Liverpool FC

Da li volite LIVERPOOL FC?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
:klap:
12301704_1648574581849418_2526968856615342128_n.jpg
 
Je li Leiva stvarno bio najbolja opcija za stopera, pored Dzana i Turea? Iako on nije bio ni blizu najgori danas, Skrtel i Sako su kriminalno lose odigrali. Golmane isto rasterati, ne moze drugi golman Boltona da bude doveden kao konkurencija Minjoleu.
 
Mislim da izmedju Leive, Dzana i Turea nema nekih bitnih pozitivnih razlika sto se tice stoperske pozicije.

Oduvali su nam sve igrace u duelima, kao da u teretani vezbaju dizanje kasika.

Klop je dzaba presadjivao kosu, ode to do januara, morace od Sabana Saulica da zajmi tupe...
 
Po meni je vezni red najveći problem ovo Liverpoola. Jednostavno je to sve nedovoljno kvalitetno za TOP 4, pogotovo kad se usporedi s ostalim boljim PL momčadima. Coutinho je jedina klasa u veznom redu, Can, Henderson i Milner su solidni, ostalo nije za Liverpool. Bentekeu po meni ne odgovara sustav igre. Za ovo što Klopp igra je Origi korisniji, ili Firminho, čak i Ings.
 
Ako danas protiv Stokea sve prođe kako treba, Kloppu se smješi trofej u prvoj (polu)sezoni. Samo da se još netko ne ozlijedi.
Još kad bi Everton zadržao prednost protiv Cityija, da imamo Merseyside derbi u finalu.
 
Kakva golčina Vardyija jučer, svaka čast. Lik igra sezonu iz snova. Navijam da Leiscester uzme naslov. Znam da im šanse nisu prevelike, ali malo tko je očekivao da će nakon 24 kola i dalje bit vodeći na ljestvici. Kad bi sljedeće kolo uspjeli ostat neporaženi kod Manchester Cityija, šanse bi im prilično porasle. Poklopilo im se i da niti jedan od velikana nema sjajnu sezonu; svi igraju toplo-hladno osim Chelsea koji je katastrofalan. Znači, ovakva prilika se neće skoro ponovit, niti za Arsenal :D, a kamoli za Leicester. Što se L'poola tiče, nadam se kupu. To bi bio sjajan početak, sjajna prva sezona za Kloppa. Uz dobar prijelazni rok na ljeto, možemo se nadat plasmanu u TOP 4 sljedeće sezone.

 

Back
Top