Linux na Laptop ASUS-A6M

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma ne psujem ja toliko windwos.Tego toliko dugo ga koristim pocev od win98 da mi je doso preko glava sa njegovim sranjima.

ja ga koristim od win 3.1, i dalje mi nije dosao preko glave iako sad koristim linux....

Prva stvar zbog koje obozavam Linuks ( operativni sistem ) sto postoje live verzije - podize operativni sistem sa cd.

postoji i mini win 98 koji se dize sa cd-a, kao i xp....
 
Izvini a jesi li ti video pravi tetris.Mislim na tetris uredjaj ko ( na primer gem boy ).


Njegova cene pre 7-8 god kada sam ga ja zadnji put drzo u rukama ( kao klinac - inace sada imam i to dobrih 19 godina) je bila oko 300 din , sad je kineska varijanta manje od 150 din.
 
A to stto sam reko SKUP MU TAJ TETRIS NA 286 .LJUDI JESTE LI VI NORMALNI ZNATE LI KOLIKO JE U TO VREME KOSTAO RACUNAR.



PA DA DAM PRIMER ZA -->>>> 286 i pravi TETRIS ( uredjaj ) na kome ima igrica TETRIS


e to vam je isti odnos cena kao : FERARI ( 286 ) i ZASTAVA ( tetris )

ako je on kupio 286 zbog tetrisa svaka mu cast.Vidi se da je burzuj.

E buraz aj mi malo prebaci para na racun ?????????_????????_???????
 
E NEMOJ DA SE NALJUTIS MALO SE MI SALIMO SA TOBOM . Ma opusteno mladost je jedna a i pare .Pare se ne mogu vratiti sem da slomis kicmu da bi zaradio nove.


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top