Лолита

meni u celoj prici nije jasno sto bi se odrasla osoba smucala sa detetom
misssim dete napada i smara ko i svako dete,al drtina bi bar trebalo da ima malo mozga u vugla i malo kompleksnije potrebe od onih koje sesnaestogodisnje dete u tom stadijumu razvoja moze i treba da ponudi :neutral:

missim nije to ko da su u pitanju dve odrasle osobe,pa ta razlika manje vise.

Zato sto uvek govorite da su zene zrelije od muskaraca a kad vidite to u praksi onda vam se pegla z:D
 
Podsetio bih lazne moraliste na ultra ,mega,svetski hit od strane Billy Idol-a - "Sweet sixteen".Mislim da je chovek sve kazo u toj kulturno obrazovnoj pesmi.A vi kvochke matore,ljubomorne,skidajte celulit i ne bavite se toboze moralisanjem.Ja se secam da sam sa 16 godina bio napaljen 24/7 i da bih prtzo muvu u letu a dobre ribe uvek su kratili neki stariji likovi.Klinke su u tim godinama jos gore po tom pitanju i logicno je da naginju ka starijim muskarcima jer njihovi vrsnjaci ne mogu da ih prate jednostavno.Klinci tih godina,bar je tako bilo kad sam ja imo 16,traze p1chke a Boga mole da ne dobiju jer ne znaju sta bi snjom,a stariji likovi prtzaju.E sad,sad smo mi stariji likovi...:per:
 
Пре неки дан, један мој друг је био у једној поприличној озбиљној функцији присутан на одређеном такмичењу...
Међутим, спадало какво јесте, није се нимало дистанцирао од показне екипе и дошао је у ситуацију да успостави занимљив однос с њима...
То су углавном били средњошколци...
И, једна од тих девојчица је показала занимање за њега, не много али ипак приметно...
Тражила му број моб... Рекла да ће га потражити на фејсу и тако...
Грлила га...
Нежно се наслањала на њега...
Он се трудио да се дистанцира, бар тако тврди...
Каже да га је одушевила...
Једини проблем је што она има 16, а он 30 година...
Кад ме је питао шта да ради, ја сам му рекао да не знам...
Мада сам му завидео...
Како се мени никад не дешавају такве ствари?
Можда зато што сам цео дан на форуму? :D

Мислим, мени је ОК да људи који су пунолетни успоставе такву комникацију...
Али ово... Ипак је то дете...
Да ли вам се десило некад тако нешто, да вас стартује неко много млађи?
Шта сте урадили?

da volis pichku, ne bi postavljao problem o njoj....sa 16 je vec spremna za sex...a i mladje su uvek sladje
 
Pa neki tipovi samo takve i mogu da oduseve...naivne devojke od 15-16, pa zato. Cim malo sazreju te devojke provale da su shuplji prazni i nikakvi, a kad su male ne znaju jos. A oni sto vrede nesto ti ne muvaju decu, osim kad su i sami deca.
 
nisi ti džabe supermod...:super:
jel ti to meni nesto? :manikir:
Pa neki tipovi samo takve i mogu da oduseve...naivne devojke od 15-16, pa zato. Cim malo sazreju te devojke provale da su shuplji prazni i nikakvi, a kad su male ne znaju jos. A oni sto vrede nesto ti ne muvaju decu, osim kad su i sami deca.
pa upravo,domet su im deca u razvoju :confused:
bas me zanima kakva ce im sutra biti roditeljska perspektiva,ako budu imali cerke :neutral:
 
И, једна од тих девојчица је показала занимање за њега, не много али ипак приметно...
Тражила му број моб... Рекла да ће га потражити на фејсу и тако...
Грлила га...
Нежно се наслањала на њега...
Он се трудио да се дистанцира, бар тако тврди...
Каже да га је одушевила...
Једини проблем је што она има 16, а он 30 година...
Кад ме је питао шта да ради, ја сам му рекао да не знам...
Мада сам му завидео...

Nema na cemu da mu zavidis... djevojke u njenim godinama ce, obicno, vise zanimati stariji muskarci nego njena godista iz razloga sto su one pune ilizija, vjeruju u nesto sto nema mnogo veze sa stvarnoscu
djeca se veoma brzo razvijaju, u trinaestoj su djecica, a u petnaestoj vec prave djevojke... i problem je sto vjeruju da se srazmjerno njihovom razvoju, narpredak odvija i u kasnijim godinama
tridesete su im pojam zrelosti, iskustva, covjecnosti... misle da ih mogu necemu nauciti, pokazati im sta je zivot, ne ono sto one umaju, ne klinacka druzenja i razmisljanja, vec nesto, wow, sto ni same ne mogu da pojme
a dobiju obicno samo kitu i par minuta seksualnog opstenja
jer njihovo jedro tijelo privuce samo taj animalni dio pedofilski nastrojenih muskaraca
 
Joj, sto me mrzi da pisem 'pametne' postove od jutros..
Ali moram ova tema me direktno gadja. Zasto je covek ako je u vezi sa mladjom devojkom automatski 'perverznjak' ?
Naravno ne mislim na veze tipa 16 - 36 , ali sto je problem recimo 20 -32 ili lupam 30-43 , 35-47, nebitno :think:
Pritom naravno mislim na normalne, zrele ljude a ne likove koji hoce glupu klinku. Na 2 osobe svesne sebe i zrele, prosto receno 2 odgovorne punoletne osobe. Zasto smo robovi predrasuda gde je to automatski to odnos sponzorusa - sponzor ili pedofil - Lolita? :neutral:
Devojke koje vole starije muskarce i ovde su neke pisale o tome, mislim :think: , su to lepo objasnile.. Da se ne ponavljam 1000 x .. Sgurnost, osecaj drugaciji, paznja, iskustvo.. bla.. bla...
neko voli malo mladje od sebe (light cini mi se) neke preferira plavokose.. Neko voli klinke, a neke cike u godinama ( ko ja) :lol:
Pritom da se ogradim da mije normalna razlika do 15 , najdalje...
 
Nema na cemu da mu zavidis... djevojke u njenim godinama ce, obicno, vise zanimati stariji muskarci nego njena godista iz razloga sto su one pune ilizija, vjeruju u nesto sto nema mnogo veze sa stvarnoscu
djeca se veoma brzo razvijaju, u trinaestoj su djecica, a u petnaestoj vec prave djevojke... i problem je sto vjeruju da se srazmjerno njihovom razvoju, narpredak odvija i u kasnijim godinama
tridesete su im pojam zrelosti, iskustva, covjecnosti... misle da ih mogu necemu nauciti, pokazati im sta je zivot, ne ono sto one umaju, ne klinacka druzenja i razmisljanja, vec nesto, wow, sto ni same ne mogu da pojme
a dobiju obicno samo kitu i par minuta seksualnog opstenja
jer njihovo jedro tijelo privuce samo taj animalni dio pedofilski nastrojenih muskaraca
Mora da si pala neki ispit, PiL(e) :lol:
 
Joj, sto me mrzi da pisem 'pametne' postove od jutros..
Ali moram ova tema me direktno gadja. Zasto je covek ako je u vezi sa mladjom devojkom automatski 'perverznjak' ?
Naravno ne mislim na veze tipa 16 - 36 , ali sto je problem recimo 20 -32 ili lupam 30-43 , 35-47, nebitno :think:
Pritom naravno mislim na normalne, zrele ljude a ne likove koji hoce glupu klinku.

20-32, ili ti 22-35, 35-78
nije isto sto i 15-30
zamisli ti tog muskarca koji sa svojih 30godina pronadje u djevojci od 15 sve sto njemu treba:lol:
to je cisto iskoriscavanje njene naivnosti
jer ona nema blage veze o zivotiu
 
Pa da, kako je lepo pokojna Anne Nicole volela onog dedu sto balavi u bade mantilu. Ma kakav novac, to je iskrena ljubav, uzivala je da mu menja pelene. Sad se setih onog groznog Zeljka Samardzica kako u svakoj pesmi peva o svojoj sedoj kosi i od devojkama od 20-tak i kako ljubav nema granice Pegl pegl fuj bljaks fuj..
 

Back
Top