Lokali fudbalski klub - Šabac

Ne idem na utakmice jer nema kvaliteta da se vidi...
Još jedan je razlog. To je zato što FK Mačva pokupi sve pare iz gradskog budžeta a mi koji se bavimo drugim sportovima i veštinama ne stižemo na red da dobijemo neku kintu kako bi poboljšali svoj rad...
Pozz
 
giska izvini ali to što ti kažeš su obične gluposti, klubovi se finansiraju iz budžeta grada u zavisnosti u kojoj se ligi takmiče i da li je kolektivan sport ili ne (provereno). Mogu i ja da se bavim pljuvanjem u dalj pa da kukam kako neće opština da mi plati moje pripreme.
Burhan Saban - slažem se da je natpis ružan ali je sport lep. Ja nisam od ovih "novih" navijača Mačve koji su sad kao glavni Šaneri. Išao sam na tekme još pre 5-6 godina kada smo igrali sa lokalnim selima i svega je bilo par ljudi koji su sada sa Šanerima. Ja volim da navijam za svoj klub ali mi smeta način na koji ovi klinci to rade. U svakom slučaju sve to treba da ostane na stadionu i voleo ti fudbal ili ne ipak je to najpopularniji sport. Više volim da igram basket ali i dalje mislim da je fudbal No 1.
 
Losmilos:
giska izvini ali to što ti kažeš su obične gluposti, klubovi se finansiraju iz budžeta grada u zavisnosti u kojoj se ligi takmiče i da li je kolektivan sport ili ne (provereno). Mogu i ja da se bavim pljuvanjem u dalj pa da kukam kako neće opština da mi plati moje pripreme.
Burhan Saban - slažem se da je natpis ružan ali je sport lep. Ja nisam od ovih "novih" navijača Mačve koji su sad kao glavni Šaneri. Išao sam na tekme još pre 5-6 godina kada smo igrali sa lokalnim selima i svega je bilo par ljudi koji su sada sa Šanerima. Ja volim da navijam za svoj klub ali mi smeta način na koji ovi klinci to rade. U svakom slučaju sve to treba da ostane na stadionu i voleo ti fudbal ili ne ipak je to najpopularniji sport. Više volim da igram basket ali i dalje mislim da je fudbal No 1.

Trenutno, navijacka grupa koja bodri Macvu nema ni o od ozbiljnosti.Sto ne predlozis nesto da bi klinci bolje radili?
 
Na Merhabiji ispred Dzamije sakupile se ekipe Fiker-mezana i Fiker-dzenaze.
Posto je Kadija podelio igrace na dve histe igraci su povikali Merhaba,Merhaba,a publika blago odvratila Hej vala,hej vala i utakmica je blago nama opicila!
Negde u desetoj dekiki druge tifte mladi Vajsel-Aga se docepao lopte i tako je plaho opicio da je ona zamalo probila Kadijinu musemu.....

Selamim sve fudbalere u Sapcu!
 
I ja volim da odem do stadiona da se razgibam.
Tamo se izgalamim odvalim par piva posle idem po gradu i divljam.
Ako mi neko naleti pod ruku ne oprastam mu penal.
I tako do sledeceg meca.
Bitna je dinamika.
Ali je ipak derbi u Beogradu ono pravo.
Tamo se mlatimo bez milosti.
Nabijem kapu na glavu i udri koga stignes.
Adrenalin je 100 %.
 
paperino:
I ja volim da odem do stadiona da se razgibam.
Tamo se izgalamim odvalim par piva posle idem po gradu i divljam.
Ako mi neko naleti pod ruku ne oprastam mu penal.
I tako do sledeceg meca.
Bitna je dinamika.
Ali je ipak derbi u Beogradu ono pravo.
Tamo se mlatimo bez milosti.
Nabijem kapu na glavu i udri koga stignes.
Adrenalin je 100 %.


Gde da mlatis bez kape na glavi
 

Back
Top