Kvrga

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
33.040
Kako zeni izjaviti ljubav?

Volim te do zadnje kvrge.

Samo mi nije jasno sve tvrde kako vole veliku kitu a ne mogu izdrzati najobicnije kvrge. Kazu da ih boli.

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.521
sinnke:
Zene da li bi vise volele da muskarci imaju na penisu kvrge koje bolje cesu (ono po principu kvrgavog kondoma) ili vam je dobar i ovaj kakav je.

Ako volite prvu varijantu da li mislite da ste uskracene zbog toga sto nema takvih?

ha ha ! .....neko ima kvrgaaav peeeeniiis.....

petrof

Zainteresovan član
Poruka
252
Cekaj, a zasto bi se zaustavili samo na kvgavim? Mislim, zamisli da moze da bljuje vatru, da je troglav ili tako nesto...kad vec zamisljamo. Treba pustiti masti na volju, samo kreativno.

V

Vragolasta Amfibija

Gost
da ima mogucnost menjanja pritiska punjenja i duzine u skladu sa kontrakcijama vagiine (mislim da je ovo idealno !!! )

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Aleksej_BASO:

Hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahah

Ja sam bas hteo da pitam ovakvo nesto, t.j. da li zene uopste osete one nazovi kvrge i nabore na nekim kondomima... Meni izgledaju beznacajno, ali....
Rebrasti... se zovu...
Kazu da osecaju... mada i ja mislim da je to manje bitno... Isti efekat i bez "kvrga" :lol:

Sily

Primećen član
Poruka
926
sinnke:
Zene da li bi vise volele da muskarci imaju na penisu kvrge koje bolje cesu (ono po principu kvrgavog kondoma) ili vam je dobar i ovaj kakav je.

Ako volite prvu varijantu da li mislite da ste uskracene zbog toga sto nema takvih?

Znam ja! Gurnes ga malo u kosnicu sa pcelama pa posle bode kvrgovito na pet strana!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.