LDP i Demokratske snage

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
eremita:
Човек = човек само уколико није СТОКА БЕЗ РЕПА...а ако, рецимо, јесте стока без репа, у том случају није човек, без обзира на боју коже. :roll: :roll: :roll:

To i jeste problem shovinista jer nijma su svi drugi STOKA BEZ REPA ,a ne vide da njima samima rastu rogovi. :twisted:
 
eremita:
Искрено речено, мисони, без обзира колико се противим и самој помисли на овдашњи "комунизам", морам ти рећи да ипак ценим оне старе, искрене комуњаре, они су бар веровали у ту идеју и били искрени... а ови њихови плагијатори су
само комуњарски ШКАРТ, тј. БОФЛ ! 8-)
Они само споља изгледају тако.Њихов лидер је прочитао делић Титових сабраних дела и научио стадо да изваљује пароле.Немају ни статут,ни програм,ни идеје.Тотално су безлични!:)
 
sw-darthBEN:
To i jeste problem shovinista jer nijma su svi drugi STOKA BEZ REPA ,a ne vide da njima samima rastu rogovi. :twisted:

Хајде не жести се, па у Београду у коме сам цео свој живот сигурно живи више националности него у Новом Саду - и видиш како си се зезнуо, ја сам ово "стока без репа" ЦИТИРАО ГЛАВНЕ ФАВОРИТЕ ЛДП-а, тако су они окарактерисали Србе.
:razz: :razz: :razz: тебе је лако у'ватити на бућкало...........ахахахааааааааа......
 
misoni:
Они само споља изгледају тако.Њихов лидер је прочитао делић Титових сабраних дела и научио стадо да изваљује пароле.Немају ни статут,ни програм,ни идеје.Тотално су безлични!:)

Али ипак их она вештица Латинка добро инструира - они који су веома млади, наивни и жељни "револуционарних промена" лак су плен за то друштво сатаниста.
 
Латинка је опасан диносаурус-мутант.С обзиром колико година има и каква је збивања преживела не би ме чудило да их убеди да су ЛДП директни наследници Волтера и Робеспјера.А неки,овде на форуму се тако и понашају,мада часове историје нису ни похађали!:D:D
 
eremita:
Хајде не жести се, па у Београду у коме сам цео свој живот сигурно живи више националности него у Новом Саду - и видиш како си се зезнуо, ја сам ово "стока без репа" ЦИТИРАО ГЛАВНЕ ФАВОРИТЕ ЛДП-а, тако су они окарактерисали Србе.
:razz: :razz: :razz: тебе је лако у'ватити на бућкало...........ахахахааааааааа......

Neverujem da su tako okarakterisali Srbe ...

Nisam ja som da se 'fatam na buckalo ... :lol:
 
Moderator je koliko se secam odmah zatvorio temu gde se otvoreno i direktno promovisao SPO, a sada to ne vazi za LDP!
Znam da je tesko razdvojiti sta je direktno, sta nije!
Ali , mislim da je moja analogija na mestu!
Zatvarajte odmah ako zelite da vas neko smatra ozbiljnim uopste!
 
David Coverdale:
Veoma je bitno da na ovim sljedecim izborima LDP dobije znacajn broj glasova jer ce pobjeda LDP znaciti mnogo za ovaj region Balkana pa cak i za Kosovo, mada Kosovo je sada briga medjunarodne zajednice i savjeta bezbjednosti.
Pream tome, posteni Srbi glasajte za demokratiju, glasajte za prijateljstvo medju narodima Balkana i glasajte za bolje sutra.
Alo jel si ti dosao na forum ovde da nam solis pamet za koga da glasamo???ajde bre pali,ovo je forum za diskusiju a ne POSALJIMO PODRSKU POLITICKOJ OPCIJI I STRANKAMA! ovo bi jos trebalo i da se naplacuje...reklama po postu 100 din
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top