Lanina vremenska prognoza - OBN

Ima dobro tijelo, ali lice bolje da sakrije

101122052.4_mn.jpg
 
Ti onda kasniš , na nekim stranim kanalaima je već to i odradjeno da se skidaju dok pričaju vremensku prognozu ,tako da ovo nije novina ,jedino što na našim područjima nije bilo , ali sa EU evo stiže nam kao i sve ove rijalati emisije.
Nemam ništa protiv cure kao i što sam već rekla, cura je postigla to što je htela, hteli mi to ili ne.
Ali me nervira to što sve kopiramo kao da nemamo mozga da i sami smislimo nešto, to pričam za ove rijaliti emisije koje je smislio neki tamo amerikanac i svima u Evropi prodaje za velike pare jer čovek lincencirao, a šta mi nismo imali kvizove, ne umemo da smislimo zanimljive emisije, umemo ali lakše je da platimo i naravno da samo iskopiramo, što ćemo zamarati naše sive ćelije.

Ja odoh malo više van teme , izvinjavam se.:D
 
Ma ok je. Sve sto je drugacije od rts-a je ok. Missim, da ja imam svoju tv ne bih bas takvu promenu napravila, ali se secam kada je Djordje Maricic vodio istu, svaki dan drugacije. U to vreme je bilo aktuelno svetsko prvenstvo u fudbalu, pa je vodio prognozu kao australijanac, na srpskom sa australijanskim akcentom ili kao skot u kiltu jednom je dosao kao rambo. mislim da ima na youtube, sad cu bas da nadjem....
 
Kao prvo, mnogo je mrsava, kao drugo pokusava da joj glas zvuci sexy a zvuci retardirano, kao trece, mlati rukama ko da prica vremensku prognozu gluvonemima, sake su joj prevelike, mogla bi da menja grtalicu. Jedino sto je lepa, priznajem.

Vise mi se svidja Djordje Maricic, realno :)
 
Kao prvo, mnogo je mrsava, kao drugo pokusava da joj glas zvuci sexy a zvuci retardirano, kao trece, mlati rukama ko da prica vremensku prognozu gluvonemima, sake su joj prevelike, mogla bi da menja grtalicu. Jedino sto je lepa, priznajem.

Vise mi se svidja Djordje Maricic, realno :)

Pa da si musko sigurno bi bilo obrnuto , ne bi ti smetale njene sake, retardiran glas i sve ostalo, jer to ne bi ni primetila ipak su sesi u prvom planu a i minic do iznad struka.
 

Back
Top