LJUBAV ILI STRAST?

jednaGirl:
nije prazan .cekaj a zar su muskarci i njihova nazovi ljubav jako bitni u zivotu?????mislim stvarno ,to je taktika bez koje bi bili jos veci ocajnici sto inace i jesu . :-P
Ja ti od sveg srca zelim da se srecno zaljubis i nadjes ljubav svog zivota,tek tada ces shvatiti da si,ko zna koliko dugo,zivela u jednoj velikoj zabludi.Sve dok ti se to ne dogodi sa tobom ne vredi razgovarati.Deluje mi da si u manjini.
 
jednaGirl:
nije prazan .cekaj a zar su muskarci i njihova nazovi ljubav jako bitni u zivotu?????mislim stvarno ,to je taktika bez koje bi bili jos veci ocajnici sto inace i jesu . :-P

Звучиш разочарано, као да те је неки мушкарац јако повредио... :roll:
 
Nadovezacu se samo na ovo poslednje iako nisam pratila celu raspravu sory
Pa sta ako je nju neko razocarao??? Sta to znaci da je ona losa? Samo je naucila da se cuva i treba ce mnooogo vise od nekih par tricavih poteza od muskarca da bi je osvojio i zavredeo njnu ljubav! Hellen minekad zvucis kao snezana i sedam patuljaka...cista kao jutarnja rosa be z gorcine i razocarenja u zivotu...pa mozda i jesi blago tebi ili svaka cast, ali nisu svi te srece. I nije ljubav muskarca ili ti veza s nekim centar sveta imaju zene i druge zanimacije...prijateljstvo npr. ili neke drugi vid emotivne preokupacije...
 
А можда је ипак требало да прочиташ све....

Звучиш разочарано, као да те је неки мушкарац јако повредио

Нађи ми у овој реченици иједну реч која ВРЕДНУЈЕ њен став или, не дај Боже, њену личност?! Или још горе, која говори да је она лоша зато што ју је неко повредио!!!!
Која има и трунку било каквог негативног призвука!!!

Сврха ове моје реченице је да допрем до разлога зашто она тако пише!
Ја не верујем да ова девојка тек тако, из чиста мира са толико горчине прича како су сви мушкарци очајници и како нису способни да воле! Верујем да ју је неки конкретан случај навео да ТРЕНУТНО тако размишља, да је тренутно повређена, па сам зато желела да проверим.


Мислим да си ме сасвим, сасвим погрешно прочитала!

И не знам где нађе мене као пример особе без горчине и разочарења, којој је мушкарац центар света....:? :lol: :lol: :lol:
 
Hellen:
А можда је ипак требало да прочиташ све....



Нађи ми у овој реченици иједну реч која ВРЕДНУЈЕ њен став или, не дај Боже, њену личност?! Или још горе, која говори да је она лоша зато што ју је неко повредио!!!!
Која има и трунку било каквог негативног призвука!!!

Сврха ове моје реченице је да допрем до разлога зашто она тако пише!
Ја не верујем да ова девојка тек тако, из чиста мира са толико горчине прича како су сви мушкарци очајници и како нису способни да воле! Верујем да ју је неки конкретан случај навео да ТРЕНУТНО тако размишља, да је тренутно повређена, па сам зато желела да проверим.


Мислим да си ме сасвим, сасвим погрешно прочитала!

И не знам где нађе мене као пример особе без горчине и разочарења, којој је мушкарац центар света....:? :lol: :lol: :lol:


da jeste ,volela sam i ja, nisam bezosecajna al uvidjam da se mnogo bolje prolazi u zivotu kada si ravnodusan i to ne samo vezano za ljubav nego uopste a jedina iskrena i cista ljubav jeste ljubav izmedju majke i deteta ,a svaka druga ljubav je sebicna ,znam da je tako i ne treba mi ubedivanje a svako ima pravo na svoje misljene .
pozz
 
Наравно да је једина потпуно несебична љубав мајке према детету, али то не значи да нема партнерске љубави и да су мушкарци неспособни за љубав. Истутњи свој бес и огорчење, али немој се заувек закопати у том ставу, јер ћеш много изгубити у животу....

Знаш, када бисмо се цео живот само чували од повређивања...то не би био живот!
 
Ima i boljih primera! Covek se ozenio pre cetiri godine,a posle samo tri meseca od tog momenta je nasao ljubavnicu!!! Ima cerkicu a ona sina i cerku. Ona je razvedena i trazi od njega da to isto uradi! on to odbija! Njegova zena je saznala tako sto joj je on rekao! Ne razvode se ali se sve ljulja. Sta tu uraditi?
 
homoljac:
samo cetiri godine u braku,a vec dve godine kako imam ljubavnicu.Mozda i nije neka tema,ali morao sam nekom da kazem. Kako mogu da znam da li je volim,ili samo nemogu bez njenog tela? Da li je neko imao nekih slicnih iskustva? Voleo bih da cujem jos necije misljenje. Imam zenu i cerkicu koju mnogo volim.Da li cu ljubavnicu voleti isto i ako budem bio sa njom u braku??? :confused:

Znas sta, mozda si ti bas neki ultra-moderan tip, ili sam ja zastarelih shvatanja, ali koga ti tu zavaravas? Najverovatnije sebe!!!
O kojoj ljubavi pricas. Osim toga kad si bio glavonja da pravis dete, sad budi to isto pa preuzmi odgovornost ako vec nemas vise ljubavi za to detence i njenu majku!

Mozda zvuci prestrogo, a mozda si se ti ovde i obratio zbog grize savesti i da speres taj teret sa sebe i da cujes osude na svoj racun. Slabicima tako obicno bude lakse.

Dragi moj, kad jednom zasnujes porodicu, zaboravi na sebicluke i samo na sebe, strast ne bi trebalo da rukovodi tvojim zivotom.
Nego dali se vama dete zadesilo slucajno ili greskom? Trebalo je dobro da razmislis i da sazres pre nego sato preuzmes te odgovornosti na sebe.

Pitanje: Kako se osecas kad iz kreveta ljubavnice dodjes kuci i pogledas to malo andjelce i njenu majku u oci?
 
Ma ovaj je nezreo!
Devojke, zene, ne raspravljajte se medjusobno i nedajte da vas tako isprovocira neki tamo.... nezreli, slabic i nesposobnjakovic, nesposoban da na sebe preuzme odgovornost ocinstva!
:x Grrrrr, IZNERVIRALA sam se, gde samo pronadjo ovu temu!
 
g-din Jovic:
Ne znam kako neko moze biti u dilemi oko ljubavi.
Ljubav je ako mi prija svaki pogled koji mi uputi preko glava nase dece i znacajno mi namigne.Ljubav je kada se namrsti na nered na mom pisacem stolu.Ljubav je kada ujutru sva rascupana maze sendvice za decu ,trazi cele carape i vraca se sa ulaznih vrata da me poljubi i pozeli uspesan dan.Ljubav je kada odemo u bioskop sami.
Ljubav je nesto oko cega nema cenjkanja i pogadjanja i tu nema mesta za ljubavnicu,bar u mom slucaju.A verujte da ne mogu ni da zamislim da se nekome ovako i ovoliko predam ponovo..............a da odrzavam paralelni zivot jednostavno nije posteno jer majka moje dece to nije zasluzila.

Gospodine Jovi.... cu?!
Jeste li to sami smislili?
Zelim sve najbolje Vama i Vasoj srecnici!!!
 
g-din Jovic:
Ne znam kako neko moze biti u dilemi oko ljubavi.
Ljubav je ako mi prija svaki pogled koji mi uputi preko glava nase dece i znacajno mi namigne.Ljubav je kada se namrsti na nered na mom pisacem stolu.Ljubav je kada ujutru sva rascupana maze sendvice za decu ,trazi cele carape i vraca se sa ulaznih vrata da me poljubi i pozeli uspesan dan.Ljubav je kada odemo u bioskop sami.
Ljubav je nesto oko cega nema cenjkanja i pogadjanja i tu nema mesta za ljubavnicu,bar u mom slucaju.A verujte da ne mogu ni da zamislim da se nekome ovako i ovoliko predam ponovo..............a da odrzavam paralelni zivot jednostavno nije posteno jer majka moje dece to nije zasluzila.

Eh, gospodine Jovicu... Da vise muskaraca razmislja kao vi...
A opet, ljudi treba da se nadju. I dzaba bi vama bilo sto ste tako divni kao sto jeste da zena koju ste izabrali ne ume to da ceni... I obrnuto...
Ne postoji savrsen muskarac, zena, veza, brak.
Ali postoje ljudi koji su savrseni jedno za drugo.
I hvala Bogu sto je tako...
A vama hvala sto ste me rasplakali.
 
Harmony:
Zasto mislim da porodica uvek oseti?
Hvala Bogu, nemam licno iskustvo, ali ima bezbroj primera...
koliko imas godina?

Znam da mnoge stvari u zivotu deluju neverovatne ali se desavaju. Ja ne umem nista da slazem a da sama ne otkrijem,ali ima nas raznih,pa cu vam samo preneti jednu istinitu pricu.Moja bivsa koleginica 25 god,njene mnogo starije sestre imajka kada su sahranjivale oca(muza),na sahrani su uponale jos jednu porodicu kojoj je bio isto,a da pri tom godinama nisu znali jadni za druge.Nista osetili ,pretpostavili. Znaci sve je moguce.I moguce je voleti vise osoba,ali to sakriti ...e tu vec nisam expert.
 
homoljac:
samo cetiri godine u braku,a vec dve godine kako imam ljubavnicu.Mozda i nije neka tema,ali morao sam nekom da kazem. Kako mogu da znam da li je volim,ili samo nemogu bez njenog tela? Da li je neko imao nekih slicnih iskustva? Voleo bih da cujem jos necije misljenje. Imam zenu i cerkicu koju mnogo volim.Da li cu ljubavnicu voleti isto i ako budem bio sa njom u braku???
Ma sta si se tako zbunio, kad znas da je u Homolju to tako normalno?? Nisi valjda lud da razaras porodicu zbog ljubavnice, sem ako ne mislis da je ona - ona prava? Nego, dok traje, traje, posle dovidjenja!... mislim, naici ce neka druga....
 
gupika:
Ma sta si se tako zbunio, kad znas da je u Homolju to tako normalno?? Nisi valjda lud da razaras porodicu zbog ljubavnice, sem ako ne mislis da je ona - ona prava? Nego, dok traje, traje, posle dovidjenja!... mislim, naici ce neka druga....

pa on je lud ako je radi neke.izvinjavan se na izrazu ali nemogu drugacije reci,*****,rizikuje svoj brak i dijete.po meni su to neodgovorni i sebicni ljudi koji misle samo na sebe i gledaju kako ce njima biti dobro.da li je taj covjek ikada razmisljo o tome kako bi se njegova zena ili dijete osjecali da to saznaju.kao bi njegovom djetetu bilo da radi te ljubavnice ostane bez oca.??? ja znam da bio se odrekla svog oca kad bi varao mamu, i time nas sve povrijedio.samo nerazumijem kako takve ljude nije stid nakon svega doci kuci i pogledat zeni i djetetu u oci i pri tome se praviti da nista nije bilo.FUJJJJJ GADE MI SE TAKVI LJUDI.
 

Back
Top