looodilo....

e da vam napisem po koju... :D
Pre nego sto sam dosla ovde (US za one koji ne znaju) LUUUUUUUDELA sam od narodnjaka!!!! Od Granda, Pinka, Trubaca!!! I koliko puta nisam htela da izadjem sa mojima, i ostala radije kod kuce uz moju ziku nego kretenisanje uz narodnjake...

al posle skoro god dana preko bare, shvatam koliko sam glupa bila! KOliko sam bzvz razmisljala... ma koliko god mrzela grand i narodnjake, vise mi nije bitno gde sam i sta se pusta, bitno mi je samo SA KIM SAM!!!!!

I kad se vratim ima sa mojima da izlazim SVUDA! SAMO DA SAM SA NJIMA!!! 8-)

Tako da me zaebite kuknjave o narodnjacima!
 
milckych:
Cini li se i vama da ne moze covek nigde da mrdne a da ne cuje narodnjake?I da su samo mesta sa tom muzikom uvek prepuna?U cemu je problem?
Prosle Subote setam po tvom Novom Sadu, kad cuh neke glasove iz "pecine"... Bio je to klub "Amareto".=>To su bili neki grozni zvuci klavijature, pevac nesto zapeva, gomila sabana na ulazu u taj "ludiloooo" klub... Ja mislim da tamo jedino jos sto nedostaje jesu mlada i mladozenja, svince na raznju, dever i kiceni svatovi. ... Toliko.
 
levrone:
Prosle Subote setam po tvom Novom Sadu, kad cuh neke glasove iz "pecine"... Bio je to klub "Amareto".=>To su bili neki grozni zvuci klavijature, pevac nesto zapeva, gomila sabana na ulazu u taj "ludiloooo" klub... Ja mislim da tamo jedino jos sto nedostaje jesu mlada i mladozenja, svince na raznju, dever i kiceni svatovi. ... Toliko.


:lol: :lol: :lol: :lol: jesi gledala Andjele 3? :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top