LDF

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
veKsla:
jbg migude obnevideli totalka
a usi puni tufera vec koristenih

pravo glasa u srbiji imaju gradjani srbije koji imaju adresu stalnog boravka na teritoriji srbije!!!

kad vidish da za DS na forumu ima 26 glasa, a za sve ostale 22, a ti ostali su 3*mihalo iz Bosne ponosite, par mrskih nam anglosaxonaca, brat rus... 8) brate... ima nade za srbiju!

a kad bi biro izmedju "2 demokratske" cheda-lechic i tadic-djilas, prva je bar odavde i ne filozofira po mnogo!
a srbiji se stvarno zuri!!!
 
Bole_Delija:
chedanarkoman5ux.jpg


Dovoljno!

p.s. Rezultati sledecih izbora, tj. broj glasova koje osvoji LDF ce automatski pokazati broj narkomanskih zavisnika u Beogradu u Srbiji! Mozda neki procenat ode na one priproste i ogranicene!
U al se radilo u photoshopu
 
Nije sustina u tome da li je ili nije Ceda narkoman...

Sustina je u tome za sta se on zalaze,e sad neke njegove ideje su sasvim ok,ali ima nekih od kojih se obrce stomak...
Tu pre svega mislim na one teze o Srbiji kao genetskoj deponiji,znate ono o cemu stalno prica Beba i slicni ...to je klasicni nacizam...
Mantranje je takodje cesta pojava imam utisak da cim ne znaju sta da kazu odmah krenu da vicu zlocinacko udruzenje,klerofasisti i slicne parole...

Smeta mi i stalno pozivanje na Djindjica,predstavljanje Cede kao jedinog naslednika...
Djindjic je bio politicar velikog kalibra,pravi smeker,i tesko da on moze imati naslednika. Ubedjen sam 100% da to nije Ceda,a ni jedan drugi politicar.

Za kraj njegova najveca mana-covek je profesionalni politicar,a takvih vec imamo mnogo...
 
u pravu si ELVNI-e,djiki jeste bio skroz faca i car,ali sta je tu je.koga nema bez njega se mora.
 

Prilozi

  • politika%2031.jpg
    politika%2031.jpg
    22 KB · Pregleda: 45
  • m_protest9.jpg
    m_protest9.jpg
    3,9 KB · Pregleda: 47
  • m_protest1.jpg
    m_protest1.jpg
    4,3 KB · Pregleda: 46
eremita:
А што Ти се овај точак на аватару ОКРЕЋЕ УЛЕВО... је л' то има неко посебно значење... или јок...
pa mito jel vidish da nije izbalansiran
a i zreo je za protektiranje kod
vulkanizera
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top