ljubav

ljubav sigurno jeste smisao svega. bez ljubavi je zivot bivstvovanje, cisto fizicko odrzavanje. i jeste poenta bas voleti nekoga sa kim zivis. inace je suzivot cimerski odnos. dakle sve e moguce maskirati pred komsilukom, cak i pred decom...kao sve je to ok. ali nesebicna ljubav, radi dobrobiti te zajednice, koja je nekada cak i zrtva, ali za onoga ko ima visi cilj i cini to iz ljubavi i iz buducnosti, ne moze da bude nedostojanstvena...kako god nama to izgledalo....ja verujem da to postoji i da je to jedini ispravan nacin zivota....e sad....da li ce me realnost ponovo demantovati? ;)

- - - - - - - - - -

morala sam da isfilozofiram, sto ste mi povampriili temu u ovakvom trenutku? :D
 
tacka pucanja je kada neko postane kukavica i svoj zivot pocne da zivi kroz tv,knjige velikih pisaca koji se kao razumeju u psihologiju a osnovnu skolu nisu zavrsili,kada dosada postane spas od svakodnevnih problema a za koje nismo spremni
 
Ту сам бураз, здраво живо. :) Ево спремам се за сову и гледам неке властите антологијске постове, чак и на овој теми, и томе се чуду чудим. :D
 
Nikad nisam bio neki fan Motorheada, ali takva je sudbina - osamdesetih (a bogami i devedesetih) nisam ni sanjao da ću da nosim bakenbard ko Lemmy. :)

- - - - - - - - - -

A osamdesetih sam morao postrance da ulazim u kuću :rumenko:
 

Back
Top