Lutkomendija (zna se gde!) u Novom Sadu!

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Ljudi!!!

Danas sam u 19.00 gledao lutkomendiju i to ako se ne varam jednu od prvih AKO NE I PRVU IKADA SNJIMLJENU EPIZODU!!!!


Kontajte to!! :D



Ladno. Prvo sam mislio da je neka prevara ima nekih likova koji kasnije nisu bili, a i orao ARTEMIJE je skroz srugaciji, pola likova fali, ali vidim posle godina prozivodnje 83!!! Hehehe. Ove "nase" prskalice jos nisu bili ni u planu kada je to snimano.... :)


I trajalo je svega 15 minta, cirka!
 
zmajodbraj:
Такође сам гледао серију раније, а и данаске је било. Често користим " 'Оћу кући, 'Оћу кући, 'Оћу кући!" Најбоље су те старе серије!
Ја бих рекао да то и није серија за баш малу децу, него по садржају подсећа у неким моментима на Симпсонове(рецимо, оно што говоре краљ и геенерал су углавном неки реални проблеми), тако да у тим моментима се дотичу и родитељи.Или боље речено, били су дотицани родитељи пошто чисто сумњам да данас постоје родитељи који то гледају заједно са децом.


MA da danas roditelji samo kupe deci gudro, ili ako imaju kesha skuter, i udri!!!


Da to sam i ja ahvatio, da ze tu zapravo provlaci prica koja je ustvari namenjena i samo je stariji mogu razumeti!!

A u isto vreme je zabavna za decu.


A to je jako tesko uskladiti istovremeno.

Ide valjda svakim danom od 19h....
 
lillymoon:
alex,secam se i sada sam je gledala.................onako 'u letu'.....................moji omiljeni likovi su onaj zec sto suska i misOvi -vrsni muzicari

i dok bi proka u budvi zaurlavao ono:'.......................'ocu kuci,'ocu kuci...................'
ne mogu a da ne dodam odlomak cuvenog texta,jos cuvenije pesme,koju Matilda peva svom nesudjenom:'..............sto nemas 4 noge?ah,sto nemas 4 noge?...................'
HAHHAHAHAHAHAHHAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHHAHA!!!!! NOJ I KAMILA!!!
 
Zna li neko detalje o Lutkomendiji? Mislim- kada je stvorena, ko je daoideju, ko su glumci koji pozajmljuju glas... Htela bih da napravim grupu na fejsu. Ono, vec ima jedna grupa, ali tamo nema skoro nishta... A obozavala sam ovu seriju! Chak sam likovima izmishljala imena, pa je lisac bio Kaja, zec je bio Zeka (ne bash inspirativno, de), a orao je bio "Konja"! Zashto Konja? Zato shto sam ja tada bila mnogo mala i nisam bash shvatala da je to orao, nego sam mislila da je to najveca zivotinja na svetu, a meni je tad najveca zivotinja na svetu bila konj... I pesmicu sam im spevala, ali se sad secam samo pochetka: "Kaja, Zeka i Konja idu na Sinje more..."
 
Ljudi!!!

Danas sam u 19.00 gledao lutkomendiju i to ako se ne varam jednu od prvih AKO NE I PRVU IKADA SNJIMLJENU EPIZODU!!!!


Kontajte to!! :D



Ladno. Prvo sam mislio da je neka prevara ima nekih likova koji kasnije nisu bili, a i orao ARTEMIJE je skroz srugaciji, pola likova fali, ali vidim posle godina prozivodnje 83!!! Hehehe. Ove "nase" prskalice jos nisu bili ni u planu kada je to snimano.... :)


I trajalo je svega 15 minta, cirka!

U da ovo je bilo jako! Secam se sada toga, kao kroz maglu... ;)
 
Zna li neko detalje o Lutkomendiji? Mislim- kada je stvorena, ko je daoideju, ko su glumci koji pozajmljuju glas... Htela bih da napravim grupu na fejsu. Ono, vec ima jedna grupa, ali tamo nema skoro nishta... A obozavala sam ovu seriju! Chak sam likovima izmishljala imena, pa je lisac bio Kaja, zec je bio Zeka (ne bash inspirativno, de), a orao je bio "Konja"! Zashto Konja? Zato shto sam ja tada bila mnogo mala i nisam bash shvatala da je to orao, nego sam mislila da je to najveca zivotinja na svetu, a meni je tad najveca zivotinja na svetu bila konj... I pesmicu sam im spevala, ali se sad secam samo pochetka: "Kaja, Zeka i Konja idu na Sinje more..."


Haha nije lose. ;)

Pa ko ima dobre veze u TV NS mogao bi da izbunari te epizode, i jos mnogo sta. Cak sam sa jednom znamenitom forumasicom razmatrao ideju da se izda DVD komplet svih epizoda, u nekoj maloj seriji, mislim da bi se to prodalo...

Samo niko tu nece moci da zaradi veliku kesh, pa onda niko ne bi zalegao za tako nesto.
 
Haha nije lose. ;)

Pa ko ima dobre veze u TV NS mogao bi da izbunari te epizode, i jos mnogo sta. Cak sam sa jednom znamenitom forumasicom razmatrao ideju da se izda DVD komplet svih epizoda, u nekoj maloj seriji, mislim da bi se to prodalo...

Samo niko tu nece moci da zaradi veliku kesh, pa onda niko ne bi zalegao za tako nesto.

aj ti nabavi te epizode :)
tj DVDijove
 

Back
Top