Lažni prijatelji

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.460
Da li su vas osobe za koje ste verovali da su vam prijatelji, izneverili ili izdali, ili vam "radili iza ledja" ?

I kako ste tada reagovali?
Pokušali da razgovarate i saznate razlog takvom ponašanju, nastavili i dalje da im verujete i družite se ili ste ih jednostavno odstranili iz svog života ?
 
Da li su vas osobe za koje ste verovali da su vam prijatelji, izneverili ili izdali, ili vam "radili iza ledja" ?

I kako ste tada reagovali?
Pokušali da razgovarate i saznate razlog takvom ponašanju, nastavili i dalje da im verujete i družite se ili ste ih jednostavno odstranili iz svog života ?
Problem je što ste i vi nekog sigurno izneverili bar jedanput u životu, pa je sve to disutabilno. Mnoge izneverimo nesvesno, a i čovek je sklon padu pa izneveri mnoge. Mene jedino tu može da zaintigrira slučaj kad je neko zao. Taj što je baš baš zao, on je taj koji zaslužuje kaznu.
 
Ja samo da dodam

Najgori su mi lažni ljudi kad osetim za takvu osobu onda mi se cijeli svijet preokrene naopako, nikad takve osobe neću razumjeti ali oni postoje 🤷🏻‍♀️

Nemam mnogo prijatelja ali to sto imam je zlata vredno ❤️

Poznanika ima i tu ima i lažnih ali je to sve površinski pa me i ne dotiče

Stressed Season 1 GIF by Friends
 
Ja samo da dodam

Najgori su mi lažni ljudi kad osetim za takvu osobu onda mi se cijeli svijet preokrene naopako, nikad takve osobe neću razumjeti ali oni postoje 🤷🏻‍♀️

Nemam mnogo prijatelja ali to sto imam je zlata vredno ❤️

Poznanika ima i tu ima i lažnih ali je to sve površinski pa me i ne dotiče

Stressed Season 1 GIF by Friends
ala se naduvala lepka ova tvoja teško da će kuću da potrefi
 
Ako neko utiče na tvoje odluke da li ti on može biti samo prijatelj ili može i partner? I koliko dopuštas da ti utiče na odluke?


Svako koga pustiš blizu toliko da možeš da mu osetiš dah može ti biti prijatelj ili partner u najboljem slučaju oba
I naravno da utiče na odluke to je dvosmerno
Dopuštam u onoj meri u kojoj se ne mimoilazi oštro sa mojim razmišljanjem
Nekada je potrebno čuti drugo mišljenje ali ne znači da ga moraš poslušati
 
U mom novinarskom poslu je bilo puno takvih, silom prilika morao sam da saradjujem i s njima i nije mi bilo narocito tesko al sam znao ko je pravi a ko je laznjak..Nakon stanovitog vremena moralo se u penziju..oni pravi su ostali i vidjam se s njima, ono sto je onda bilo Bofl i danas je to..
 

Back
Top