LuSH!!!!

Lemslip je kremasti sapun za masnu kozu koja je sklona bubuljkama (ledja najvise). Medjutim lice mozete prati cak i njihovim samponima za kosu i da vam ne skode. S toga Lemslip se moze koristiti i za masnu kozu lica.
 
ko voli da se kanira preporučujem njihove kane ...
doduše potrebno je malo strpljenja i volje da se kana pripremi jer izgleda kao veeeelika čokolada,to mora prvo da se narenda pa prelije vrućom vodom etc ali vredi ....

kosa danima miriše neobično ... i to ne samo na kanu ...
 
gigule:
ko voli da se kanira preporučujem njihove kane ...
doduše potrebno je malo strpljenja i volje da se kana pripremi jer izgleda kao veeeelika čokolada,to mora prvo da se narenda pa prelije vrućom vodom etc ali vredi ....

kosa danima miriše neobično ... i to ne samo na kanu ...

Ja sam cackala po njihovom sajtu i videla sam da imaju kanu i hocu da se kaniram.
Elem, da li si probala, da li bi bila ljubazna da mi tacno opises postupak, ma i ne mora tacno, ali npr. da mi kazes koliko dugo si drzala, posto oni preporucuju nekih 6 sati, a ja nemam toliko vremena, jedino da spavam s tim (!?).
Koju si uzela, ja bih kao Maroon...
 
e ja imam tu marron
pošto imam braon kosu imam onako tamno crvenkasti odsjaj, lepo je mada bih više volela da je tamnija boja.
drugi put, kada potprošim ovu uzeću onu braon - caca brun.
e pa kada kupiš kanu daju ti uputstvo, ali kada to uzmeš da čitaš prva reakcija je ono uf strašno...
ali suština je da kanu izrendaš od oka koliko ti treba( a to zavisi od dužine kose ali nema veze ako omašiš količinu možeš sutradan ponovo da se kaniraš ili ako te ne mrzi da narendaš ponovo kanu pa namackaš tamo gde nisi uspela) lako se renda inače, pa preliješ vrućom vodom. taj prah sa vodom treba dobro izmešati da bude onako glatka pasta bez grudvica, e sad, ja sam samo još dolila vruću vodu da dobijem malo malo ređu pastu.
sve mora da toplo jer kada je kana u pitanju bolje boja uhvati ako je topla ta smesa... i onda mackaš, bolje rukama -obavezno stavi rukavice!!!!! nego četkom...
e sad oni preporučuju držanje kane najmanje sat vremena, ako hoćeš crvenije stavi kesu ili onu kapu za kupanje na glavu da se zadrži ta toplina . ja sam držala dok izdržim - dva tri sata ... ne više i zadovoljna sam... inače stavljala sam lushovu kanu dva puta, ovih dana, u razmaku od dva dana... i to je kao lepota kane - ne oštećuje kosu pa možeš da je stavljaš svaki dan.
inače oni preporučuju stavljanje kane tri puta zaredom da boja bude baš postojana... ja sam prvi put imala kesu na glavi, drugi put sam oko dva sata držala bez kese kao da bude malo tamnija nijansa ali pazi ako ništa ne stavljaš na glavu a imaš kanu, bolje da miruješ (npr.gledaš film) da ne bi baš gubila kanu sa kose jer hoće da odpada pa baš da ne kaniraš ceo stan.... jer ona je zlo,sknuti kanu je prava umetnost ...

ono što je za pohvalu to je što se ova kana lepo spira sa kose i ne ostavlja tragove posle po jastuku ili peškiru ...
 
gigule:
e ja imam tu marron
pošto imam braon kosu imam onako tamno crvenkasti odsjaj, lepo je mada bih više volela da je tamnija boja.
drugi put, kada potprošim ovu uzeću onu braon - caca brun.
e pa kada kupiš kanu daju ti uputstvo, ali kada to uzmeš da čitaš prva reakcija je ono uf strašno...
ali suština je da kanu izrendaš od oka koliko ti treba( a to zavisi od dužine kose ali nema veze ako omašiš količinu možeš sutradan ponovo da se kaniraš ili ako te ne mrzi da narendaš ponovo kanu pa namackaš tamo gde nisi uspela) lako se renda inače, pa preliješ vrućom vodom. taj prah sa vodom treba dobro izmešati da bude onako glatka pasta bez grudvica, e sad, ja sam samo još dolila vruću vodu da dobijem malo malo ređu pastu.
sve mora da toplo jer kada je kana u pitanju bolje boja uhvati ako je topla ta smesa... i onda mackaš, bolje rukama -obavezno stavi rukavice!!!!! nego četkom...
e sad oni preporučuju držanje kane najmanje sat vremena, ako hoćeš crvenije stavi kesu ili onu kapu za kupanje na glavu da se zadrži ta toplina . ja sam držala dok izdržim - dva tri sata ... ne više i zadovoljna sam... inače stavljala sam lushovu kanu dva puta, ovih dana, u razmaku od dva dana... i to je kao lepota kane - ne oštećuje kosu pa možeš da je stavljaš svaki dan.
inače oni preporučuju stavljanje kane tri puta zaredom da boja bude baš postojana... ja sam prvi put imala kesu na glavi, drugi put sam oko dva sata držala bez kese kao da bude malo tamnija nijansa ali pazi ako ništa ne stavljaš na glavu a imaš kanu, bolje da miruješ (npr.gledaš film) da ne bi baš gubila kanu sa kose jer hoće da odpada pa baš da ne kaniraš ceo stan.... jer ona je zlo,sknuti kanu je prava umetnost ...

ono što je za pohvalu to je što se ova kana lepo spira sa kose i ne ostavlja tragove posle po jastuku ili peškiru ...


Srce si, hvala ti!
 
Samo da vam kazem da je piling Sea salt fenomenalan. Preporucujem ga onima sa masnom kozom i to da ga svakodnevno koriste.
I prvi put u zivotu ne pecka me koza posle tusiranja! Posle Lemslipa koza je ko barsun.
Ja sve pustim da malo odstoji na kozi.
Uz sampon Big, to sam provalila, najbolje je ne koristiti nista drugo, balzam i slicno. :wink:
Mozda probam tu kanu, ima neka Caca Noir, ako se osusi, onda je kao crna! :-)
 
divlja u srcu:
Samo da vam kazem da je piling Sea salt fenomenalan. Preporucujem ga onima sa masnom kozom i to da ga svakodnevno koriste.
I prvi put u zivotu ne pecka me koza posle tusiranja! Posle Lemslipa koza je ko barsun.
Ja sve pustim da malo odstoji na kozi.
Uz sampon Big, to sam provalila, najbolje je ne koristiti nista drugo, balzam i slicno. :wink:
Mozda probam tu kanu, ima neka Caca Noir, ako se osusi, onda je kao crna! :-)
A je l' sea salt koristi kao maska?
 
Kupih ja danas Aqua Marina, ja sve vreme pricam da mi treba nesto za masnu kozu/dubinsko ciscenje, jos sam gledala po njihovim novinama i videla sta bi mi otprilike odgovaralo, odnosno svela izbor na 3 proizvoda i sve to ja pricam prodavcu danas, a on kaze da je aqua marina prava stvar. I ja rekoh, pa valjda on bolje zna i kupih. Nije lose, videcemo kako ce biti n a duze staze
 
E i ja sam bila danas u omiljenoj mi radnjici medjutim nisu dobili sve sto mi je bilo na spisq. Probala sam Buffy the backside slayer i za sada su efekti mnogo bolji nego sto sam ocekivala. Mislila sam da ce to biti kao i svaki drugi piling medjutim gooza je nakon buffy (heheh) izuzetno nezna i mirise njami. E sad, qpila sam jos neke zekilice ali to cu jedno po jedno da probam jer bih bas da vidim efekat svakog proizvoda. Lushirajmo se zene!!! :P
 
Evo ja danas kupila ovaj Lemslip sto ste ga nahvalile, i sad sam se istusirala sa njim..Sta znam, nista posebno :roll: Prodavac mi rece da mnogo peni, a kod mene ni malo ne peni :roll: Koza je onako mekana, al nista spektakularno :? kao posle svakog pilinga..Jedino sto smrdim na limun :? jooooj skroz mi je fuuuuj :?
a matorcima sam morala posebno da objasnjavam da to zuto u kutijici sto lici na margarin, a mirise na limun i stoji u frizideru, nije za jelo , nego je sapun ..
Mozete da zamislite njihove face --drzi se u frizideru, a nije za jelo :shock: , sta ce sapun u frizideru ?! :shock: :shock:
 

Back
Top