Ljudi kako vam ide biznis? Cime se bavite i dal ste zadovoljni?

Propao mi posao preko interneta 2018-e,posle 8 godina.Izdržavam se od rente 3 stana,većina će pomisliti extra ali nije kada morate da trpite nekoga ko je zbog svoga ponašanja ili neplaćanja zaslužio expresni otkaz a vi morate da ga trpite(zima,covid,nemaš kome iznajmiti ako ode).Moram da počnem da radim pa makar tezga,npr.kozmetika samo ne znam gde ovi sa pijaca idu po robu,u Suboticu?U Mađarsku kao članicu EU ne mogu.
 
Propao mi posao preko interneta 2018-e,posle 8 godina.Izdržavam se od rente 3 stana,većina će pomisliti extra ali nije kada morate dacna trpite nekoga ko je zbog svoga ponašanja ili neplaćanja zaslužio expresni otkaz a vi morate da ga trpite(zima,covid,nemaš kome iznajmiti ako ode).Moram da počnem da radim pa makar tezga,npr.kozmetika samo ne znam gde ovi sa pijaca idu po robu,u Suboticu?U Mađarsku kao članicu EU ne mogu.
Sto ne mozes? Do sada se moglo do 30km, sada sam cula nesto da pustaju samo sa radnom dozvolom, ne znam da li je tacno.
 
Propao mi posao preko interneta 2018-e,posle 8 godina.Izdržavam se od rente 3 stana,većina će pomisliti extra ali nije kada morate da trpite nekoga ko je zbog svoga ponašanja ili neplaćanja zaslužio expresni otkaz a vi morate da ga trpite(zima,covid,nemaš kome iznajmiti ako ode).Moram da počnem da radim pa makar tezga,npr.kozmetika samo ne znam gde ovi sa pijaca idu po robu,u Suboticu?U Mađarsku kao članicu EU ne mogu.
Sta si radio ako mozes da kazes?
 
1a3476f6498c1c3ea257cc73e752150e.png
 

Back
Top