"Kve" i kokain, mladi igraju uz Jalu i Bubu: "Nivo iznad svih"

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.626

"K**ve" i kokain, mladi igraju uz Jalu i Bubu: "Nivo iznad svih"​

Treća najslušanija pesma na na srpskom Jutjubu, objavljena pre tri dana pod imenom "Warsaw", a snimili su je popularni muzičari iz Bosne i Hercegovine, Jala Brat i Buba Koreli.

Pesma je na Jutjubu objavljena 6. avgusta, a već je skupila gotovo dva miliona pregleda. Ako se pitate o čemu govori ovaj muzički duo, evo ukratko: o drogiranju, prostitutkama, ili što bi izvođači rekli "k**vama" i hvalisanju novcem.

Mladi u Srbiji i ostatak ekipe na Balkanu oduševljeni su novom melodijom, svedoče i komentari ispod videa.

"Zvuči vrhunski, svetski, kako muzika, tako i produkcija i spot. Level iznad svih", "Nema šta, najjači, definitivno hit za hitom", "Buba Corelli pa 10 mesta prazno, kakav flow", pišu oduševljeni fanovi popularnih muzičara.

Postavlja se pitanje kako ovakvi stihovi i promocija ovog životnog stila zaista utiče na decu i mlade, jer je to većinska populacija koja sluša Jalu i Bubu.

Šta vi mislitem, da li treba dozvoliti ili zabraniti deci da slušaju muziku sa ovakvim tekstovima? Pišite nam u komentarima.

Prilažemo vam i tekst pesme:​

Warsaw

Moj Audemars košta dva stana
Moj vrat hladan je kô Varšava (Varšava)
Popio sam dva Xanaxa do sad'
Moj džep pun para, 'ravama sam baš sladak (Aye)
Moj Audemars košta dva stana
Moj vrat hladan je kô Varšava (Na, na, na, na)
Popio sam dva Xanaxa do sad'
Moj džep pun para, 'ravama sam baš sladak

I ponovo ovaj san umire
Nov Bentley, odavno tugujem
Hodam sam, i odmah znam
Još ovu noć ti dugujem
A ti nikada finija (Finija)
Malo vino, malo linija (Linija)
Ti nikada gotivnija (Gotivnija)
Malo vino, malo linija (Linija)

Ukradi me, kô petkom Marriotta
U ovom gradu sam mladi Ray Liotta
A to tijelo orijentalno, a ti mlada si i letalna
Oko tebe gori etanol, a ti jedva da si legalna

Moj Audemars košta dva stana
Moj vrat hladan je kô Varšava (La, la, la, la)
Popio sam dva Xanaxa do sad'
Moj džep pun para, 'ravama sam baš sladak (Aye, uoh)
Moj Audemars košta dva stana
Moj vrat hladan je kô Varšava (Na, na, na, na)
Popio sam dva Xanaxa do sad'
Moj džep pun para, 'ravama sam baš sladak (Uoh)

Vozi kô GT, zbog nje mi prijete
Ona andiamo sprema Vendette
Keš, dokumente, moji se svete
Tony Soprano, sve pijano
Drogirano, sve mi crno-bijelo kô piano
Njeno tijelo - montirano, savršeno, sve sortirano

Ja bridim kad vidim da ona zove me
I kako živim, oko mene sve je bijelo
Sve skini, zažmiri, i dođi do mene
I to što vidim noćas niko ne bi vjerovô

Moj Audemars košta dva stana
Moj vrat hladan je kô Varšava (La, la, la, la)
Popio sam dva Xanaxa do sad'
Moj džep pun para, 'ravama sam baš sladak (Aye, uoh)
Moj Audemars košta dva stana
Moj vrat hladan je kô Varšava (Na, na, na, na)
Popio sam dva Xanaxa do sad'
Moj džep pun para, 'ravama sam baš sladak (Uoh)

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2022&mm=08&dd=10&nav_id=2195962

Ništa manje strašnije nego filmovi i serije koji se bave ovakvim temama. Momci su napravili hit jer znaju šta je popularno.
 
Pogledao sam spot o kojem se pise u uvodnom, meni je to jednostavno smijesno.

:mrgreen:

Cak mi ne dize ni tlak poput Rozge ili Severine.
Jednostavno vidim dva harlekina koji dokazuju da se u ovom ludom svijetu mozes obogatiti i postati slavan cak i ako si, kako bi uvazeni dr. Vojislav Seselj rekao, u skoli imao sve same dvojke osim trojke iz fiskulture.
 
:mrgreen:

Cak mi ne dize ni tlak poput Rozge ili Severine.
Jednostavno vidim dva harlekina koji dokazuju da se u ovom ludom svijetu mozes obogatiti i postati slavan cak i ako si, kako bi uvazeni dr. Vojislav Seselj rekao, u skoli imao sve same dvojke osim trojke iz fiskulture.
ako se dobro secam buba koreli je bio i hapsen zbog droge i pucnjave.
 
ako se dobro secam buba koreli je bio i hapsen zbog droge i pucnjave.
Ne iznenadjuje me pretjerano.

fdsf.png


U pravu je bio Lombroso kada je robijasima sestarom mjerio glave.
 

"K**ve" i kokain, mladi igraju uz Jalu i Bubu: "Nivo iznad svih"​

Treća najslušanija pesma na na srpskom Jutjubu, objavljena pre tri dana pod imenom "Warsaw", a snimili su je popularni muzičari iz Bosne i Hercegovine, Jala Brat i Buba Koreli.

Pesma je na Jutjubu objavljena 6. avgusta, a već je skupila gotovo dva miliona pregleda. Ako se pitate o čemu govori ovaj muzički duo, evo ukratko: o drogiranju, prostitutkama, ili što bi izvođači rekli "k**vama" i hvalisanju novcem.

Mladi u Srbiji i ostatak ekipe na Balkanu oduševljeni su novom melodijom, svedoče i komentari ispod videa.

"Zvuči vrhunski, svetski, kako muzika, tako i produkcija i spot. Level iznad svih", "Nema šta, najjači, definitivno hit za hitom", "Buba Corelli pa 10 mesta prazno, kakav flow", pišu oduševljeni fanovi popularnih muzičara.

Postavlja se pitanje kako ovakvi stihovi i promocija ovog životnog stila zaista utiče na decu i mlade, jer je to većinska populacija koja sluša Jalu i Bubu.

Šta vi mislitem, da li treba dozvoliti ili zabraniti deci da slušaju muziku sa ovakvim tekstovima? Pišite nam u komentarima.

Prilažemo vam i tekst pesme:​

Warsaw

Moj Audemars košta dva stana
Moj vrat hladan je kô Varšava (Varšava)
Popio sam dva Xanaxa do sad'
Moj džep pun para, 'ravama sam baš sladak (Aye)
Moj Audemars košta dva stana
Moj vrat hladan je kô Varšava (Na, na, na, na)
Popio sam dva Xanaxa do sad'
Moj džep pun para, 'ravama sam baš sladak

I ponovo ovaj san umire
Nov Bentley, odavno tugujem
Hodam sam, i odmah znam
Još ovu noć ti dugujem
A ti nikada finija (Finija)
Malo vino, malo linija (Linija)
Ti nikada gotivnija (Gotivnija)
Malo vino, malo linija (Linija)

Ukradi me, kô petkom Marriotta
U ovom gradu sam mladi Ray Liotta
A to tijelo orijentalno, a ti mlada si i letalna
Oko tebe gori etanol, a ti jedva da si legalna

Moj Audemars košta dva stana
Moj vrat hladan je kô Varšava (La, la, la, la)
Popio sam dva Xanaxa do sad'
Moj džep pun para, 'ravama sam baš sladak (Aye, uoh)
Moj Audemars košta dva stana
Moj vrat hladan je kô Varšava (Na, na, na, na)
Popio sam dva Xanaxa do sad'
Moj džep pun para, 'ravama sam baš sladak (Uoh)

Vozi kô GT, zbog nje mi prijete
Ona andiamo sprema Vendette
Keš, dokumente, moji se svete
Tony Soprano, sve pijano
Drogirano, sve mi crno-bijelo kô piano
Njeno tijelo - montirano, savršeno, sve sortirano

Ja bridim kad vidim da ona zove me
I kako živim, oko mene sve je bijelo
Sve skini, zažmiri, i dođi do mene
I to što vidim noćas niko ne bi vjerovô

Moj Audemars košta dva stana
Moj vrat hladan je kô Varšava (La, la, la, la)
Popio sam dva Xanaxa do sad'
Moj džep pun para, 'ravama sam baš sladak (Aye, uoh)
Moj Audemars košta dva stana
Moj vrat hladan je kô Varšava (Na, na, na, na)
Popio sam dva Xanaxa do sad'
Moj džep pun para, 'ravama sam baš sladak (Uoh)

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2022&mm=08&dd=10&nav_id=2195962

Ništa manje strašnije nego filmovi i serije koji se bave ovakvim temama. Momci su napravili hit jer znaju šta je popularno.
Neke koje znam su išli da ih slušaju, ne što im se svidja to što pjevaju, nego što idu neke vidjenije face u gradu.. e pa hebat ga. Koji *urac se povodiš i pratiš debilane. Tu je uglavnom više fora da budeš vidjen, jer to je neki novi trend.. ili već šta?
Uglavnom takva muzika i druženja su za izbjegavanje.. izopačene vrijednosti, ispiranje mozga, promocija opijata a i izazov da počneš sa tim već jednom ako nisi, jer.. onda nisi u trendu, a vjerovatno nemaš love za tu vrstu zabave.
 
Neke koje znam su išli da ih slušaju, ne što im se svidja to što pjevaju, nego što idu neke vidjenije face u gradu.. e pa hebat ga. Koji *urac se povodiš i pratiš debilane. Tu je uglavnom više fora da budeš vidjen, jer to je neki novi trend.. ili već šta?
Uglavnom takva muzika i druženja su za izbjegavanje.. izopačene vrijednosti, ispiranje mozga, promocija opijata a i izazov da počneš sa tim već jednom ako nisi, jer.. onda nisi u trendu, a vjerovatno nemaš love za tu vrstu zabave.
Mene bi bilo sramota da me netko vidi u drustvu s tom dvojicom, pa makar bilo slucajno.

:mrgreen:
 
Fujj.. i najgore "pjevaljke" iz turbo folk branše su bolja opcija od ovih.
Ma meni su to dvije budaletine.

:mrgreen:

Ne volim tu muziku, taj nacin zivota, opcenito sto sa sobom donosi hip-hop/rap, ali tu dvojicu redikula mogu pogledati i nasmijati se budalama, dok kada cujem Rozgu ili Severinu dodje mi da uzmem sikiru i krenem ordinirati po susjedstvu.
 
Ma meni su to dvije budaletine.

:mrgreen:

Ne volim tu muziku, taj nacin zivota, opcenito sto sa sobom donosi hip-hop/rap, ali tu dvojicu redikula mogu pogledati i nasmijati se budalama, dok kada cujem Rozgu ili Severinu dodje mi da uzmem sikiru i krenem ordinirati po susjedstvu.
Nije problem što su "budaletine" ( u suštini, znaju kako "ubosti" i lovu zaraditi na debilima) veći je problem u onima koji ih slušaju.. a i gledaju. :dash:
 
Nije problem što su "budaletine" ( u suštini, znaju kako "ubosti" i lovu zaraditi na debilima) veći je problem u onima koji ih slušaju.. a i gledaju. :dash:
Slazem se.
Meni je to poput americkog hrvanja, koje je u biti show i namjesteno.
Oni tamo glume nekakve svadje, osvete, izdaje, belje se i krevelje, a publika guta kao nenormalna.
Nisu oni nimalo ludi, ja bi se isto beljio i kreveljio za te pare.

:tease:
 

Back
Top