Love Hunters

1. Muminov izgled
2. Muminov glas
3. Muminov stav
4. Način izvodjenja pesama (za tekstove nisam kompetentan da napišem bilo šta jer ih ne znam)

pokušao sam par puta da ih slušam čak i na EXIT-u 04, ali nema šanse...
 
Arnold_Layne:
1. Muminov izgled
2. Muminov glas
3. Muminov stav
4. Način izvodjenja pesama (za tekstove nisam kompetentan da napišem bilo šta jer ih ne znam)

pokušao sam par puta da ih slušam čak i na EXIT-u 04, ali nema šanse...
Meni su oni na 04 legli ono. . . Kao poruceni! FENOMENALNO mi je bilo. . .
Prva tri razloga sto si napisao su OK ali procitaj txt-ove. . . Fenomenalni su. . . Medj najboljima su!
 
Meni su Huntersi baš ono kultni bend. Teraju svoje pa ako se nekom sviđa onda mu se ne sviđa, a kom se ne sviđa... Tekstovi naravno, ali meni je i glas strava. Jer nije pevanje samo kad neko ima "fantastične glasovne mogućnosti" već je fora imati nešto svoje i sve to lepo uklopiti uz muziku, imidž benda,.. A to da nema Mumin nema izgled i stav pa nije on pevaljka sa Pinka. :D
 
Ja ih slusam, preterani su, jedni od najboljih! Samo zao mi je sto vise ne lice na ono sto su nekad bili. . . Ovo sto sada radi Mumin mi se nimalo ne svidja. . . Nekad je bilo sutki i svega, sada se nekako drugacije, kao da se cela publika promenula. . . Ali sve jedno, slusam im stare radove i nadam se da ce jednom biti tako neki koncert kad ce se ljudi na njima opet sutati i Mumin od neke alternative ili sta vec vratiti rocku. . .
 

Back
Top