Laser na mesecu pogodio Indijski rover

A mislim, ko je iz nauke on zna da su hindusi kao i Kinezi preplavili zapadne institute i univerzitete .. svuda ih ima po labovima i sigurno puno i u samoj NASA.
Pazi kad iz male Srbije je bilo naucnika i inzenjera u NASI, Milojko Vučelić je imao ne tako malu ulogu u misiji Apolo 11 :)
Naravno da ce i zemlje ciji broj stanovnika je preko milijardu da iznedre strucnjake koji ce se naci svuda :)
 
Pazi kad iz male Srbije je bilo naucnika i inzenjera u NASI, Milojko Vučelić je imao ne tako malu ulogu u misiji Apolo 11 :)
Naravno da ce i zemlje ciji broj stanovnika je preko milijardu da iznedre strucnjake koji ce se naci svuda :)
Ali ljudi koji nisu deo svega, ne znaju, misle to Ameri protiv Indijaca ili Rusa...

u jednoj međunarodnoj akciji u kojoj učestvujem predstavnik Nemačke je Rus. tamo radi ali ne ni toliko dugo, država je potpisala, čak loše govori i engleski, i davež je. Ali je tako kako je. lično meni čudno koliko su države zapada otvorene za strance. Mi nismo u tom fazonu. ali druga tema.
 
Meni to liči na još jednu kretensku reklamu engleske administracije u americi, debilna amerika i nema sučim da misli, ali može da plati opljačkanim dolarima kineze da se bave naukom....i ludi lepo uzimaju pare, da bi se ameri kurčili...i ćutu.
Kome još nije jasno da amerika i engleska nemaju naučnu bazu, već je plaćaju po svetu....i zato su rusi, kinezi i indijci u top nauci decenijama. Naši ljudi svrate da im pokažu ponešto i vrate se kući u Srbiju....
 
Pazi kad iz male Srbije je bilo naucnika i inzenjera u NASI, Milojko Vučelić je imao ne tako malu ulogu u misiji Apolo 11 :)
Naravno da ce i zemlje ciji broj stanovnika je preko milijardu da iznedre strucnjake koji ce se naci svuda :)
Tamo toga nema....ima holliwood i budaletine koje za njih rade za sitne pare....Milojko Vučelić je jedan od onih koji je pobegao 40tih godina, neću reći iz kog razloga jer ne znam, ali znam da je preko njega osakaćen svemirski program Jugoslavije i pokradena Ruska tehnologija...prijateljski data Jugoslaviji po privatnim, a i državnim linijama Milivoja Jugina koji je o tome više znao nego svi englezi i ameri zajedno....a Milojko je samo bio menadžer stručnjacima iz Srbije....koji su činili osnov Apolo programa....
 
Ali ljudi koji nisu deo svega, ne znaju, misle to Ameri protiv Indijaca ili Rusa...

u jednoj međunarodnoj akciji u kojoj učestvujem predstavnik Nemačke je Rus. tamo radi ali ne ni toliko dugo, država je potpisala, čak loše govori i engleski, i davež je. Ali je tako kako je. lično meni čudno koliko su države zapada otvorene za strance. Mi nismo u tom fazonu. ali druga tema.

U Nemackoj zivi oko 3 miliona Rusa. Ogromna populacija. I svi koje znam su vrlo lepo integrisani i prihvaceni.
 
NASA je vrhunska kuća. Što svi naučnici žele da objave svoj rad u Science ? Skup izuzetnih stručnjaka na svim poljima od interesa za svemirska istraživanja.
NASA je budalaština i projekat tadašnje američke administracije sa 100 ljudi koji organizuju svetske naucnike na razne kriminalne načine. Štaviše, kinezi preuzimaju primat na jednostavan, kineski način, ne daju im više svoje naučnike nego ugovaraju saradnju i preko NASAe ulaaze u svetski svemirski program, propagandno, a od rusa dobijaju tehnologiju koju zatim sami razvijaju. Indijanci to sve rade sami, jer imaju naučnih resursa i naučnika....
Što svi naučnici žele da objave svoj rad u Science ?
Iz prostog razloga zaostalosti i dominacije dubokih država u svojim državama....
 

Back
Top