LIPOLIZA

LatinoDancer

Zainteresovan član
Poruka
205
Cao svima,
za one koje ne znaju lipoliza je savremeni medicinski poduhvat uklanjanja masnih naslaga sa odredjenih regija tela ubrizgavanjem koktela na kriticno mesto. Nesto slicno mezoterapiji, pa me interesuje ima li neko ispustva sa tim? Btw, jos jedna bitna informacija , sto se cene tice jedna injekcija(tretman) kosta 60e.

Zanimaju me vasa misljenja pa ih slobodno podelite ovde :mrgreen:
 
Za one koji ne znaju, lipoliza je nešto što se odigrava u našem organizmu i prethodi metaboličkoj razgradnji(β-oksidaciji) masnih kiselina pomoću lipaza adipoznih ćelija.:DMeni ovo više liči na neku reklamu obzirom da je bezrazložno i cena navedena.
 
Ne, nije nikakva reklama . Boze covek ne sme ni da postavi pitanje a da ga ne napadnu! Trazim misljenje ljudi koji su te tretmane primenili, a posto vi ocigledno niste , onda mislim da niste kompetentni ni da odgovarate . Hvala lepo.
 
Ne, nije nikakva reklama . Boze covek ne sme ni da postavi pitanje a da ga ne napadnu! Trazim misljenje ljudi koji su te tretmane primenili, a posto vi ocigledno niste , onda mislim da niste kompetentni ni da odgovarate . Hvala lepo.
Niko ne napada samo smo malo sarkastični(ili ironični, kako god).Kompetencija se ne stiše intervencijom već znanjem tak da su ljudi na ovom forumu kompetentni.Možda smo neiskusni po tom pitanju.Inače potrebe za navedenom metodom nemam jer se hranim relativno zdravo,fizički sam aktivan...
 
Poslednja izmena:
Cim ljudi imaju potrebu da budu ironicni ili sarkasticni verovatno pate od necega, ili su iskompleksirani. Ne vidim razlgog tvoje ironije sa obzirom da sam postavila najnormalnije pitanje o ovom medicinskom iliti estetskom poduhvatu. I mislim da te nisam pitala da li se ti zdravo hranis ili ne, i da li ti je potrebna lipoliza. Ovo je tema za ljude koji su imali iskustva sa tim, ne znam koliko vise puta da ponovim:roll:
 
Cim ljudi imaju potrebu da budu ironicni ili sarkasticni verovatno pate od necega, ili su iskompleksirani. Ne vidim razlgog tvoje ironije sa obzirom da sam postavila najnormalnije pitanje o ovom medicinskom iliti estetskom poduhvatu. I mislim da te nisam pitala da li se ti zdravo hranis ili ne, i da li ti je potrebna lipoliza. Ovo je tema za ljude koji su imali iskustva sa tim, ne znam koliko vise puta da ponovim:roll:

Blaga ironija nije indicija neke patnje ili iskompleksiranosti:hahaha::bye:Šalim se.Smo nastavite sa temom...Pozdrav.
 

Back
Top