LANE GUTOVIC SNIMA NOVI SERIJAL .

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lane nije los. Malo je udario po zenama, istina, ali sta se sve toliko primate. Ma oladite zenske. Meni je bio smesan, jedva cekam ponovo da pocne. Jedino je pitanje koja stanica ce smeti da ga prikazuje posle tolikih protesta. Digao je dosta dzevu, bilo je to vruce vreme na pink-u. Valjda sad misle da se prasina slegla pa da mogu sve ponovo da pocnu. Jedva cekam.
 
hanibal77:
'de si nikodime?listas pravopis?:lol:


Ma jok, ne treba mi... tusirao sam se, ima pametnijih stvari na umu, od forumskih trica i kucina. Ako vec poznajes gramatiku i pravopis, daj onda primenjuj one elementarne stvari, oduzece ti mnogo manje vremena od onog koje ces potrositi na objasnjavanje da su te greske namerne jer zuris, a i kasnije na ispravljanje krivih drina. Nije openta u tome, poenta je da se ne hvatas za ono sa cim si u "mimohodu".
Ti ces i objasniti sta je vokativ, cemu zapravo "sluzi" i zasto se odvaja zarezima, ja zaista ne znam. Moga bih da otvorim Pravopis* koji je na polici nepun metar od moje leve ruke, ali me zaista ne zanima.

*tojejednaplavaknjigaukojojimasvastanestoajanistanerazumemjerzurim.
 
enikodimebassismesanljutissekaonekodetezaomijestonisiznaopravilozavokativpasadzbogtogaovdemalosizisidanisammoraladaobjasnjavamzastoikakojeruglavnomkazemuglavnomljudikapirajuadanisamrekladazurimdapisemnegodatakobrzepisemkadizvrnesrecitozvucimnogodrugacijeehehekosesveiznerviraoalijebioradoznao
 
Imam vremena na pretek, mogu da pisem kako hocu. A moga bih i da osnujem neki "hipi pokret" koji bi propagirao izvesne devijacije osnovih principa pravopisa, uz bogato obrazlozenje da su oni koji ih postuju nerevozni, destruktivni... kakvi god, i da samim tim lose uticu na drustvo.
Zaista, to i ne bi bilo lose obzirom da nemam decu, na cije vaspitanje bih morao da potrosim svoje dragoceno vreme. I to cu raditi bas na forumu, mozda se ovajdim i kresnem nesto "forumsko" kada se vratim "majci u Bosnu".
 
e va aj malo se smiri ume on i sam da se brani ;)
nikodime,bole mene q da ti objasnjavam pravila,ja s decom ne lezem jer vidim da ti pelena popusta,poceo si da kakis o mom pravopisu bez da si ukljucio mozak da shvatis zasto sam ono napisala za naslov,a pri tom sam pravis glupe pravopisne greske
kad sam ti na to ukazala poceo si da vadis sadrzaj iz pelene,da se mazes i da gadjas mene
meni to nije potrebno,ja ovde ne dolazim zbog toga.svakako ne zbog vas dvoje
a sad cu vam uskratiti zeljenu svadju i pustiti vas da uzivate zaljubljeno u pomenutom sadrzaju.a ja odoh da se dopisujem s onim kojima je to zadovoljstvo :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top