih macaka, ne treba praviti debile od njih nego ih pustiti da love a ako budu neuspjesni u lovu, kod kuce ih ceka hrana. (kad zatraze)
 
Hahah ima cudnih macaka, ne treba praviti debile od njih nego ih pustiti da love a ako budu neuspjesni u lovu, kod kuce ih ceka hrana. (kad zatraze)
Ja ovo iz iskustva govorim
Imala sam dosta macaka
Uglavnom su volele tako da love
I te stetocine hvatale
Uzmu poigraju se sa njima, usmrte, da se tako izrazim i ostave ih netaknute
Medjutim, imala sam i one, manji broj narafno, pored kojih prodje miš i one ništa
A retke su prilike bile kad su zapravo i lovile, jer su znale da ih hranimo....
 
Viršle su štetne i za ljude, pa tako i za životinje. Imaju pojačivače ukusa, otpatke šta sve ne, dodaju glutamate itd..Može biti jako opasno po mačku. Neće joj ništa biti ako pojede jednom, ali ako joj je to redovna ishrana onda je to jako loše. Živo meso, ne prerađevine je potpuno zdravo za mačke, pa šta mislite da mačke rade kada ulove pacova? Prže ga u babinoj rerni?
 

Back
Top