Limundo scripta

rade0000

Zainteresovan član
Poruka
237
Puno se trazi ova skripta u zadnje vreme pa evo je (delimicno prevedena) https:// rapidshare.com/files/3674944756/Limundo-scripta.rar
Spoj samo https:// sa rapidshare.com/files/3674944756/Limundo-scripta.rar

iskreno se nadam da ce neko imati finansija i zelju da napravi limundu konkurenciju posto su se jako uziveli kao da poseduju celu srbiju,
non stop neka nova pravila ne smes ovo ne smes ono. A kada vam neko izlicitira za predmet 30.000 din pa onda kaze necu da kupim :dash:
VRATITE ONDA PARE ZA POCETAK AUKCIJE I PROVIZIJU JER JE NISTE ZARADILI !!!
 
:D da kao pay pal. a da pa oni su vlasnici pay pala... Mogao bi "kupujem prodajem" da im parira ali mora nekako da navuce ljude da stavljaju manje cene, jer samo zbog jeftinih predmeta ljudi idu na limundo.
 
pa kome se isplati da prodaje svoje predmete budzašto :lol:

preko KP sam prodao jedno 10-ak stvari i uvek je bila maximalno korektna saradnja

na limundu je jedan probao da me prevari za grafičku karticu, ali sam na svu sreću video da slike koje je postavljao, nisu njegove
 
Ma teske prevare. ja sam prodao punjac na limundu za 1500 dinara i kupac kaze da je punjac ne ispravan i jos ovi iz limunda moras da vratis pare, ja vratim pare dobijem ne ispravan isti punjac kao moj. Sto znaci sad mi crkne lap top vidis na limundu isti kupis ga pvadis sta ti treba i kazes ne radi vracaj pare i ovi iz limunda ga jos teraju da vrati pare:rtfm:
 
Ma teske prevare. ja sam prodao punjac na limundu za 1500 dinara i kupac kaze da je punjac ne ispravan i jos ovi iz limunda moras da vratis pare, ja vratim pare dobijem ne ispravan isti punjac kao moj. Sto znaci sad mi crkne lap top vidis na limundu isti kupis ga pvadis sta ti treba i kazes ne radi vracaj pare i ovi iz limunda ga jos teraju da vrati pare:rtfm:

To ti je najveća mana internet kupovine, i najveći razlog zašto ne zaživi više...
 
Ma teske prevare. ja sam prodao punjac na limundu za 1500 dinara i kupac kaze da je punjac ne ispravan i jos ovi iz limunda moras da vratis pare, ja vratim pare dobijem ne ispravan isti punjac kao moj. Sto znaci sad mi crkne lap top vidis na limundu isti kupis ga pvadis sta ti treba i kazes ne radi vracaj pare i ovi iz limunda ga jos teraju da vrati pare:rtfm:
Kapiram da si ispao oštećen, ali trebalo je da pročitaš pravilnik u kojem se sâm Limundo ograđuje od takvih situacija. To isto možeš da očekuješ i od E-Bay i sličnih. Jednostavno, pocimaj se da izvedeš da se obavi sigurna trgovina - imaš mehanizme koji štite sve strane, a koje možeš da iskoristiš u uslovima prodaje. U tvojoj konkretnoj situaciji kriv je kupac koji ti je podvalio, a ne Limundo.
Ja sam jedanput pogrešio poziv na broj pri ulati kredita i, nakon što sam im objasnio zez, potpuno korektno su mi stavili na račun (a nisu morali).
 
radim na jednom projektu koji ce objediniti sve teme o limundu,prevari,cakama koje malo ko zna,kako se zastititi od prevaranata,i ne dozvoliti da takvi uticu na celokupno misljenje,kao neko ko ima preko 90pozitivnih imam 99% dobra iskustva,kako sa kupcima tako i sa prodavcima,o njihovoj azurnosti ne bih da komentarisem,rade kako znaju,hoce i mogu

nego kad pomenu skriptu,pokusavam onaj njihov API kod da iskoristim,tj iframe,ali mi stalno daje za kategoriju kompjutera,bez obzira koju kategoriju oznacio,ovi sa limunda se ne oglasavaju,jos juce sam im pisao u kafeu,sad su dobili i diraktan mail,pa da vidim jel ovo i dalje radi ili je tu samo onako
 
Kapiram da si ispao oštećen, ali trebalo je da pročitaš pravilnik u kojem se sâm Limundo ograđuje od takvih situacija. To isto možeš da očekuješ i od E-Bay i sličnih. Jednostavno, pocimaj se da izvedeš da se obavi sigurna trgovina - imaš mehanizme koji štite sve strane, a koje možeš da iskoristiš u uslovima prodaje. U tvojoj konkretnoj situaciji kriv je kupac koji ti je podvalio, a ne Limundo.
Ja sam jedanput pogrešio poziv na broj pri ulati kredita i, nakon što sam im objasnio zez, potpuno korektno su mi stavili na račun (a nisu morali).

To ti u prevodu "mi smo na strani kupca kako god okrenes" znaci da kupujes sitnice do 2000 din zbog kog ti prodavac nece doci na kucnu adresu, znaci kupujes vadis delove i vracas samo sto ti limundo jos pomaze da ti prodavac vrati pare DAKLE BAS SU SE OGRADILI POMAZU PREVARANTIMA DA VARAJU LJUDE
 
radim na jednom projektu koji ce objediniti sve teme o limundu,prevari,cakama koje malo ko zna,kako se zastititi od prevaranata,i ne dozvoliti da takvi uticu na celokupno misljenje,kao neko ko ima preko 90pozitivnih imam 99% dobra iskustva,kako sa kupcima tako i sa prodavcima,o njihovoj azurnosti ne bih da komentarisem,rade kako znaju,hoce i mogu

Ja sam mislio da napravim forum "prevaranti" ima mnogo prica o prevarama u srbiji to bi dobro doslo da se ljudi odbrane od prevara a bilo bi lepo da i prevaranti pisu svoje prevare anonimno naravno
 
Pazi niko te nije terao da trguješ preko Limunda. Dao bih sad link ka svom profilu, ali to bi bilo reklamiranje, na kom stoje uslovi kupovine i saradnje sa mnom koji me štite od zloupotreba (ili bar većine njih), a i kojima garantujem da ću biti korektan. Mogu da ti dam link na pp ako te interesuje...
A ovu ideju o forumu o prevarama podržavam; možda bi za početak mogao da napraviš neki blog, pa kad se to razvije, u smislu da vidiš kako bi mogao da ga tematski strukturiraš, uvedeš i forum.
 
Pazi niko te nije terao da trguješ preko Limunda. Dao bih sad link ka svom profilu, ali to bi bilo reklamiranje, na kom stoje uslovi kupovine i saradnje sa mnom koji me štite od zloupotreba (ili bar većine njih), a i kojima garantujem da ću biti korektan. Mogu da ti dam link na pp ako te interesuje...
Ma mozes ti 100x da napises da ne primas reklamaciju itd... dzaba kada ja uslikam da to sto sam kupio ne radi i posaljem limundo timu oni te teraju da vratis pare ja te teram da vratis pare ako neces sledi ti negativna.
 
:dash:
VRATITE ONDA PARE ZA POCETAK AUKCIJE I PROVIZIJU JER JE NISTE ZARADILI !!!
Ako nisi znao,kada das nekome ko je odustao od kupovine negativnu automatski ti se vraca provizija za pokretanje i prodaju

Skrenuli ste sa teme,ipak je ovde rec o kodu,postoji tema o Limundu i svemu ostalom vezano za njih
Odgovorili su mi na mail,kao sto sam i pretpostavio API kod je statican i vuce podatke sa mog naloga,tako da koje god tamo kategorije oznacim te ce mi i prikazivati na sajtu,na zalost fizicka lica nemaju mogucnost prikazivanja zasebnih kategorija po iframe-u

Mislim da je besmisleno praviti konkurenciju Limundu jer tesko da mogu da je imaju,bolje je razumeti sistem,prihvatiti ili ne prihvatiti i poslovati sa njima ko hoce
Voleo bih i ja da to bude na mnogo boljem nivou,npr. na amazonu sam gledao neki baby alarm,i vidim da tamo proizvodi pdo odredjenim imenom i oznakom imaju i komentare kupaca,tako da odmah znas i jel proizvod sam po sebi kvalitetan ili ne,to mi se veoma svidja
 
Neznam druze ali oni posluju kao da je svaki predmet njihov tako se postavljaju a tako bi trebalo i da snose posledice. Ne treba napadati tog sto vas je prevario nego treba napadati limundo tim sto je to dozvolio! Koliko sam ja skontao sada ces njima uplacivati pare i od tih para placati predmete naravno + 3-4% ce uzimati proviziju od uplate + 50-100din sto ces davati u posti za uplatu.
 
nisi me razumeo.neko tebe prevari na oglasima ovde,ne mozes okriviti forum za to
u tvom slucaju ne mora biti da je neko zamenio punjac neispravnim pa sad oce i jare i pare,ume kurirska sluzba dosta da istumba pakete,a ako je bas takav neko,ko ce za pislji*ih 1500din da se mlati,lepo kazes,sumnjam da je punjac zamenjen,ne zelim da vratim pare,njemu negativna,tebi negativna i nikom nista,napises u svom profilu situaciju i zasto si dobio neagtivnu i ko ti veruje i dalje ce kupovati od tebe.

pa vuku se prevaranti sa po 10 negativnih na recimo 50 pozitivnih,jednostavno nece da proda po izlicitiranoj ceni,prodao je nekome pre zavrsetka aukcije,nije poslao a uzeo novac,svima se stane na put kad tad.
nemoj mnogo da se nerviras,nije sistem kriv,krivi su ljudi
 
nisi me razumeo.neko tebe prevari na oglasima ovde,ne mozes okriviti forum za to

Lepo ti kazem da ni forum nece mene kriviti niti napadati da vratim pare kapiras razliku?

A sto se tice ove teme upravo sam dobio bananu na limundu verovatno zbog ovog nepostoji drugi razlog jos sam imao 10 aktivnih aukcija evo slike
 

Prilozi

  • limundo.jpg
    limundo.jpg
    22 KB · Pregleda: 8
<html>
<iframe src="http://www.limundo.com/Racunari-i-Oprema/aukcije/g12" name="test" height="1" width="1"></iframe>
x100000000
</html

pa odes na razmenu trafica

ovaj kod je super samo sta ti predstavlja ovo x10000000, osim sto kod prikazuje kategorije nema mogucnosti referala,zar ne,jer ko god klikne na bilo sta i kupi ne registruje se preko mene
ja sam pronasao drugi nacin ,odradio kategorije i linkovao sa referalom,npr. http://www.limundo.com/Racunari-i-Oprema/aukcije/g12/ref/mojnik ,time se prelazi kod njih na sajt ali se setuje cookie i ko se registruje ,kupi meni ide novac

cekaj malo,sto si dobio ban? mislis zbog ovoga sto pises ovde,kako mogu da znaju koji ti je tamo nik?
deluje mi malo suludo to,posalji poruku i pitaj sta si prekrsio

edit:
radi iframe kod i sa referalom u njemu samo dal i onda funkcionise sistem naplate
 
Poslednja izmena:
ovaj kod je super samo sta ti predstavlja ovo x10000000, osim sto kod prikazuje kategorije nema mogucnosti referala,zar ne,jer ko god klikne na bilo sta i kupi ne registruje se preko mene[/COLOR]

ovo <iframe src="http://www.mojsajt.com/Racunari-i-Oprema/aukcije/g12" name="test" height="1" width="1"></iframe> puta ovoliko 100000 zatvori i nazovi index.html pa uploaduj na svoj host pa idi na razmenu trafica ako ti sajt nema trafica.:D razmisli o tome dobro!!!

a ovo sto tebi treba ja mislim da je najbolje da to odradis u nekom swf formatu sa slikom od kategorije (limunda) plus onako nesto slova da lete da bude fancy i klik tag za registraciju sa tvojim referal linkom
jer oni placaju za registrovanje clanova ja mislim
 
Poslednja izmena:

Back
Top