Liga Sampiona 2018/19

Ko osvaja Ligu Sampiona?

  • Mancester Siti

  • Bajern

  • Barcelona

  • Real Madrid

  • Mancester Junajted

  • Juventus

  • Totenhem

  • PSG

  • Liverpul

  • Celsi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
HAHAHAHAHA STA si se nalozio bree :hahaha: :zcepanje:

Ma gazi Penalda i mafiju u belom !! Vamoo Liverpool !!

Brzo ce Real da se otarasi i Asensia i Sebaljosa itd......oni su oduvek zeleli 11 mega svetskih zvezda u ekipi, oni su plastika jos od svog osnivanja pa ih samo zbog tog duzeg vremenskog perioda ne porede sa PSZ ili City, a u sustini su na istim temeljima izgradjeni - ogroman novac za najbolje igrace.
 
Poslednja izmena:
Bari malko preterujes . ja bih reko da previse romantizujes taj Liverpul verovatno zbog njihove istorije i zbog ovoga sa Sitijem u 1/4 finala kontam da su te tu kupili najvise . oko Klopa mogu da se slozim sa tobom da je jedan od najboljih ako ne i najbolji trener na svetu u ovom trenutku e sad vidis meni je na primer onaj Monako od prosle godine bio veca senzacija od ovog Liverpula da ti sa golobradim klincima udjes u polu-finale .. nista oni nisu igrali manje napadacki fudbal od Liverpula ove sezone ..

Real nije nikoga doveo vec nekoliko godina to je cinjenica koju mnogi zaboravljaju pa oni fakticki od Bejla nisu imali vecu kupovinu i kako mozes reci da igraju ruzno meni je uzivanje da ih gledam pa ona kontra od prosle srede Vaskez-Asensio je vrhunac fudbala zar ima nesto lepse .. Marcelo , Modric , Benzema sve su to virtuozi koje je milina gledati i naravno CR 7 verovatno nije najbolji na svetu ali je mozda jedan od najjacih egzekutora u istoriji fudbala . I ne znam da li si primetio oni su prodali svoje rezerve Jamesa , Moratu , Danila a nisu doveli zamene !! ako je neko stedeo novac od velikih klubova poslednjih 5 godina to su onda oni i meni se svidja kako rade dovedu top talenta za male pare da se polako privikava i kad dodje vreme bum evo Asensio je primer , Kovacic a sutra Sebaljos , Ljorente , itd . .

Koja bre kontra ona kad je Rafinja kikso???

Pa kako je to Real odigro lepo u Minhenu? Umrtvili su utakmicu skroz Marselov gol je golcina dabome ali to je induvidualni kvalitet trenutak inspiracije svaka njemu cast ali mi govorimo o igri jedne ekipe i Real neigra lep ni dobar fudbal u poslednje vreme tj cele godine sa ovakvom igrom nezasluzuju Ligu Sampiona ako je kojim slucajem uzmu to jedino na taj suvi kvalitet koji su sav pokupovali to sto vise planski rade poslednjih godina ne znaci da nisu sve zivo pokupovali sto je najbolje i najaktuelnije bilo pa nemoj zezati pogledaj im kadar... Zato kazem sa druge strane imas Liverpul koji sa skromnom ekipom igra atomski fudbal iznad svih ocekivanja pa valjda takva igra zasluzuje da se nagradi... Zar to nebi bila pobeda za fudbal??...Vidi priznacu da mi Real nije simpatican ali ovde se ne radi o tome radi o tome radi se o nacinu na koji su dovde dosli...sa ruznom igrom sa puno srece sa sudijama koji su tu kad zatrebaju a onakav imaju kadar....A meni se cini da ti u ovoj prici navijas za Real samo da bi 'Messijevim fanovima' mogo nabiti na nos da Ronaldo ima 3 Lige Sampiona za redom osvojene :D
 
Liverpulu ne odgovara kad moraju da otvaraju protivnika i da kruze oko 16.....oni brzo napadaju ne igraju u zavrsnici kao Bajern tako da ako Real pokusa da kontrolise utakmicu trebace im S300 da povataju one rakete kad krenu u kontru.
 
Bari, vidim da si kulturan i drago mi je. Veliki sam navijač Reala i CR7 ali nisi u pravu. Fudbal je odavno ali odavno izgubio dušu. Ovaj ludi transfer Neymara u PSG je samo dotukao fudbal. Pričao bih sa tobom o šansama u finalu između Reala i Liverpula ali ajde da pričekamo do večeras iz respekta prema Romi. :)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Bari, vidim da si kulturan i drago mi je. Veliki sam navijač Reala i CR7 ali nisi u pravu. Fudbal je odavno ali odavno izgubio dušu. Ovaj ludi transfer Neymara u PSG je samo dotukao fudbal. Pričao bih sa tobom o šansama u finalu između Reala i Liverpula ali ajde da pričekamo do večeras iz respekta prema Romi. :)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Mislim da 99% neutralnih ljudi je na Liverpulovoj strani...sad ovi koji bi da zajebavaju Messijevce nisu neutralni da razgranicimo...pa mozemo mi do ujtru filozofirati brate...ako idemo u krajnost fudbal je izgubio dusu jos tamo kad su poceli da mlate prvim miliona...Ali vrlo jednostavno imas Liverpul trenutno cistu fudbalsku pricu atomski fudbal strast i daje ti nadu da verujes...Sa druge strane imas najbogatiji klub cija igra nikoga ne impresinora naprotiv...

Mislim da Roma nema sanse sem ako se Lovren nepostara da ucini mec zanimljivim :D
 
Roma ostecena za dva penala i ti posle gledaj fudbal .. !!!! Izgazice ih Real u finalu ovaj Liverpul je smesan drugo poluvreme se nisu videli . imali su najlaksu mogucu grupu sa Spartakom i Mariborom . pa onda presmesni Porto jedino taj Siti sto su izbacili . dok je na primer Real imao grupu sa Totenhemom i Borusijom , izbacio PSZ , Juventus , Bajern i posle dodje neko i kaze Liverpul zasluzio da osvoji hahahaha

- - - - - - - - - -

Gledajuci Roma-Liverpul shvatam da, nazalost, ponovo Real uzima LS.

A zasto nazalost ??
 
Liverpul veceras uopste nije licio na sebe.....Roma ostecena za dva penala....prelaz i 1 u 2.... Ovakav Liverpul ne moze da ugrozi Real ali ja ipak verujem da ce oni u finalu da demonstriraju svoj maksimum, veceras su bili daleko ispod nivoa. Barselona je zbog te nonsalantnosti i uljuljkanosti dobrim rezultatom iz prvog meca ispala, Liverpul se provukao ali videli smo njegovo pravo lice u prvom mecu protiv Sitija i Rome.
 
Poslednja izmena:
Roma ostecena za dva penala i ti posle gledaj fudbal .. !!!!
Što više sudija ispada da je gore suđenje ... Preterali su sa Realom, baš mnogo tih sumnjivih situacija ide u njihovu korist, ali i Liverpul je dobrano poguran, tako da ko god da osvoji ostaće te mrlje ...

Inače blaga prednost Realu čisto zbog iskustva i samopouzdanja jer daleko je to od neke kvalitetne igre ... Vezni red im dosta propušta, ali imaju Varanea da im sve to očisti i ako osvoje ovo će biti najviše njegova titula bez obzira na silne CRonaldove golove ...
 
Što više sudija ispada da je gore suđenje ... Preterali su sa Realom, baš mnogo tih sumnjivih situacija ide u njihovu korist, ali i Liverpul je dobrano poguran, tako da ko god da osvoji ostaće te mrlje ...

Inače blaga prednost Realu čisto zbog iskustva i samopouzdanja jer daleko je to od neke kvalitetne igre ... Vezni red im dosta propušta, ali imaju Varanea da im sve to očisti i ako osvoje ovo će biti najviše njegova titula bez obzira na silne CRonaldove golove ...

koliko nas kradu u PL red je da nam se negde vrati :mrgreen:

Šalu na stranu ovo sa igrom rukom postaje ozbiljan problem koliko loše procenjuju. Generalno kvalitet suđenja se strmoglavio iako su manje više iste sudije u igri poslednjih 5-6 godina.
Da li je to namerno da bi se uvela video tehnologija ili zaista postoji problem selekcije...'bem li ga.
 
Posle svetskog ce svi traziti VAR (osim terze i kokeze naravno :mrgreen:). Mozda bi se u nekim trenucima tempo igre usporavao sa tim ali bi se sudijske greske svele na minimum...utakmica ne bi mogla da se odluci losom sudijskom odlukom
Na kraju krajeva igra ponajboljih timova danasnjice postaje sve brza i dinamicnija tako da je sudijama sve teze da donose pravilne odluke pogotovo kod ofsajda i pomoc tehnologje je neophodna.
 
Poslednja izmena:
Posle svetskog ce svi traziti VAR (osim terze i kokeze naravno :mrgreen:). Mozda bi se u nekim trenucima tempo igre usporavao sa tim ali bi se sudijske greske svele na minimum...utakmica ne bi mogla da se odluci losom sudijskom odlukom
Na kraju krajeva igra ponajboljih timova danasnjice postaje sve brza i dinamicnija tako da je sudijama sve teze da donose pravilne odluke pogotovo kod ofsajda i pomoc tehnologje je neophodna.

Fudbal ce morati da se menja, predvidjam da u narednih 10 godina poluvreme bude skraceno sa 45 na 30 minuta sa zaustavljanjem vremena i 100% efektivne igre tokom tih 30 minuta. Samim tim, kradja vremena kroz aute, kornere, povrede, izmene itd itd bi se iskljucila, a ujedno bi se sa zaustavljanjem vremena meca elegantno resilo VAR kontrolisanje odluka sudija. Danas je fudbal previse skupa rabota da bi je sudije ovako sakatile.

- - - - - - - - - -

Klajn je skoro celu sezonu bio povredjen, jos uvek ima problem sa ledjima.

Nisam puno pratio desavanja u Liverpulu, nisam znao da je povreda u pitanju, Klajn je savrseni bek, i u Sanderlendu je kidao.
 
Auuuu sta ovo bi??? Nisam gledo utakmicu moram snimak pogledati...

- - - - - - - - - -

Fudbal ce morati da se menja, predvidjam da u narednih 10 godina poluvreme bude skraceno sa 45 na 30 minuta sa zaustavljanjem vremena i 100% efektivne igre tokom tih 30 minuta. Samim tim, kradja vremena kroz aute, kornere, povrede, izmene itd itd bi se iskljucila, a ujedno bi se sa zaustavljanjem vremena meca elegantno resilo VAR kontrolisanje odluka sudija. Danas je fudbal previse skupa rabota da bi je sudije ovako sakatile.

- - - - - - - - - -



Nisam puno pratio desavanja u Liverpulu, nisam znao da je povreda u pitanju, Klajn je savrseni bek, i u Sanderlendu je kidao.

Klajn je iz Sauthemtona secas se protiv tog istog Liverpula kad je zabio golcinu na asistenciju Tadica petom...

Arnold je liverpulovo dete zelen zelen igra promenjivo sto je i normalno jer je klinac protiv Manchestera Junajteda je dikretan krivac za oba Rashfordova gola a protiv Sitija je recimo pokido utakmicu i on i levi bek Robertson koga je doveo iz Hala koji je ispo ako se ne varam...
 

Back
Top