Machu pichu ...

Ma ja podržavam, samo ne bi bilo loše plan i program da je Blajbi stavio i ugrubo barem kolik ta avantura izađe nekoga iz Srbije.
A i što jednom, ako ti se svidi ideš ponovo...;)

Ja računam na plan tipa nalazimo se u Limi ili Karakasu tada i tada, a odatle idemo dalje zajedno. Odnosno, ne očekujem od Blajbija da kaže meni koliko ću da platim put do Južne Amerike.
A to si u pravu, ako mi se svidi da idem ponovo, mada ima toliko drugih mesta koje bih isto toliko rado posetio kao i Maču Piču.
 
Ja računam na plan tipa nalazimo se u Limi ili Karakasu tada i tada, a odatle idemo dalje zajedno. Odnosno, ne očekujem od Blajbija da kaže meni koliko ću da platim put do Južne Amerike.
A to si u pravu, ako mi se svidi da idem ponovo, mada ima toliko drugih mesta koje bih isto toliko rado posetio kao i Maču Piču.
Pa sad Karakas ne bih baš uzimao u obzir iskreno još neko vreme.

Ma to i ja rekoh,koliko još mesta imam da vidim pa ne izbijam iz jugoistočne Azije i opet gledam varijacije na temu. Kad se "pronađeš" gotovo :lol:
 
Мени је Јужна Америка једини континент на којег још нисам крочио, па ми је зато и велики изазов.
Ja bio na Kubi "samo". Ali imam želju da uživo gledam River Plate i klopam argentinski stejk u Buenos Ajresu....ima dana.
A i taj Peru nije neinteresantan samo ove godine prioritet Singapur pre svega barem 3 dana pa ili Vijetnam nastavak tj sad na sever da odem ili da se bacim na Koh Samui uz standardni pit stop u Bangkoku.

A i toliko si mi nahvalio QA da gledam iz Dohe da iskombinujem šta god ;)
 

Back
Top