los mentalitet = siromastvo

Glupost. Belci evropljani imaju visok IQ najvisi, bez obrzira na boju kose i ociju.
netačno, žuta rasa ima najviši IQ

map.png
 
Jos pre 100 godina kada je stvarana Jugoslavija ouoceno je da su pojedini delovi slabo pismeni, 1918 slika je odprilike bila ovakava ,napisacu po secanju jer ne mogu da nadjem origialni clanak, Slovenci 43% pismenih Hrvati 34,Srbija 24 Bosna 16 a Makedonija samo 14% pismenih, U to vreme Englezi su vec imali fakultete po 300~400 godina, Medjutim kako je bilo ,nije lose. Kao da se kod njih pojavljuju sve gluplje generacija a napreduju Indija ,Kina. Mentalitet nije stalna kategorija i vremenom se menja,
 
Jer jelte,urodjena inteligencija ne vredi bez obrazovanja. Nisam ja ni pricao toliko o inteligenciji,jer covek slabouman moze da se rodi,ali ako se obrazuje kako treba,postace koristan clan drustva. Sa druge strane,moze da se rodi visoko inteligentan,ali ako zivi u sumi izolovan,nece se maknuti dalje. Sto je upravo bio slucaj kod nas,tih davnih godina. Naslusao sam se prica starijih ljudi,koliko je to siromastvo bilo po selima,necu ni da pisem,neki clanovi ce se rasplakati bukvalno. Dalje,ne svidja mi se Titoizam,napravili industriju po gradovima,a u isto vreme - opustosili sela za sva vremena. Skroz pogresno,cini se da smo oduvek imali losu vlast ili jednostavno - bili okupirani zadnjih 100 godina. Slovenija ima radne pogone po svim manjim mestima. Dalje...sve vise mislim da nam je lezbaca postavljena za premijerku od strane zapadnih satanista sa ciljem da i ovaj narod sto pre primi satanisticku kulturu i da se navikne da je to 'normalno'...
 
Нису овакве теме за лаике... Много су већа и дубља него што се претпоставља.
Укратко, нити ми имамо лош менталитет, нити западњаци имају бољи. Проблем је примена западног система који је прилагођен западном менталитету на нас који немамо исти менталитет. И наш систем да примените на њих, ни они не би добро прошли.
Једноставно разлике постоје, и према њима треба да се праве и институције и уопште уређује друштво.
 
ma sta pricas pa ne bi oni nikad dosli na vlast da nisu inteligentni. to su strasni psiholozi,sto znaci da su opasni manipulatori. sa njima ne mozes u raspravu,uvek ce bezati od teme i udarati nisko. naucili od Seselja. to su sve VAŠKE!
dolazak na vlast nema veze sa inteligencijom........
Ovaj covek je lepo objasnio problem sa liderima:
"....being unaware of you limitations increases your probability of being a boss....." i dalje prica o liderstvu kroz tu prizmu......

Ali ako ti podguzne muve i nevaspitane i bahate idote dozivljavas kao intelignetne ....u pravu si onda
 

Back
Top