Licne karte

Znaci, kako god okrenem, meni prisluskuju?
A da bih to izbegla, da povadim baterije?
Kad povadim baterije niko me ne moze cuti, ali ne mogu ni ja nikoga?
Kako god okrenes, na...bali smo ga svakako.
Kud svi Turci tu i mali Mujo, to mi jedino i preostaje:(
 
Plava Bilja:
Znaci, kako god okrenem, meni prisluskuju?
A da bih to izbegla, da povadim baterije?
Kad povadim baterije niko me ne moze cuti, ali ne mogu ni ja nikoga?
Kako god okrenes, na...bali smo ga svakako.
Kud svi Turci tu i mali Mujo, to mi jedino i preostaje:(

Ja mislim da posteni ljudi nemaju cega da se plase. Ni jedna drzava nema kapaciteta da prisluskuje toliko ljudi, zamisli koliko bi zaposlenih trebalo da radi da bi slusalo razgovore svakog od nas 24 sata svaki dan.

Kao prvo, ti sestemi imaju programe, koji se aktiviraju na odredjene reci. Kada ti razgovaras telefonom, i ako recimo pomenes rec BOMBA , sistem te automatski stavlja u drugi sistem za prisluskivanje, i tvoj razgovor se slusa ili snima. Kada se vidi da to recimo nije bilo u vezi sa terorizmom i da si bezopasna tvoj telefon se skida sa liste prisluskivanja.

Ovoga treba da se plase najvise kriminalci, korumpirani politicari i slican olos.
 
Што да не....Не треба параноисати......Ускоро ће у целом цивилизованом свету то бити правило а не изузетак.....
 
AcaBg82:
Ja mislim da posteni ljudi nemaju cega da se plase. Ni jedna drzava nema kapaciteta da prisluskuje toliko ljudi, zamisli koliko bi zaposlenih trebalo da radi da bi slusalo razgovore svakog od nas 24 sata svaki dan.

Kao prvo, ti sestemi imaju programe, koji se aktiviraju na odredjene reci. Kada ti razgovaras telefonom, i ako recimo pomenes rec BOMBA , sistem te automatski stavlja u drugi sistem za prisluskivanje, i tvoj razgovor se slusa ili snima. Kada se vidi da to recimo nije bilo u vezi sa terorizmom i da si bezopasna tvoj telefon se skida sa liste prisluskivanja.

Ovoga treba da se plase najvise kriminalci, korumpirani politicari i slican olos.
Znaci kad momak devojci kaze da je sex BOMBA, odmah je ubacen na listu osumnjicenih :wink:
 
...pa ne mogu se porediti biometrijske licne karte i mobilni telefoni - telefoni su korisni a i niko vas ne prisiljava da ih koristite a LK...mrzi me da pisem - bila je tema o njihovoj zloupotrebi ali ono sto je najopasnije u celoj prici su RFID cipovi koji bi valjda trebalo da budu sledeca stepenica kontrole...u Americi Bush trazi da se ugradjuju imigrantima a nama npr. mogu njima da uslove prijem u EU ...malo horora :)
 
Имамо ПЕТ ГОДИНА времена - да се сје*е та луда идеја о ударању сточног жига
сваком држављанину Србије !

За сада - основано озбиљно удружење са озбиљним људима.

http://www.zazivot.org/
 

Back
Top