Letnji kamp/Obrazovni turizam......?

ja sam bio mjesec dana u Madridu.(ali ono za tinejdzere) i samo taj kurs(sa smjestajem i hranom) je bio 2150 eura.Plus jos karta do Madrida 340 eura,onda prevoz do skole i nazad 150 eura i jos ponesto,na kraju sve ispane oko 2700 eura

O,pa ovo je mnogo jeftinije 500 ili 750 evra,3 ili 4 nedelje.mada,samo casovi.
Smestaj je oko 150 do 200 evra za 4 nedelje ako se dobro secam.
Imam sve to napismeno,formulare,program savete cene hrane imas koliko hoces vrsti smestaja,vise vrsta kurseva gde pored jezika imas 1 sat extra dnevno, knjizevnost,kultura,konverzacija...Da,ali ne znam bas gde sam to stavila.
Ali skola se ako se dobro secam zove Delibes.
 
Одред извиђача „Ремизијана“ из Беле Паланке и НВО „CAMPUS15“ из Немачке, по пети пут за редом организују омладински летњи камп у Малтезерхофу, недалеко од Бона, Немачка.
Камп ће окупити тридесетак учесника узраста 15 и 16 година из седам Европских земаља: Србија, Црна Гора, Босна и Херцеговина, Хрватска, Немачка, Пољска и Холандија. Учесничка такса износи 40 еура и представља скромни допринос за финансирање свеобухватног програма, превоза, смештаја и осигурања током трајања целе активности. Активност кампа је као и претходних година финансирана кроз фондове Европске комисије, програм „Млади у акцији“. Више детаља око програма кампа, начина пријаве као и услова неопходних за одлазак на камп можете преузети на званичној интернет презентацији организације „CAMPUS15“ : www.campus15.org
Рок за пријаву је крај марта 2010.год.
Координатор програма за Србију је секретар О.И.Ремизијана, Милош Живковић.
Контакт телефон: 064.3555413 или мејлом на: milosbpa@gmail.com
 

Back
Top