Ljudi kako vam ide biznis? Cime se bavite i dal ste zadovoljni?

krflsd

Primećen član
Poruka
753
Ja predlažem da svako provede neko vreme da radi kao prodavac nekretnina. Neće možda finasijski da se ovajde previše ali dobiće veliko iskustvo u radu sa ljudima. Ja sam radio izmedju ispita i veoma sam zadovoljan tim svojim periodom života. Vidi se svašta, mogu da napišem roman o različitim karakterima i sa strane kupaca i sa strane prodavaca. Ne mora da se radi to ceo život, nije baš lako ali da ponovim životno iskustvo je neprocenljivo

Poslednja izmena od moderatora:

buudala

Legenda
Poruka
63.008
Ja predlažem da svako provede neko vreme da radi kao prodavac nekretnina. Neće možda finasijski da se ovajde previše ali dobiće veliko iskustvo u radu sa ljudima. Ja sam radio izmedju ispita i veoma sam zadovoljan tim svojim periodom života.. Vidi se svašta, mogu da napišem roman o različitim karakterima i sa strane kupaca i sa strane prodavaca. Ne mora da se radi to ceo život, nije baš lako ali da ponovim životno iskustvo je neprocenljivo
Ceo život radim kao majstor i nagledo sam se svega.
Ništa ni blizu onoga čega sam se nagledo kao muzičar u kafani.

Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.