Macici

loski

Obećava
Poruka
71
Sestoro macica raznih boja. Imaju dva meseca i samostalni su. Nadam se da u ovolikom gradu ili u nekom drugom ima dovoljno ljubitelja zivotinja koji bi ih usvojili. Da imam neko dvoriste i da nisam na poslednjem spratu zgrade, nikada ne bih poklanjao ni jedno od njih.

Slike nisu najboljeg kvaliteta, ali onaj ko zeli da usvoji mace nece se dvoumiti kada ih vidi uzivo.
 

Prilozi

  • 1m_resize_resize.jpg
    1m_resize_resize.jpg
    27 KB · Pregleda: 8
  • 3m_resize_resize.jpg
    3m_resize_resize.jpg
    23,5 KB · Pregleda: 9
  • 4m_resize_resize.jpg
    4m_resize_resize.jpg
    24,4 KB · Pregleda: 12
  • 7m_resize_resize.jpg
    7m_resize_resize.jpg
    42,4 KB · Pregleda: 12
  • 6m_resize_resize.jpg
    6m_resize_resize.jpg
    29,7 KB · Pregleda: 7
Jelena, hvala na dobroj prognozi. Tema se stvarno uklapa na ovu stranu. Neki od macica su stvarno vec dobili dom i to u Novom Sadu.
Sada samo jos troje traze nekoga ko ce ih cuvati i voleti. Bilo bi divno da ih neko uzme sto pre jer sada imaju dva i po meseca i mnogo se igraju a jos nikad u zivotu nisu izasli u prirodu na vazduh. Rodjeni su i zive u zgradi, na 4. spratu, i stvarno je tuzno kad ih pogledam kao u da su u zatvoru, pokusavaju da izadju kroz prozor i njuse vazduh....
Zato molim vas ljubitelje da pomognete a ako sami ne mozete, molim vas da kazete dalje.
 

Prilozi

  • 5.jpg
    5.jpg
    37,7 KB · Pregleda: 4
DIVNO je znati da postoje tako divni ljudi koji ce biti veoma srecni gledajuci svoju macu kako raste,ja se prema mojoj ponasam kao da je beba i kad me razbesni,ali nista ne slusa,ali ipak je volim,verujem da su mace otisle u prave ruke! :) <3
 
Hvala vam svima na lepim porukama i lepim recima. Divno je citati kako vi pisete o zivotinjama i znati da ima i takvih dobrih ljudi u ovom svetu posto se sa zivotom i okolinom generalno nismo bas usrecili.
 
pa to vec ne znam,nisam videla udomitelje ali verujem da je Loski lepo procenio :D

Pre svega, od srca ti hvala na pomoci.

Ova dva maceta je uzela jedna porodica sa dva decaka - kuca i dvoriste. Macici su u petak napunili tri meseca i prvi put u zivotu izasli iz kuce u prirodu da se igraju. Igrom slucaja, njihova majka je sama dosla sa ulice kod nas na cetvrti sprat, potkrovlje stare zgrade (sa mnogo stepenica), tu je odrasla i tu ih je rodila. Da smo imali uslove da ih drzimo u nekoj kuci sa dvoristem, zadrzali bismo svih sestoro. Ovako ce nam nedostajati, ali ce zato oni bti srecni i slobodni. Svakog dana su cvileli pokusavajuci da izadju iz stana, kroz vrata ili kroz prozor, a mi smo se osecali kao cuvari zatvora koji im ne daju na slobodu...

Na zalost, onaj kome treba nema uslove, dvoriste, ima najcesce neko kome ne treba,ali takav je zivot. Najlepsa strana ove price je da postoje divni ljudi koji hoce da pomognu i divni ljudi koji na ovim forumima citaju, pisu i dele sudbinu. To me usrecuje.

Hvala.
 
Pre svega, od srca ti hvala na pomoci.

Ova dva maceta je uzela jedna porodica sa dva decaka - kuca i dvoriste. Macici su u petak napunili tri meseca i prvi put u zivotu izasli iz kuce u prirodu da se igraju. Igrom slucaja, njihova majka je sama dosla sa ulice kod nas na cetvrti sprat, potkrovlje stare zgrade (sa mnogo stepenica), tu je odrasla i tu ih je rodila. Da smo imali uslove da ih drzimo u nekoj kuci sa dvoristem, zadrzali bismo svih sestoro. Ovako ce nam nedostajati, ali ce zato oni bti srecni i slobodni. Svakog dana su cvileli pokusavajuci da izadju iz stana, kroz vrata ili kroz prozor, a mi smo se osecali kao cuvari zatvora koji im ne daju na slobodu...

Na zalost, onaj kome treba nema uslove, dvoriste, ima najcesce neko kome ne treba,ali takav je zivot. Najlepsa strana ove price je da postoje divni ljudi koji hoce da pomognu i divni ljudi koji na ovim forumima citaju, pisu i dele sudbinu. To me usrecuje.

Hvala.

Nema na cemu :)
Sad samo jos da sterilisete macu i necete vise imati muke oko macica
 

Back
Top