Labrador retriver

Mi Beu jos uvek nismo vodili na plivanje jer moji uopste nemaju vremena.Ali kada ukljucimo prskalicu za travu...Mozete da zamislite.Evo ja mislim prekjuce smo polevali travu i Bea je bila pustena po dvoristu(kao i uvek).posto je duvao vetar usli smo u kucu.Bea je pocela da se valja po onoj prskalici i dosla sve mokra:)Posle smo je susili fenom ker je vetar bas duvao i bojali smo se da se ne prehladi.xexe.Sad za 2 nedelje ce se odrzati izlozba pasa u Paracinu.Da li neko ide na izlozbu?Ja idem jer sam tu,a i Beu cu da povedem,ali samo da gledamo jer je po meni Bea jos uvek mlada za izlozbe.
 
Pozdrav i od nas.
Moj pas se zove Bole, tacnije puno ime mu je Ferdinand from Astorela.
Ostenjen je 17.02.2009 od mame Bone i tate Astora ( Dendija) koji je, vidim na ovom forumu.
Ovde su i neke slicice Boleta dok je bio sa bracom i sestrama
Dugo smo ga cekali i jeeedva docekali.
Dosadili smo svim, nezananim i znanim.
Diivan je i mnooogo ga volimo.

DSCN0565-1.jpg
 
Boletovih slika ima na prethodnim stranicama, na jednoj mirisi cvet, kao pravi Ferdinand!
Inace i u basti vise nemamo cveca a ni travu ne kosimo, za to je Bole zaduzen i fino obavlja taj posao, pa mu se necemo mesati ni ubuduce.
 
Jakob, htela sam pitati da li je to nova lopta, ili je Aska fina?
Bole je tri unistio!

Ma gde nova ima oko godinu dana.

Aska je fina od prvog dana,jako mirna i mazna zenka.

Jedino je prvog dana kada je ostala sama unistila kablove od DVD pleyera i nista vise.

Sve igracke su citave,

Jacob Aska je prelepa(blago receno).Mnogo je lepo gradjena.Nas buduci sampion:).Koliko je stara?Vidim da je bas velika.Ima kepu glavu(koliko vidim) a i rebra su joj razvijena.Predivna je


Aska ima 2 godine i 4 meseca,imate slike na pocetku ove teme kao beba.
Na jesen cemo je upariti sa Astorom :lol:
 
Poslednja izmena:
Evo je i kao bebice. Inace mi smo u porodici odusevljeni njome. Prosto ne mozemo da verujemo da postoje takvi psi. Sin je obozava, igra se sa njom i ona za njega nije pas vec Besi, a ostali kucici su kuce. Jedini je problem sto se otimaju oko grane i sto joj sin krije njenu loptu, a ona ne dira druge lopte. Zabranjeno joj je jer je vecinu izbusila.
 

Prilozi

  • DSC00801.jpg
    DSC00801.jpg
    36,7 KB · Pregleda: 10
  • DSC00841.jpg
    DSC00841.jpg
    25,5 KB · Pregleda: 8
  • Rotation of DSC00756.jpg
    Rotation of DSC00756.jpg
    19,7 KB · Pregleda: 8

Back
Top