Quantcast

Laza Lazarević

Stoorbak

Zainteresovan član
Poruka
331
Vidim da se svi na forumu loze na strane pisce i ne kivim ih, a shta je sa nashim dobrim piscima, kao sa Lazom na primer. Zelim da znam kako gledate na delo nasheg najboljeg realiste!!!!

Tia

Početnik
Poruka
4
Ovo je već bajato,ali ne mogu da ne odgovorim.Tužno je koliko se domaći pisci zanemaruju.O L.Lazareviću,kao piscu,imam veoma pozitivno mišljenje;piše vrlo nežno,osećajno-vidi se da je imao duboko razumevanje za ljude.Samo jedna primedba:ne sviđa mi se kako je opisivao odnose svojih junaka sa njihovim majkama. :roll:

NEDULE

Početnik
Poruka
11
ZELIM DA SE PRIKLJUCIM MALOJ,ALI ODABRANOJ GRUPI KOJA CENI NASE STVARAOCE!LAZA LAZAREVIC JE GENIJE NASE KNJIZEVNOSTI!VISE MI SE SVIDJA NJEGOVA POEZIJA NEGO PROZA.SMATRAM DELO'SANTA MARIJA DE LA SALUTE'NAJLEPSOM ODOM ISKRENE LJUBAVI.DELITE LI MISLEJNJE?NADAM SE DA CE SE BROJ CLANOVA UVECATI.
POZDRAV SVIMA! :D

alien

Primećen član
Poruka
614
NEDULE:
ZELIM DA SE PRIKLJUCIM MALOJ,ALI ODABRANOJ GRUPI KOJA CENI NASE STVARAOCE!LAZA LAZAREVIC JE GENIJE NASE KNJIZEVNOSTI!VISE MI SE SVIDJA NJEGOVA POEZIJA NEGO PROZA.SMATRAM DELO'SANTA MARIJA DE LA SALUTE'NAJLEPSOM ODOM ISKRENE LJUBAVI.DELITE LI MISLEJNJE?NADAM SE DA CE SE BROJ CLANOVA UVECATI.
POZDRAV SVIMA! :D
Pomešao si Lazu Kostića i Lazarevića.
8)