LDP ŠABAN!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Једва чекам скупштину и ове јадне ЛДП-овце које ће радикали да поједу за доручак, а посебно много ће то значити за следеће изборе јер ће Чеда и компанија да радикалима дигну популарност до 50%+1.
 
Ako radikali budu jeli LDpovce za dorucak,to znaci samo da ce radikali na sledecim izborima da padnu ispod 20%,tako da ja pozdravljam ovog velikog mudraca iznad mene. Vidim da ovde ima puno slicnih njemu,mudrih bosanaca. To mi se svidja. Yebes zemlju kojoj Bosna zapad.
 
Mitar Mirić:
Ako radikali budu jeli LDpovce za dorucak,to znaci samo da ce radikali na sledecim izborima da padnu ispod 20%,tako da ja pozdravljam ovog velikog mudraca iznad mene. Vidim da ovde ima puno slicnih njemu,mudrih bosanaca. To mi se svidja. Yebes zemlju kojoj Bosna zapad.

Хебеш Босну која земље нема.
 
Salvantis:
Pa cigani se ionako samo pljuju, nista tu ne bi bilo novo.
Inace ne bi valjalo da ceda popljuje pola skupstine, zarazice ljude ko zna cime :roll:



odnjihzavisi0rv.jpg


:lol:
 
A Čeda uđe u parlament za samo godinu dana postojanja njegove stranke. Setimo se samo da su mu posle ubistva Đinđića predvideli sigurnu političku smrt. A vidi čuda, Čeda ušao u skupštinu. Molim prisutne da svoja vidovnjačka prikazivanja ostave za sebe. Ili da zarade neki dinar i odu na Palmu plus da u direktnom TV programu još malo opljačkaju ovaj narod.
 
Salvantis:
Dzaba ti taj "rock" u avatru, bolje stavi Shabana :D

Inace sto stalno zaboravljate Canka, Koraca, Gargija i ko jos sve ne bese u toj "koaliciji". Jel i oni postoje godinu dana?
Šta će meni Šaban? Moj glas nije otišao Čedi, ali gledam realno da je Čeda uspeo iako su ga mnogi već prežalili.
 
Korner zastavica:
FLUID uz tebe sam.
Bitno je da Shaban nije saradnik i supruga ratnog zlocinca ili nesto slicno. A to sto je Shaban,nema veze. hehehehe.
Hvala na podršci. :)
Ma pusti ove napaljene. Oni vode politiku rekla-kazala. Sve u rutmu bla-bla-bla. A kad su potrebne krupne političke odluke samo šuš. :D
 
Torrente-BG:
Ma bilo je ocekivano da predje 5%.
Ej onolike pare da pukne a da ne navuce j_ebenih 5% .
Pa FLUID da nama neko da onoliki kes za kampanju navukli bi bar 10%
Ma jeste to, ali pogledaj samo koliko je taj Čeda blaćen i omalovažavan. Pa proglašavan i politički mrtvim, a on u skupštini uskoro. Hteli mi to da priznamo ili ne, Čeda je uspeo u svojoj nameri i može ko god hoće da mu pljune pod prozor.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top