Quantcast

Kviz znanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

luckastalutkica

Ističe se
Poruka
2.931
Sta je,jesam li ja neka plavusa da brojim tastere? Ima tacno 104.I jos da dodam smajlija :-D I imaju jos tri Power,Sleep i Wake,oni su minijaturni a kad se saberu sa 104 to je 107 ukupno.

Sta tacno znaci disk (E: ),disk (D: ) i kako se menjaju,odnosno sta treba da se zna o njima,zbog cega su vazni,na kom disku treba da stoje filmovi,muzika,slike?

TOM@X

Domaćin
Banovan
Poruka
3.782
Ja sam 80GB podelio na 4 particije.
Na 2 se nalaze OS, na trećoj se nalazi arhiva (muzika,slike, filmovi,...), a u ćetvrtu particiju smeštam Utility programe...
dakle... sasvim je sve jedno gde ćeš šta smestiti.
Disk (E:) može biti i CD rom, sve zavisi od broja kreiranih particija na HD-u.
Oznaka particije automatski se dodeljuje po nekom redosledu.

ROM?

McMillan

Poznat
Poruka
9.581
luckastalutkica:
Sta je,jesam li ja neka plavusa da brojim tastere? Ima tacno 104.I jos da dodam smajlija :-D I imaju jos tri Power,Sleep i Wake,oni su minijaturni a kad se saberu sa 104 to je 107 ukupno.

Sta tacno znaci disk (E: ),disk (D: ) i kako se menjaju,odnosno sta treba da se zna o njima,zbog cega su vazni,na kom disku treba da stoje filmovi,muzika,slike?
Ee...
...joooooj...

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
Nina je za tvoju informaciju programer, a ti nastavi da googlas. (pritom skini neki od antispyware programa, savet)

Microsoft Certified Systems Administrator.

Sta se pise za comment out line u autoexec.bat?

McMillan

Poznat
Poruka
9.581
REM A Milan je za tvoju informaciju MCP, a googlam samo kad postujem omot albuma u
REM "šta slušaš sada"...
REM Ne bojim se hakera, nemaju šta da traže kod mene ;)

Koja je ekstenzija fajla za inicijalizaciju MS DOS okruženja pod NT-om? Kako se taj fajl zove?

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
McMillan:
REM A Milan je za tvoju informaciju MCP, a googlam samo kad postujem omot albuma u
REM "šta slušaš sada"...
REM Ne bojim se hakera, nemaju šta da traže kod mene ;)

Nadam se da to nije napisano da me impresionira posto, ako me secanje ne vara, je potreban samo jedan ispit i vec si MCP a drugo mislim da je njegov rok istekao krajem 2004te godine, nadam se da si ga obnovio a trece ja sam MCSD. Kako god, nadam se da kapiras da mi se nije svideo tvoj 'sexisticki ton' kad su u pitanju kompjuteri i zene, no hard feeling.

Odgovor za AMD - Advanced Micro Devices

Evo lakog pitanja

TCP port broj 80 je obicno rezervisan za...?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.