Lupanje glavom i lomljenje namještaja tijekom seksa

Krevet koji škripi sprečava povrede, ali je jedan od najefikasnijih ubica sexa.
Taman se zalaufate, morate da usporite - "lakše, probudićemo decu!":tajna:
Ali i tad može da dodje do povreda, na primer ako počneš da od muke udaraš glavom u zid... :(

Jao, a ja jednom ovu moju curu hteo da nosim na kurrcu, pa kad sam svršio i počeo da se znojim, sve proklizalo i ona pala na pod naglavačke. Sve mi laminat sjeebala, koliko je teška. A onda kad sam je dig'o ona kaže: "aj leba ti još jednom, ali u kupatilu". Samo sam rek'o: "Ti moje pločice da lomiš??? Nikad! Marš na spavanje!"
 
Ја још не видех неку која зна да се је*е да опаучи главом у нешто, мсм да сама опаучи, ајде да разумем нека поза па те груне јако и ти оплетеш главом о кревет, али да си ти горе и забодеш се некако, то ми није јасно.. А не знам исто на коју фору вам је проблем лустер када сте горе, једино ако тај тип има листере као у замку који висе по три метра, или се је*ете на трамболини.

Добро пеглање у колима је већ друго, оно ниско, скучено, ту су повреде реалне, иначе..
 
Npr, sheva na sanku , dekorativni viseci lusteri, mogucnost udarca glavom od luster prilikom amazonske poze
osvjetljenje_prostora_11.jpg
 
PLJA, ocito je da se nisi sevio na biljarskom stolu.:)
Ili kuhinjskom di postoje niski lusteri.
Mogu i oguglati ako zelis...

А добро, ја причам за неке реалне ситуације, 80% људи одавде никад није ни било у таквој кухињи, а не имало секс ту..

Ја конкретно имам превише простора да бих био приморан ту да имам секс, а нисам био ни у ситуацији да она преспава код мене па да имамо те трипове.. Обично гледам да напусти објекат тамо негде око 3, то је најреалније време, није рано, а није ни касно, таман тако нешто..
 
Najčešće su žrtve lupanja glavom tijekom seksa žene, jer udaraju gotovo u sve što je moguće.
Muškarci možda u vrućem trenutku niti ne zamjećuju da njihove partnerice pri svakom pomaku lupaju glavom o rub kreveta ili ormara. Kada su žene gore, najveća prijetnja njihovim glavama su prenisko postavljeni lusteri.

U slučaju da muškarac uzima ženu straga, nerijetko se dogodi da ona zamahne glavom baš u trenutku kada je on nagnut prema naprijed.
Posljedica nesretnog susreta su dvije bolne glave.
Nerijetko se također dogodi da je žrtva divljeg i strastvenog seksa baš namještaj na kome se seks i događao, recimo krevet, stol, prozorska daska ili kuhinjski pult.

Pisite nam o svojim nezgodama tokom sexa. :)

:heart:

jednom sam mu razbila vilicu kolenom.
namestaj nismo lomili, ne...:think:

jednom me tresnuo celom u nos, jako, suze su mi isle
 
Najčešće su žrtve lupanja glavom tijekom seksa žene, jer udaraju gotovo u sve što je moguće.
Muškarci možda u vrućem trenutku niti ne zamjećuju da njihove partnerice pri svakom pomaku lupaju glavom o rub kreveta ili ormara. Kada su žene gore, najveća prijetnja njihovim glavama su prenisko postavljeni lusteri.

U slučaju da muškarac uzima ženu straga, nerijetko se dogodi da ona zamahne glavom baš u trenutku kada je on nagnut prema naprijed.
Posljedica nesretnog susreta su dvije bolne glave.
Nerijetko se također dogodi da je žrtva divljeg i strastvenog seksa baš namještaj na kome se seks i događao, recimo krevet, stol, prozorska daska ili kuhinjski pult.

Pisite nam o svojim nezgodama tokom sexa. :)

:heart:

ako zivis u stanu za liliputance sve je moguce
 
Najčešće su žrtve lupanja glavom tijekom seksa žene, jer udaraju gotovo u sve što je moguće.
Muškarci možda u vrućem trenutku niti ne zamjećuju da njihove partnerice pri svakom pomaku lupaju glavom o rub kreveta ili ormara. Kada su žene gore, najveća prijetnja njihovim glavama su prenisko postavljeni lusteri.

U slučaju da muškarac uzima ženu straga, nerijetko se dogodi da ona zamahne glavom baš u trenutku kada je on nagnut prema naprijed.
Posljedica nesretnog susreta su dvije bolne glave.
Nerijetko se također dogodi da je žrtva divljeg i strastvenog seksa baš namještaj na kome se seks i događao, recimo krevet, stol, prozorska daska ili kuhinjski pult.

Pisite nam o svojim nezgodama tokom sexa. :)

:heart:

puko kondom...predosta puta :(

sva sreca nijedan mali aleksandar nije iskocio

msm volim ja djecu al nije bilo vrijeme tada za to :aha:
 

Back
Top