ljubav

Borči: Sutra uveče bi trebalo da se vidimo, Kojo. Moj muž me naterao da se zakunem da ću odgovoriti kategorički - ne - na bilo šta što mi predložiš. :(

Kojot: Dobro. Da li bi imala nešto protiv kada bih te izveo na večeru u Klub književnika, a zatim kresnuo?

Borči: NE. :lol:



Volim vas, devojke. :) :heart:
 
:heart2:

ti si na neki način našla opravdanja.
još kad bi mi rekla šta je to što voliš, možda bi pomoglo da i ja shvatim sebe.

a ja sam mazohista. :zelenko3:

--------------------------------------------

onaj odlomak koji si postavila pre neki dan je iz knjige 'đavolji tobogan'?
jednom ću ti ispričati sve, pa ako ti ikada nestane inspiracije imaš moju dozvolu da napišeš roman. :lol:

Sve? :eek:

(:lol:)
 
Borči: Sutra uveče bi trebalo da se vidimo, Kojo. Moj muž me naterao da se zakunem da ću odgovoriti kategorički - ne - na bilo šta što mi predložiš. :(

Kojot: Dobro. Da li bi imala nešto protiv kada bih te izveo na večeru u Klub književnika, a zatim kresnuo?

Borči: NE. :lol:

Volim vas, devojke. :) :heart:
Laže, nisam joj to rekao.
 
Laže, nisam joj to rekao.
Lažem i ja, nije mi to rekla.



(Najljudskija stvar koju ću izgleda uraditi u ovoj godini biće da naučim da izražavam svoja iskrena predatorska uverenja i osećanja, i da snosim posledice te otvorenosti.
To je osnovni uslov ljubavi i to me čini ranjivim u odnosu na muške ljude koji mogu da me sateraju u ćošak i uhvate... Ali ta ranjivost je jedina prava vrednost koju sam u stanju da ponudim ženskim ljudima :heart: )
 
Mrzimo ih, je l da?


If I could turn the page
In time then I'd rearrange just a day or two
Close my, close my, close my eyes

But I couldn't find a way
So I'll settle for one day to believe in you
Tell me, tell me, tell me lies

Tell me lies
Tell me sweet little lies


:malav:
 
Mnogo lažu...sve lažu što kažu...z:((..sve su to muške fore i fazoni, zamke ili prečice do ccc itd...z:mrgreen:

Ja se uopšte više i ne branim...i ne pravdam
Samo mlad i glup M. upadne u zamku pravdanja...

Ja odmah priznam da sam grozan .... :deda: ... po celom duhu :bob: .. i po telu :zelenko3: naravno

Ako su neke super ženske. , a sve se izdaju da jesu, onda neka ukrote tu Zver ... hahaha
 
Poslednja izmena:

Back
Top