loop's blog

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Ili bolje receno ovo je moj magacin ovde.

Kao cveće u proleće
kao uši zecu
kao deca rastu
parkovi za decu
ma nema šta ne mogu
samo kad se trude
velika deca za male ljude
 
tata1259oc.jpg
 
Evo ukratko ne bas toliko opsirno :arrow:
Prvo i osnovno mora da ima skladnu i lepu figuru.Nikako debela ali ne ni zgoljava.Znaci ni da ljulja ni da zulja nego da bude zgodna, sa dobrim nogarim.
Ona mora da ima slatku ili lepu fascu, od detalja lica istakao bih usne.
Mora da bude negovana od kose do stopala, ali ne sad da preteruje i da se opterecuje svojim izgledom.
Kosa mora biti njene prirodne boje.Nikako farbana.
Mora da ima stila u odevanju.To znaci da farmerke nikako ne dolaze u obzir :!:
Treba da bude gibka i razmrdana, znaci mora da se bavi nekim sportom, najbolje joga ili tai chi :idea:
To su fizicke osobine.
Od psihickih.Mora da bude zenstvena i sexipilna, sarmantna, duhovita i druzeljubljiva.Nikako iskvarena i prepredena.
Naravno treba da je umiljata i da voli da se mazi, ali mora da zna i da bude odlucna, takticka i mudra.Ne pametna nego mudra.
Poslovno bi trebala da bude uspesna ali nikako da podredi svoj zivot karijeri.Pozeljno je da se bavi nekim kreativnim poslom gde bi bila sam svoj gazda, tipa dizajner,advokat (ipak ne advokat), slikarka, muzicka umetnica, glumica, balerina... ili da bude recimo doktorka ili arhitekta.
Da voli zivotinje i da ima psa.E da, da bude sexualno obrazovana to je vrlo vazno ali da bude i pervezna obavezno ,da bi svom muskarcu mogla da bude i kyrva ako on to zeli.
Treba li napomenuti da je nepusac?
Da u familiji nema mentalno degradiranih osoba.

eto to bi bilo moje vidjenje idealne savremene zene, ali cisto sumnjam da to postoji, a ako i postoji vec je zauzeto :(

pozz
 

Back
Top